Rukavice od výmyslu sveta

Rukavice od výmyslu sveta

Rukavice sú vhodným spoločníkom počas zimy. Chránia naše ruky pred mrazom a chladom. Slúžia nám však dobre aj na iné účely. Sú skvelým doplnkom k večerným šatám. Zvoľte si ich na ples ako doplnok a budete hviezdou večera. Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk vám prináša pohľad na rukavice aj z iného uhla:

1. Večerné/ luxusné rukavice
2. Elegantné rukavice
3. Teplé/ babičkine rukavice
4. Rukavice na hory


1. Večerné/ luxusné rukavice
Pri výbere týchto rukavíc buďte naozaj detailistka. Každý milimeter navyše môže spôsobiť, že si ich nikdy nikam nevezmete. Rukavičky vám musia byť naozaj „ako ušité na mieru.“ Zvoľte si svetlé, čipkované po zápästia do divadla. Čierne po lakte k červeným alebo zeleným šatám. Materiál je čisto na vašom výbere. Nájdete ich vyrobené z čipky, brúsenej kože, semišu a aj zo saténu. V prípade, že sú rukavice doplnené nejakým „diamantom,“ nemusíte vôbec riešiť doplnky.

            Rukavice od výmyslu sveta

 

2. Elegantné rukavice
Skúste si predstaviť: práve ste sa obliekli do práce, obuli vysoké čižmy a na vrch obliekli kabát. Niečo tam ale predsa chýba. Nič nedotvorí túto elegantú kombináciu lepšie ako šál a rukavice. Ak sú tieto dve veci skombinované správne, pôsobí to ešte elegantnejšie. Na mysli teraz máme úplne jednoduché rukavice. Čisto čierne alebo svetlé. Prepletené napríklad striebornou alebo zlatou niťou. Jemným vzorom nič nepokazíte. Aj koža pôsobí elegantne. Musí byť však kvalitná a dobre ošetrovaná.

          Rukavice od výmyslu sveta 

 

3. Teplé rukavice
Najlepšie upletené priamo od babičky. Červené, modré, zelené, alebo mix farieb. Je úplne jedno akú farbu si zvolíte. Najdôležitejšie pri týchto rukaviciach je to, aby boli čo najteplejšie. Vzor soba, vločky alebo snehuliaka pôsobí naozaj „zimne.“ Snehuliak alebo sob to vážne? Z času na čas sa treba vrátiť do detských čias. Prečo nie práve počas zimy ? 

         Rukavice od výmyslu sveta  

 

4. Rukavice na hory
V tomto prípade je teplo naozaj dôležité. Na horách, kde je niekedy aj viac mínus 20 stupňov, naše ruky naozaj trpia. Našťastie dnes už dostaneme rukavice, ktoré neprepustia vodu, chlad a vietor skoro. Samozrejme tu kvalita rozhoduje pred kvantitou – stacia jedny, ale poriadne.

 

          Rukavice od výmyslu sveta

 

A ešte dobrá rana na záver:
Nezabudnite si poriadne ruky nakrémovať, ešte predtým ako si navlečiete rukavice. Nech sú nielen chránené, ale aj vyživené. A krém na ryky si hneď vložte do kalelky, aby ste ho mali v prípade potreby prvej pomoci pri sebe ?
 

Zdroj foto: www.wookmark.com www.polyvore.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

12 komentárov

Sisa Urbanová 16.12.12 15:57

SU
karma
-1.00

Paráda! Aké rôzne typy existujú, každý si vyberie do šatníka.

  • 0
Odpovedať

Magdaléna Farulová 16.12.12 16:43

MF
karma
-1.00

Tak ja v tejto kose bez rukavíc neurobím ani krok a preto je u mňa viac dôležitá funkčnosť ako desing

  • 0
Odpovedať

stanka adamčíková 16.12.12 17:07

SA
karma
-1.00

Ja rukavice nenosím,ked tak premýšlam asi by som už doma ani žiadne nenašla, no ako vidím výber je teda parádny...budem sa musieť aj ja po nejakých poobzerať.

  • 0
Odpovedať

Zuzana Babinčáková 30.01.13 22:41

ZB
karma
-1.00

waw tie na prvom obrázku by som si dala na svadbu a tie na treťom teraz do zimy :)

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 19.06.22 20:58

KS
karma
133.00

Rukavice určite nesmú v zime chýbať, hlavne aby sa predišlo suchým a popraskaným rukám :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní