Miss Slovensko 2017 odchádza na svetovú súťaž MISS WORLD

Miss Slovensko 2017 odchádza na svetovú súťaž MISS WORLD

Aktuálna víťazka súťaže Miss Slovensko Hanka Závodná odcestuje vo štvrtok 19. októbra na prestížnu svetovú súťaž MISS WORLD, ktorá sa tento rok koná v Číne, konkrétne v juhočínskom meste a vyhľadávanej turistickej destinácii Sanya. 

Na 67. ročníku bude mať zastúpenie viac ako 120 krajín sveta. V mene celej redakcie držíme našej krásnej Hanke Závodnej palce!

Celá súťaž  pozostáva z viacerých disciplín, ktoré musia zástupkyne jednotlivých štátov absolvovať ešte pred samotným finále.

Adeptky na titul bude hodnotiť porota v kategóriách šport, Top Model, talent, v charitatívnej časti Beauty with a Purpose, multimédiá a tento rok organizátori vrátili do hry aj prezentáciu národného tanca v kroji. ,,Vybrala som si opäť nádherný kroj z Očovej, v ktorom som tancovala aj na slovenskom finále. Veľmi sa mi páčil a určite bude krásne reprezentovať Slovensko aj v zahraničí,“ hovorí Hanka Závodná. 

Odporúčame: Modelky ukázali svoju tvár bez make-upu. Ako reálne vyzerajú?

Hanka Závodná

Zdroj: Shutterstock®

Srdce zo skla

Svetová súťaž Miss World kladie veľký dôraz na charitu. Aj tohto roku sa počas pobytu všetkých finalistiek uskutoční charitatívny večer, ktorého výťažok poputuje na dobročinné účely. Hanka Závodná na túto príležitosť vezie ručne robené misky v tvare srdca od umeleckej sklárskej výtvarníčky Gordany Glass (Turuk), ktorej diela vlastní anglická kráľovná, prezidenti aj pápež. 

Jednou z najdôležitejších častí  mesiac trvajúceho pobytu na Miss World je kategória Rozhovor. Súťažiace pred finálovým večerom absolvujú samostatné rozhovory s riaditeľkou súťaže Juliou Morley a porotcami, ktorí skúmajú ich všeobecný rozhľad, osobnosť, komunikatívnosť a predpoklady stať sa víťazkou svetovej súťaže. 

Pozri aj: Evita Delmundo: Ako sa naučiť žiť s nedokonalosťami na tele?

Miss World

Zdroj: Shutterstock®

Plný kufor šiat

Veľké finálové šaty si Hanka Závodná vybrala v bratislavskom Salóne Isabell, ktorý sa síce špecializuje na svadobné šaty, ale nechýbajú v ňom ani spoločenské šaty a tzv. veľké večerné róby, vhodné práve na takúto príležitosť. ,,Skutočne som si nevedela vybrať. Najskôr som mala mať šaty s modrým nádychom, potom biele a napokon som skončila pri čiernych. Dala som na reakcie okolia, ktoré bolo z tejto veľkej večernej nadšené,“ dodala Hanka, ktorej salón pribalil na Miss World aj niekoľko ďalších garderób z luxusných materiálov.

V kategórii World Designer bude Hanka Závodná reprezentovať slovenskú módnu návrhárku Michaelu Ľuptákovú. Jej zlaté šaty mala oblečené aj počas oficiálneho fotografovania, hneď po finálovom večere.  Rovnako ako víťazkám v minulom roku, podala Hanke pomocnú ruku aj vicemiss 2015 Petra Denková (Sliacka), ktorá ju nabalila  množstvom večerných a koktejlových šiat zo svojho salónu šiat v Nitre Suay.

Finále súťaže Miss World 2017 sa uskutoční 18. novembra a v priamom prenose ho bude vysielať viacero krajín sveta. Na Slovensku by sa malo dať sledovať online.

Bude sa ti páčiť: Nová Miss Slovensko Hanka Závodná: Súťaž krásy ma nezmenila

Miss World v Číne

Zdroj: Shutterstock®

- Anketa

PRIHLÁSILI BY STE SA DO SÚŤAŽE KRÁSY?

Odpovedalo 12 ľudí  

Áno, vždy som po tom túžila.
8%
Nie, na to by som nemala odvahu.
92%

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Mária Chromíková 18.10.17 16:24

MC
karma
109.00

držím jej palce ,aby ukázala svetu krásu slovenských krojov.

  • 2
Odpovedať

Soňa Krátka 12.12.17 10:59

SK
karma
114.00

krásny kroj

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní