Paródie celebrít a filmov podľa ruského komika s nízkym rozpočtom

Paródie celebrít a filmov podľa ruského komika s nízkym rozpočtom

Low cost – teda nízky rozpočet, to charakterizuje tohto úžasného komika, ktorý prostredníctvom lacných vecí a hlavne vecí vo svojom okolí vytvára paródie fotografií, ktoré dokážu neskutočne pobaviť. Je priam neuveriteľné, ako by vyzerali filmy s nízkym rozpočtom. Tento chlapík z Ruska – Alexander Kravtes (konkrétne z Moskvy) vytvára fotografie, pri ktorých ľudia po celom svete plačú od smiechu. Alexander objavil svoju vášeň pre tzv. cosplay v roku 2015 a odvtedy rozveseľuje dni viac ako 154 000 fanúšikom na sociálnej sieti Instagram.

Hovorí sa, že práca s nulovým rozpočtom je náročná a takmer nemožná. Kde sa ale niečo javí ako nemožné, na scénu prichádzajú „cosplayer-i“, ktorí z ničoho dokážu spraviť niečo. Teda títo ľudia premieňajú veci, ktoré nachádzajú vo svojom okolí, na niečo, čo vytvorí pútavé kostýmy. Taká panvica, uterák, noviny, potraviny, hračky a iné veci dokážu v konečnom dôsledku každú fotografiu „okoreniť“.

Lowcostplay v Alexandrovom podaní

Vytiahli sme na vás niekoľko anglických pojmov, ktoré by sme vám, samozrejme, chceli aj objasniť. Cosplay je v podstate „vystúpenie“, v ktorom účastníci nazývaní cosplayers nosia kostýmy a módne doplnky, prostredníctvom ktorých reprezentujú špecifickú postavu. Avšak títo ľudia častokrát vytvárajú akúsi subkultúru, prostredníctvom ktorej pôvodné postavy pretvárajú a vytvárajú tak čosi iné a viac zábavnejšie. A práve Alexander, ktorý je na Instagrame známy ako @ bammbato, vytvára vtipné fotografie, ktoré dokážu pobaviť a vyčariť úsmev.

Pozrite si nasledujúcu galériu a dajte nám vedieť, či vás jeho nápady skutočne pobavili.

Pozri aj: Ľudské cirkusové atrakcie: Utrpenie či vykúpenie?

1 z 47

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Ľubica Šťastná 23.09.19 07:37

ĽŠ
karma
100.00

Vtipné fotografie, ktoré dokážu pobaviť aj vyčariť úsmev.

  • 0
Odpovedať

Daniela Bieliková 24.09.19 14:04

DB
karma
117.00

perfektný je :-)))

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 28.12.19 22:49

JK
karma
100.00

Vtipné aj som sa zasmiala

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní