Ako sa stať Popoluškou? Obuj si čarovnú črievičku na správnom mieste!

Ako sa stať Popoluškou? Obuj si čarovnú črievičku na správnom mieste!

Kto by nepoznal najväčšiu predvianočnú klasiku? Príbeh legendárnej Popolušky s čarovnou črievičkou, ktorá jej úplne zmenila život a priniesla vysnívaného princa. Nesmrteľný príbeh teraz nemusíte iba pozerať na gauči, s misou koláčov. Môžete ho skutočne zažiť. Navštívte vybrané predajne Baťa, kde sa opäť hľadá princezná! Možno práve na vás čaká princ s osudovou topánkou.

Popoluškou môže byť každá

Jedna topánka, jeden očarujúci princ, no množstvo výhier. Príďte si vyskúšať osudovú črievičku a možno práve vy si odnesiete nový pár topánok zadarmo alebo inú drobnosť. Ako na to? Stačí navštíviť vybrané predajne Baťa, posadiť sa do kresla, vyskúšať si krásnu črievičku a ak vám sadne, ste našou Popoluškou. V prípade, že vám nesadne, nezúfajte. Žiadna dáma neodíde z predajne s prázdnymi rukami. Princ na ceste za hľadaním Popolušky rozdá množstvo cien a tá hlavná, v podobe nových topánok, čaká na každú 25-tu Popolušku.

Pozri aj: Kárované oblečenie ako hit (nielen) tejto jesene. Vyberieš si?

súťaž predajní Baťa

Zdroj: Shutterstock®

Kedy a kde sa dá vyhrať?

Popoluškou sa môžete stať počas vybraných predvianočných víkendov, v čase od 10:00 do 20:00. Šarmantný princ s črievičkou vás bude čakať v Eurovea Bratislava, Avion Shopping Park Bratislava, OC Laugaricio Trenčín, OC Mirage Žilina a v Optima Košice. 

Popolušky hľadáme počas týchto víkendov:

  • 27. – 28. 10.
  • 3. – 4. 11.
  • 10. – 11. 11.
  • 1. – 2. 12.
  • 8. – 9. 12.

Zaujme ťa: Máš dilemu, čo nosiť túto jeseň? Inšpiruj sa trendmi z ulíc! ​

súťaž s predajňami Baťa

Zdroj: Shutterstock®

Navštíviť predajne Baťa sa rozhodne oplatí. Pre viac informácií o súťaži a jej pravidlách sledujte Facebook stránku Baťa Slovensko, ako aj web www.bata.sk/web/stranka/popoluska


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Milka Damašková 19.10.18 03:07

MD
karma
132.00

Nuž, to nie je nič pre mňa. Momentálne mám problémy so žilovým systémom a opúchaním nôh. Sama mám problém nasúkať si na nohu nejakú topánku, nieto ešte trápiť nejakého novodobého princa :D

  • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 19.10.18 06:10

ĽŠ
karma
100.00

Znie to zaujímavo, ...už len vyskúšať šťastie.

  • 0
Odpovedať

Marianna Rajniaková 21.10.18 16:41

MR
karma
109.00

zaujímavý nápad..

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní