Indický festival na Donovaloch: Podľahni aj ty čaru orientu!

Indický festival na Donovaloch: Podľahni aj ty čaru orientu!

India nepatrí medzi tie krajiny, ktoré by sme bežne navštevovali. A dokonca, nepatrí medzi krajiny, o ktorých by sme čítali alebo počúvali informácie každý deň (jedine, ak tie negatívne). Ale, India dokáže prekvapiť. Je to krajina, ktorej keď objavíte čaro, ostane navždy vo vašich srdciach a budete sa tam chcieť vracať znova a znova. Je to jedinečná krajina, z ktorej si prinesiete ohromné zážitky, až vám ich nebude nik veriť. Akoby v nej všetko žilo svojím vlastným životom.

Čo vám však napadne, keď sa povie India? Budú to nejaké bollywoodske filmy alebo telenovely, ktoré sa u nás premietajú vo veľkom? Alebo skôr orientálne tance či tradičná indická kuchyňa? A čo taká joga? India je považovaná za priekopníčku jogy, ktorú si obľúbili milióny ľudí po celom svete.

Nedá nám nespomenúť aj mandaly, ktoré sú starodávnym symbolom vesmíru. Slovo mandala pochádza z indického slova „sanskrt“, čo v preklade znamená „kruh – stred“. A práve kruh je motív, ktorý sa objavuje všade okolo nás...

Pozri aj: Máš bolesti chrbta a nepoznáš príčinu? Pozri sa, čo môže byť za tým!

India

Zdroj: Shutterstock®

Kto z nás by netúžil navštíviť túto orientálnu krajinu a nespoznať jej kultúru, tradičnú indickú kuchyňu a tradície, ktoré sú pre Indiu typické?

Určite nebudeme klamať, ak povieme, že asi väčšina z nás by rada okúsila indický život. A viete čo? Ani nemusíte cestovať ďaleko preto, aby ste spoznali všetko, čo je pre Indiu typické! Tentokrát môžete zažiť Indiu aj na Slovensku. 

Zaujme ťa: Vieš, ako si užiť dovolenku... a nerozviesť sa? Tieto rady si osvoj!

indický orientálny tanec

Zdroj: Shutterstock®

Indický festival na Donovaloch

Už po 5. krát vás veľmi radi privítame na Donovaloch na Indickom festivale, ktorý sa bude niesť v znamení orientálnej hudby a tancov. Zažite čaro Indie na Slovensku, na festivale, na ktorom okúsite tradičné jedlá, zacvičíte si jogu, ale aj vyriešite svoje zdravotné problémy prostredníctvom ayurvédy.

Rezervujte si svoj termín od 13. do 15. júla 2018 a zažite jedinečné orientálne dni na Slovensku. Spolu s kuchárom Abilashon sa naučíte pripravovať najlepšie indické špeciality. Naučíte sa tradičné indické tance a spolu s Jurajom Gajdošom sa naučíte základy jogy.

Tešíme sa na vás na Donovaloch v Residence Hotel & Club na Indickom festivale!

Indický festival na Donovaloch

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Alžbeta Stanková 09.09.18 18:32

AS
karma
108.00

obdivujem indickú kultúru. mojim snom je - dostať sa raz do Indie- ale vzhľadom na môj vek už asi ťažko

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 14.02.21 05:11

KS
karma
133.00

Tomu sa povie wellness v luxusnom štýle :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní