Zatočte s jarnou únavou ORIGINÁLne

Zatočte s jarnou únavou ORIGINÁLne

Málo slnka, krátke dni, menej pohybu,…to všetko môže za únavu, ktorá nás trápi. Máme tu zaručený recept, ako zatočiť s jarnou únavou ORIGINÁLnym spôsobom s novým ROCKSTAR ORIGINAL.

Jarná únava dokáže úplne pokaziť deň. Málo energie, nechuť sa do čohokoľvek pustiť a nedostatok nápadov môže byť naozaj ostravná. Ak potrebujete nakopnúť okamžite, jednoducho vsaďte na istotu a doprajte si koncentrovanú energiu vo vynovenom energetickom nápoji ROCKSTAR ORIGINAL. Nová vylepšená receptúra v redizajnovanej plechovke nedá priestor únave. Kombinácia kofeínu, guarany, ženšenu a vitamínov B vás okrem energie zásobuje aj smršťou originálnych nápadov.

Odporúčame tiež: Nová hviezda na nebi Rockstar

rockstar

Zdroj: Shutterstock®

Zabudnite na staré triky proti únave – už žiadne zápalky v očiach, ani ľadový kúpeľ! Nový ROCKSTAR ORIGINAL je už dostupný na slovenskom trhu s obsahom 250ml a 500ml. Nájdete ho vo vybraných potravinových reťazcoch a čepacích staniciach.

Odporúčame tiež:  Recept na sladký nedeľný dezert - mrkvové muffiny


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní