Pikantné detaily z prezidentskej spálne


Vďaka tejto knihe prenikli na verejnosť pikantné tajomstvá z milostného života bývalého prezidentského páru. Ľudia v Amerike boli šokovaní z toho, čo sa dialo v spálni jedného z najkonzervatívnejších prezidentov za posledné obdobie. Čo je z toho pravda a čo prifarbené? V novinke American Wife to prezradila autorka Curtis Sittenfeldová.

Keď vyšiel román American wife v USA, okamžite vyvolal búrlivé ohlasy čitateľov. Mnohí v postave Alice ihneď spoznali Lauru Bushovú, bývalú prvú dámu. Románový Charlie bol prezident George W.Bush.

americká manželka

A nechýbali erotické momenty, ktoré hlavná hrdinka prežila s budúcim prezidentom. 
"Stál nahý vo dverách spálne. Vzal ma do náručia, hladkal môj chrbát a bozkával mi vlasy. Našli sme ústa jeden druhého, potom jazyky jeden druhého a jeho penis ku mne vystrelil niekoľkokrát predtým, ako stvrdol. Naklonil sa a ponoril svoju tvár medzi moje prsia. Kotúľali sme sa po posteli, vzala som jeho penis do rúk a vložila ho do seba. Neskôr som ho sledovala pri vyťahovaní kondómu. Jeho zadok bol malý. Ako je možné, že taký bezcharakterný politik môže mať taký malý a chutný zadok? V tomto okamihu, keď som uvidela jeho penis, som vedela, že by som ho dokázala milovať. S mužmi z mojej minulosti vyzeral penis ako čudná kreatúra, ale pri pohľade na Charlieho som pocítila obrovskú zbožnosť. Červenkastá, nahor vztýčená žrď, jeho navreté žily a vrchol ako čiapočka."

 

American wife je príbeh voľne inšpirovaný životom prvej dámy Ameriky Laury Bushovej. Je to pikantný a šokujúci príbeh plný škandálov a búrlivého života. Kniha o žene, ktorá vymenila svoj život za rolu dokonalej prvej dámy. Laura (v príbehu vystupuje pod menom Alice, George W.Bush ako Charlie) bola obyčajným dievčaťom, no jej život vydal na takmer 600-stranový román, o ktorom The New York Times jednoducho napísal: „Príbeh American wife je pútavý od prvých kapitol.“
 

Alice Lindgrenová (alias Laura Bushová) je slušné dievča z malomestského prostredia. Ani sa jej nesnívalo, že jedného dňa bude žiť v Bielom dome. Život jej navždy zmenila tragická nehoda, ktorú spôsobila ako sedemnásťročná. S výčitkami svedomia sa vyrovnáva ponižujúcim sexom, až nakoniec musí podstúpiť potrat.


Po vyše desiatich rokoch stretáva charizmatického muža, do ktorého sa bezhlavo zamiluje a čoskoro sa zaňho vydá. Keď sa jej manžel nečakane stane guvernérom,  neskôr prezidentom USA, Alice si uvedomí, že ho ako politika nenávidí, no svoje vnútorné rozpory musí starostlivo skrývať, pretože jej povinnosťou je preukazovať prezidentovi lojalitu vzornej prvej dámy. 

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Miriama Rusinová 07.08.14 17:33

MR
karma
-1.00

tak túto knihu by som si naozaj veľmi rada prečítala :) naozaj :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní