Špeciálne prípravky NA a PO opaľovaní: Tie musíš mať!

Špeciálne prípravky NA a PO opaľovaní: Tie musíš mať!

Niektoré produkty, ktoré u nás v redakcii „pristanú“, nás dokážu prekvapiť. A to či už svojím zložením, spôsobom použitia, balením, ale aj niečím netradičným, čo dokáže zaujať. Preto sme si pre vás pripravili článok, v ktorom sa budeme venovať produktom, ktoré majú špeciálne použitie – sú to proste, ako sme si ich nazvali, skvosty, ktoré stoja za povšimnutie.

Vlasová, telová, prípravná starostlivosť

Zatiaľ, čo sa všade skloňujú len prípravky na opaľovanie a po opaľovaní, teda prípravky určené na ochranu pokožky, na vlasy sa akosi zabúda. Pritom aj im by sme počas leta mali venovať správnu starostlivosť. Slnečné žiarenie pôsobí aj na ne a dokáže mať rovnaké negatívne účinky ako na pokožku.

No zamýšľali ste sa niekedy aj nad tým, ako samotnú pokožku na slnenie pripraviť? Užívate beta-karotén? Správne rozhodnutie, pretože výživové doplnky s obsahom beta-karoténu prispievajú ku krásne a hlavne zdravému opáleniu pokožky. Avšak, nielen beta-karotén pripravuje pokožku na slnenie sa. Poznáme tiež produkt, ktorý pripraví vašu pokožku na letné chytanie bronzu. Čítajte ďalej a dozviete sa, čo si zaobstarať pred dovolenkou alebo na dovolenku.

Odporúčame: Zisti všetko o mastnej pleti: Vieš, ako by si sa o ňu mala starať?

- Galéria
1 z 5

DERMACOL AFTER SUN In-Shower Body Milk

Natierať pokožku pri vode je pomerne zdĺhavé najmä preto, lebo po každom pobyte vo vode sa musíte prekrémovať. Je nám teda jasné, že akékoľvek natieranie pokožky po splnení môže byť otravné. A vedia to aj v Dermacol-e, preto pre nás prichystali telové mlieko do sprchy.

Tento špičkový prípravok obsahuje extrakt z uhorky, ktorý pokožku schladzuje, zmierňuje jej podráždenie a upokojuje ju. Je určený na použitie počas sprchovania sa, preto vám následná starostlivosť o pokožku po slnení nezaberie množstvo času.

Telové mlieko do sprchy nájdete v ponuke na dermacol.sk.

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Elena Švachová 11.07.19 23:43

karma
109.00

Telové mlieko do sprchy som už mala a bola som spokojná.

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 13.07.19 22:31

JK
karma
100.00

Skvelá kozmetika rada používam

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 14.07.19 16:23

MM
karma
100.00

priznám sa, že na vlasy akosi zabúdam

  • 0
Odpovedať

Mária Reibergerová 15.07.19 08:52

MR
karma
114.00

beta karotén užívam ale o telovom mlieku do sprchy čítam prvý krát, tak vďaka za rady

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní