Somat leštidlo – pravý glanc pre váš riad

Somat leštidlo –  pravý glanc pre váš riad

Vizitkou každej domácnosti je čistota a svieža vôňa. My gazdinky veľmi dobre vieme, že hlavnými ukazovateľmi sú detaily. Podľa nich pozorné oko návštevy odsleduje, v akom štádiu upratovania sa práve náš byt nachádza. V kuchyni sú tými detailami čistý sporák a lesknúci sa riad. Práve o váš riad sa dokonale postará novinka Somat leštidlo 2v1. Žiarivý lesk a rýchle schnutie vášho riadu máte s ním zaručené.

Dózy, príbory i sklenené poháre

Plastové nádoby zapĺňajú v čoraz väčšom množstve naše kuchynské poličky. Každá gazdinka má predsa doma poctivú zásobu dózičiek. Zídu sa vždy. Nabalíte do nich sebe i mužovi obed do práce, deťom jedlo do školy alebo celej rodine dobroty na cestu na výlet. Teraz navyše budú dokonale čisté a bez stôp po kvapkách vody. Nové Somat leštidlo so svojou funkciou rýchleho schnutia sa postará i o tak náročný povrch, akým je plast.

Odporúčame prečítať: Nádherné tapety nielen na steny - vylepšite si domácnosť

Somat leštidlo –  pravý glanc pre váš riad

Zdroj: Shutterstock®

Výnimočnosť Somat leštidla oceníte aj pri sklenených povrchoch. Ten býva vždy veľkým problémom. Novinka svojím jedinečným zložením a maximálnou účinnosťou zabezpečí neprekonateľný lesk a dokonalú čistotu skla i ďalších povrchov.

Ten pocit, keď narýchlo hľadáte pre návštevu čisté poháre alebo karafu, či džbán bez zaschnutých kvapiek vody, sa z vašej domácnosti nadobro vytratí. Somat leštidlo 2v1 zabezpečí dokonalý výsledok bez obávaných stôp po vode a čistení, bez nevkusného matného povrchu riadu. Zabudnite tak na leštenie pohárov na víno utierkou, na poslednú chvíľu.

Somat leštidlo s efektom rýchleho schnutia môže byť súčasťou vašej domácnosti od apríla 2017. Inovatívna novinka dostala aj inovatívny obal. Kúpite ho v novej modrej transparentnej fľaši s objemom 500 ml za odporúčanú predajnú cenu 3,99 EUR.

Odporúčame prečítať: Príroda priamo v kúpeľni - inšpirácie!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Monika Filípková 23.05.17 16:32

MF
karma
56.00

Mám ho odskúšaný, veľká spokojnosť. Odporúčam!

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 23.05.17 21:33

MM
karma
100.00

nemám umývačku riadu, nemôžem posúdiť

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní