Daylong: Novinka a topka medzi opaľovacími prípravkami

Daylong: Novinka a topka medzi opaľovacími prípravkami

Už šiesty rok hlasujú tisíce Slovákov za najlepšie novinky roka v 19 kategóriách z oblasti kozmetiky, potravín či papiernictva.

V ankete Voľba spotrebiteľa - Najlepšia novinka 2017 zvíťazili v časti opaľovacia kozmetika hneď dva prípravky od značky Daylong.

Cieľom prieskumu bolo zistiť, ktorý z výrobkov v kategórii by si spotrebitelia zakúpili, ak by si mohli odniesť iba jeden. Predchádzajúca skúsenosť s výrobkom nebola podmienkou.

Testovanie, ktoré zabezpečila agentúra Nielsen, prebieha formou online dopytovania. „Respondenti hodnotia medzi produktami v rovnakých kategóriách. Teda tak ako by medzi nimi volili napríklad v regáloch obchodu. Majú k dispozícii obrázok a popis produktu a v úvode vypĺňajú, či majú s daným výrobkom osobnú skúsenosť alebo nie,“ hovorí jedna z organizátorov Katarína Bálintová.

Výsledky prieskumu ukázali, že mladší ľudia viac inklinujú k výrobkom podporujúcim zdravý životný štýl, zatiaľ čo respondenti v strednom veku a staršej skupiny dávajú prednosť tradičným značkám.

Bude Ťa zaujímať: Tipy na krátky účes: Tieto extrémne premeny vás dostanú!

Daylong opaľovacie prípravky

Zdroj: Shutterstock®

Tento rok sú v kurze opaľovacie gély na citlivú kožu

Oba tieto prístupy sa spájajú v pomerne novej rade Sensitive od Daylong. Tradičná švajčiarska značka pôsobiaca viac než 20 rokov na Slovensku vyvinula prípravky pre ľudí trpiacich alergiami na slnko a pre mastnejšie či citlivejšie typy kože. Štandardne nenájdete parfumy v ani jednom z opaľovacích prípravkov od tohto výrobcu, no špeciálne produkty Sensitive neobsahujú dokonca ani emulgátory alebo tuky. Práve tieto zložky sú často spúšťačom slnečnej alergie.

Oba ocenené prípravky Daylong sensitive SPF 30 gel-krém a Daylong FACE sensitive SPF 30 gel-fluid 30ml sa vďaka ultra ľahkej konzistencii rozotierajú a strebávajú rýchlejšie než krémy. Aj napriek ľahkej textúre zaručujú vysokú vodeodolnosť.

Jana Jankovičová, product manager značky na Slovensku, predpokladá, že za úspechom stojí kvalitný výskum. „Daylong vyrába farmaceutická spoločnosť Galderma, ktorá je svetovým špecialistom na kožu. Na začiatku je vždy poctivý výskum a každý jeden produkt prechádza prísnym testovaním. Sme radi, že to spotrebitelia vedia oceniť.“

V ďalších kategóriách vyhrali v ankete napríklad kozmetická rada s rastlinnou placentou, korektor na vlasy, či zmatňujúci sprej na tvár. Všetky vychytávky tohto roka si môžete pozrieť na stránke Voľba spotrebiteľa - Najlepšia novinka 2017.

Bude Ťa zaujímať: Muži si vyskúšali simulátory bolesti pôrodu - ako to skončilo?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Soňa Kelemenová 18.07.17 08:10

SK
karma
86.00

jeden z nich mám už doma.... a to som ešte nevedela, že ho ocenia.....po návrate z dovolenky, napíšem recenziu..... mna osobne oslovila ľahká gélová konzistenia..... nemám rada husté krémy...

  • 0
Odpovedať

Mária Frnová 18.07.17 11:32

MF
karma
67.00

tento prípravok som ešte neskúšala, ale v každom prípade ma zaujal

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 18.07.17 17:55

MM
karma
100.00

ešte som nemala tú česť vyskúšať, napravím to a otestujem

  • 0
Odpovedať

Jana Uhrová 18.07.17 18:31

JU
karma
103.00

ešte som tento prípravok neskúšala, ale vyzerá dobre

  • 0
Odpovedať

Milka Damašková 19.07.17 01:56

MD
karma
132.00

Alergia na slnko je aj môj problém, čiže postupne skúšam, čo mi vyhovuje. Daylong som ešte nemala, určite si ho kúpim, keď je taký výborný. Raz som si kúpila istú známu značku v lekárni, no hneď prvý deň na slnku som sa aj tak celá osypala. A to už nehovorím o tom, ako mi kusy odevu a osušku zafarbil dožlta..odvtedy neverím reklamám a všímam si recenzie..

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní