Umenie byť Ženou sa dá naučiť a rozvíjať

Umenie byť Ženou sa dá naučiť a rozvíjať

Pre každú ženu, ktorá má chuť posilniť svoju kreativitu, odvahu a odhodlanie je pripravený interaktívny projekt Umenie byť Ženou.

Prvý ročník podujatia sa uskutoční v dňoch 15. - 16. marca 2014 v Bratislave. Skúsený tím lektorov počas dvojdňového podujatia zasvätí všetky ženy do tajov šťastia, zdravia, materstva a pozitívnej energie. 

Ambasádorkou projektu je Adela Banášová.

Umenie byť ženou nie je len heslo, je to stav bytia a porozumenia. Prvý ročník interaktívneho projektu je určený pre všetky ženy, ktoré chcú objaviť svoj vnútorný vesmír a porozumieť sebe samej. Nezáleží, či prídete so svojimi snami a túžbami, alebo už máte svoje konkrétne predsavzatia a ciele.

V programe sme skoncentrovali múdrosť a skúsenosti lektorov so zaujímavými témami a trendmi venovanými šťastnému životu, materstvu, zdraviu a osobnostnému rozvoju tak, aby sme podporili a inšpirovali všetky ženy k rozvíjaniu vlastného šťastia a pozitívnej energie, ktoré budú následne s radosťou rozdávať.

akcia umenie byť ženou

Zdroj: Shutterstock®

Sila ženskosti sa dnes často zamieňa za ženské zbrane, alebo na druhej strane za akýsi radikálny feminizmus. Ja len verím tomu, že sila ženskosti je v ženskej energii, ktorú tento svet potrebuje viac než kedykoľvek predtým. Táto konferencia je úžasným časopriestorom na to, aby ktorákoľvek žena našla v sebe spúšťač k lepšiemu životu, ktorým zharmonizuje aj životy ostatných okolo seba,“ povedala Adela Banášová, ambasádorka projektu.

Nezabudli sme ani na našich najmenších, ktorých môžete vziať so sebou :). O detský kútik sa nám postarajú a Vaše detičky zabaví naše skvelé trio: Vnímave deti, Dobrá opatrovateľka a Tanečno-pohybové štúdio GA-IA. Detičky sa budú môcť zahrať so vzdelávacími hrami, postaviť si dráhu na spúšťanie farebných guličiek zo stavebnice, zahrať sa špeciálne domino a iné hry na rozvoj logického myslenia, jemnej motoriky a priestorovej orientácie, to všetko formou zábavných aktivít. Postaráme sa a zabezpečíme detský kútik aj pre najmenšie detičky, kde si budú môcť oddýchnuť a pohrať sa i mamičky s dieťatkom od 0-3 rokov, prípadne malých drobčekov spokojne nerušene nadojčiť. Tanečné studio GA-IA Vás prevedie svojimi tanečnými hodinami, môžete vyskúšať, ako sa u nás tancuje a cvičí, spieva a tlieska, či jednoducho šantí .

Naši prednášajúci v hlavnej sále:

Andy Winson, Mark Dzirasa, Jiřina Prekopová, Majka Staňková, Martina Vagačová, Ľubor Foltán, Vlado a Tina Zlatošovci, Lucie Kolaříková Bouzková, Julie Gaia Poupětová, Danka Sirkovská, Katarína Koloonah Mytna, Dáša Oravkinová, Katarína Kovalčík …

Úžasnými workshopmi v menších skupinách Vás budú sprevádzať:

Janette Šimková, Juliana Murcínová, Pavlína Hollá, Andrea Kvintová, Štúdio Nádherná, Kristína Dubajová, Mamila, Ľubor Foltán, Soňa Vigašová, Peter Planieta …

Miesto podujatia: Double Tree by Hilton Hotel Bratislava

Termín podujatia: 15. – 16. marec 2014

Cena vstupenky: Pre čitateľky www.kamzakrasou.sk, ponúkame špeciálnu zľavu 20 EUR na každú vstupenku. Konečná cena vstupenky po zľave s DPH je 49 EUR. Pri registrácii na www.umeniebytzenou.sk,

použite zľavový kód KAMZAKRASOU2014

Pre viac informácií, prosím kontaktujte:

Marcela Reisz - marcela@umeniebytzenou.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Jana Komadová 19.02.14 21:46

JK
karma
100.00

tak to bude skvelé podujatie

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 31.10.14 15:47

MR
karma
-1.00

ani som nevedela že existuje takéto podujatie :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní