3 chic účesy z jemných vlasov: Tieto zapôsobia aj na teba, tak sa inšpiruj

3 chic účesy z jemných vlasov: Tieto zapôsobia aj na teba, tak sa inšpiruj

Ako si my ženy stále závidíme a vždy chceme to, čo má iná z nás. Ak máme úzke pery, tak chceme ich mať plnšie. Veľký nos by sme chceli nahradiť nejakým menším a chutnejším. Malé očí by sme najradšej nahradili veľkými kukadlami. Riedke obočie natierame ricínovým olejom, aby bolo hustejšie. Dámy s malými prsiami túžia po väčších a naopak, tie s väčšími zase túžia po menších. Proste, stále sme nespokojné s tým čo máme. A nehovoriac o našej korune krásy. Kučeravé vlasy vyrovnávame a rovné vlasy natáčame. Husté vlasy si nechávame prestrihávať a tie riedke, no tie sú kapitolou samou osebe.

Je ťažké vytvoriť nejaký zaujímavý účes z jemných vlasov, ktoré v podstate nemajú žiaden objem. Popravde, docieliť očarujúci účes z jemných vlasov je niekedy nadľudskou schopnosťou. Kaderníčky to zväčša riešia výplňou, ktorá aspoň čiastočne potrebný objem vlasom dodá. Ale čo robiť v prípade, že si chceme vytvoriť nejaký zaujímavý účes do práce? Zabudnite na tupírovanie vlasov, ktoré ich iba zamotáva. Pracujte radšej s tým, čo máte a nechajte sa inšpirovať 3 rýchlymi účesmi z jemných vlasov v nasledujúcom videu.

Chic účesy na každý deň z jemných vlasov

Údajne väčšina populácie má tenké vlasy, no to nám určite neuberá na kráse. Môžeme však povedať, že vôbec nie je ľahké sa o ne starať. Problémom hlavne je, že jemné vlasy pôsobia riedko. A navyše, ak sú náchylné na mastenie, potom sú ťažšie a akoby bez života. No život im môžete vdýchnuť aj jednoduchými účesmi. Aj taká iná podoba drdolu môže vyzerať zaujímavo. Stačí ho len posadiť nižšie vzadu a budete vyzerať chic.

Siahnuť sa oplatí aj po rôznych vlasových doplnkoch, predovšetkým po sponách a štipcoch, ktoré účesu dodajú iný rozmer. Nebojte sa teda so svojimi vlasmi experimentovať a skúšajte rôzne účesy, ktoré sa vám budú určite hodiť.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Mária Maxianová 24.03.21 17:32

MM
karma
100.00

tiež mi boli nadelené jemné vlasy bez objemu, k daným účesom mi chýba dĺžka

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 24.03.21 20:05

JK
karma
100.00

Tiež mám jemne vlasy mám ich po ramena skvelá inšpirácia

  • 0
Odpovedať

Marián Podmanický 24.03.21 22:34

MP
karma
111.00

Tiež mám jemné vlasy a zistil som, že dôležitý je strih, ale žiaľ, kaderníctva majú stopku a každý nemá doma šikovnú dcérku Klárku ako pán premiér, ktorý tie kaderníctva stopol.

  • 0
Odpovedať

Katarína Konečná 25.03.21 15:41

KK
karma
111.00

tiež mám jemné vlasy, ale na takéto účesy moc krátke

  • 0
Odpovedať

Mária Reibergerová 25.03.21 21:23

MR
karma
104.00

mám jemné vlasy ale krátke, nejaký účes z takých vlasov?

  • 0
Odpovedať

Natálie Veselá 30.03.21 21:32

NV
karma
-1.00

mám ich jemné a začínaju mi odrastat sive vlasy a som z toho hotová. Viete mi niečo poradit? Lebo určite nechcem byt v 40 rokoch siva ako holub

  • 0
Odpovedať

Jana Pelegriniová 19.04.21 17:45

JP
karma
-1.00

Jemné vlasy môže zaťažovať kondicionér alebo penové tužidlá. Vhodnou alternatívou na vytvorenie objemu vlasov sú bezoplachové spreje, ktoré vyplnia priestor vo vlasových vláknach a dodajú im objem, ktorý nespadne. Nastriekať na vlhké vlasy a vyfúkať.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní