Garancia mobility od Q-service reálne funguje, tu je ďalší dôkaz...

Garancia mobility od Q-service reálne funguje, tu je ďalší dôkaz...
  • 25.08.2015
  • PR článok

    • Zdieľaj:
  • 0

Garancia mobility sa stáva neoddeliteľnou súčasťou letných alebo zimných dovoleniek. Dovolenkári začínajú už automaticky pred cestou rozmýšľať, v akom stave je ich vozidlo a či vôbec zvládne dlhšiu cestu k moru alebo na hory.

Tu je jeden konkrétny príklad.  Pán Pavol Solus sa rozhodol pred cestou navštíviť Q-Service MOTORTECH v Ružomberku.

O akcii Garancia mobility a teda poskytnutí bezplatného odťahu prípadne nocľahu alebo náhradného vozidla v prípade poruchy sa dozvedel prostredníctvom webu www.q-service.sk. Prišiel som do servisu s autom a po prehliadke ma prijímací technik oboznámil s celkovým stavom vozidla. Vzhľadom na nábeh kilometrov bolo potrebné vymeniť rozvody. Tiež komplet zadné brzdy, kotúče, platničky, brzdovú kvapalinu, klinový remeň, doplnenie a dezinfekciu klimatizácie. 

garancia mobility

Zdroj: Shutterstock®

Bolo to síce veľa položiek, ale dobrý pocit je na nezaplatenie. Neušiel by som tomu, o pár týždňov by som to určite musel riešiť tak či tak. Cesta tam bola bezproblémová. Po dvoch alebo troch dňoch sme sa rozhodli ísť na obhliadku okolia. Štartujem... a nič. Skúšam ešte párkrát. Neúspešne. 

garancia mobility

Zdroj: Shutterstock®

Zavolal som teda na hot-line linku Garancie Mobility. Chalani z linky ma navigovali do najbližšieho Q-servisu Robi v Trogire. Ale v nedeľu Robi nerobil. Tiež mi vybavili odťahovku. Za ňu som neplatil ani Kunu, tak ako bolo zmienené v podmienkach GM. Kým však po mňa prišli, zabudol som názov servisu, do ktorého ma naviedli chlapci z hot-line. Mobilné data v zahraničí dnes už nie sú problém a v kombinácii s mobilnou aplikáciou Q-service, netrvalo dlho a ľahko som si tento servis vyhľadal. Dokonca som vďaka nej mohol navigovať odťahovkára. :)

Q-Service MOTORTECH v Ružomberku

Zdroj: Shutterstock®

V servise som komunikoval anglicky, no na chalanoch bolo vidno, že aj bez mojej znalosti cudzieho jazyka by sme sa bez problémov dopracovali k vyriešeniu problému. Sú to predsa Slovania. :) Auto som teda nechal u nich a vrátil som sa k rodine užívať si dovolenku. Nad moje očakávania mi už na druhý deň prišla sms-ka, že mám auto opravené. A čo mu bolo? Zavzdušnený palivový systém. Cena opravy 250 Kún (teda cca 33 €). Myslel som, že to bude viac, takže ma to príjemne prekvapilo, keďže som vedel, že cena opravy nie je zahrnutá v službe Garancie Mobilty. Keďže som sa mal na koho obrátiť a všetko prebehlo až prekvapivo rýchlo, mne ani mojej rodine to dovolenku nepokazilo. Vďačím za to konceptu Q-service, Garancii mobility a aplikácii v mobile. Blízkym, známym a prosto všetkým jednoznačne odporúčam.


    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní

Rýchla zemiakovo-pórová polievka: Vychutnaj si ju plnými dúškami!
Polievky

Rýchla zemiakovo-pórová polievka: Vychutnaj si ju plnými dúškami!

  • 2
  • 23.02.2021
Ovocná jogurtová bomba pre deti – chutný dezert či olovrant
Dezerty

Ovocná jogurtová bomba pre deti – chutný dezert či olovrant

  • 5
  • 11.03.2021
TOP recept na cibuľové krúžky v pivnom cestíčku: Zmiznú bez stopy!
Jednohubky

TOP recept na cibuľové krúžky v pivnom cestíčku: Zmiznú bez stopy!

  • 10
  • 18.04.2021
TOPlist