„Define your game“ – pohyb pre potešenie v najnovšej kampani 4F!

„Define your game“ – pohyb pre potešenie v najnovšej kampani 4F!

    • Zdieľaj:
  • 0

Značka 4F vo svojej najnovšej kampani „Define your game“ nabáda k objavovaniu našich obľúbených fyzických aktivít a k užívaniu si ich naplno. Pomocou online aj offline reklamy nás 4F motivuje k pohybu, formou ktorú si zvolíme, bez akýchkoľvek obmedzení a za podmienok, ktoré si stanovíme my sami. 

Posilňovanie, trekking, behanie alebo možno tanec či korčuľovanie? Nájdite svoj najobľúbenejší šport a užívajte si ho. Plánované marketingové aktivity zahŕňajú, okrem iného, odvysielanie videospotu, odhalenie kampane na sociálnych sieťach a využitie klasickej reklamy.

"V 4F sme si vedomí, že v hektickom tempe dňa sú často pravidelné tréningy odsunuté na druhú koľaj. S pomocou 'Define your game' kampane chceme zužitkovať pohyb v akejkoľvek forme. Fyzická aktivita je pre každého, nehľadiac na vzhľad, vek alebo iné predispozície "Poďme experimentovať, získavať nové skúsenosti a nesústrediť sa len na odmenu a výsledok. Sme tu pre každého, od profesionálnych atlétov, až po tých, ktorí ešte len objavujú svoj vlastný športový potenciál. Definujme našu vlastnú hru a nájdime si ten správny rytmus," hovorí Magda Warchoł, riaditeľka marketingu 4F.

Pozri aj: Cvičenie 12-3-30 vďaka ktorému budeš mať dokonalú postavu: Čo je základom úspechu?

športové oblečenie 4F

Zdroj: 4F / Kuba Dąbrowski

Marketingová kampaň zahŕňa reklamný spot a viac ako tucet krátkych videí. Vo videách ukazujú dynamické flashbacky postavy rôzneho veku pri športových aktivitách, či už v skupine alebo jednotlivo. Okrem profesionálnych cyklistov a ľudí, ktorí sa venujú joge sú do kampane zapojení aj korčuliari a tanečníci, pre ktorých je pohyb predovšetkým formou zábavy.

Celý reklamný spot režíroval Ivan Bambalin, zatiaľ čo kreatívny koncept a produkcia bola spracovaná agentúrou Visual Craftets. Fotografie vyhotovil Kuba Babrowski a pozadím pre „Define your game“ sa stala mestská scenéria Atén v Grécku.

„Define your game“ podporuje jarné a letné športy a sportstyle kolekciu, ktorá zahŕňa oblečenie na tréning, jogu, beh, trekking a tiež plážové oblečenie. Táto sezóna tiež prináša novinky do portfólia značky - oblečenia pre cestnú a horskú cyklistiku (MTB), ktoré bude dostupné iba online. Nech ide o akékoľvek odvetvie, 4F podporuje všetky formy športu a objavovanie vašich nových obľúbených koníčkov.

Kolekcia je k dispozícii vo všetkých 4F kamenných obchodoch a online na 4f.com.sk

športové oblečenie pre mužov

Zdroj: 4F / Kuba Dąbrowski

joga

Zdroj: 4F / Kuba Dąbrowski

oblečenie na jogu

Zdroj: 4F / Kuba Dąbrowski

šortky na beh

Zdroj: 4F / Kuba Dąbrowski

športové legíny

Zdroj: 4F / Kuba Dąbrowski

športové oblečenie

Zdroj: 4F / Kuba Dąbrowski


    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní