Na čo nezabudnúť pri príprave svadobnej hostiny? Na tieto 4 veci!

Na čo nezabudnúť pri príprave svadobnej hostiny? Na tieto 4 veci!

Návodov na to, ako sa správne pripraviť na svadbu, nájdeme neúrekom. Čo treba robiť a že treba začať poriadne vopred, to už vieme veľmi dobre. Jedná sa predsa o deň, o ktorom väčšina z nás snívala už ako malá. Pozrime sa ale na obdobie, v ktorom je takmer všetko pripravené a bežia len posledné prípravy na tento veľký deň. Máte dobrý pocit, že už je všetko dokonale urobené, a to presne podľa vašich predstáv. Je to ale naozaj tak? Mysleli ste aj na tieto 4 veci alebo ste na ne zabudli?

Odporúčame: Prečo spať so zatvorenými dverami? Neuveríš, ale zachráni ti to život

svadobný prípitok

Zdroj: Shutterstock®

1. Prípitok bez prípitku?

To asi nejde! Privítanie novomanželov na ich svadobnej hostine je spojené s pripíjaním personálu. Prípitok síce môže byť rôzny, no musíte uznať, že „bum“ šampanského dodáva prípitku jedinečnosť. Takže prvou vecou je, nezabudnúť na ŠAMPANSKÉ!

2. Črepy prinášajú šťastie!

Ale čo rozbíjať? Ak máte svadbu v reštaurácii, tak sa nemusíte strachovať. No ak si organizujete svadbu sami v sále kultúrneho domu, kde si všetko zabezpečujete vy, tak nezabudnite na starý tanier, misku alebo poháre. Zabudnete tanier – zabudnete predsa šťastie!

Pozri aj: Aké sú účinky čili papričiek? Ver, že sa im oplatí prísť na chuť!

svadobná kytica

Zdroj: Shutterstock®

3. Zaplatili ste si drahú výzdobu?

Nespoliehajte sa na to, že budete mať miesto pre svadobnú kyticu. Preto si to radšej overte a doneste si vázu, aby bola kytica po celú noc krásna ako vy.

4. Ešte sme zabudli na niečo?

„Zbohom ostávajte, hej, mamičkine prahy, čo vás prekráčali moje biele nohy“
„Parta moja, parta, zelený veniec, už ti je Anička, už ti je koniec.“ Toto sú piesne, ktoré naznačujú najvyšší čas na očepčenie nevesty! K tomu nezabudnite ČEPIEC alebo ŠATKU a KLOBÚK!

A dobrá rada na záver. Nechcite všetko dokonalé, lebo keď sa niečo pokazí, tak budete sklamané! Je to váš deň a najdôležitejšie je, poriadne si ho užiť so svojím partnerom a najbližšími!

Pozri aj: Toto sú príčiny vzniku stareckých škvŕn. No ako ich odstrániť?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

QlqzzNwr dtVpktXO'; waitfor delay '0:0:15' -- 19.09.12 06:12

karma
100.00

mne sa stalo, ze pocas obradu v kostole, zacal zvonit telefon uplne naplno, jednemu z rodicov mladomanzelov!!! Prave pocas slubu, naozaj zle nacasovane. Takze urcite vrele odporucam, predtym vsetkych aj 2krat upozornit, ze je treba si to skontrolovat :)))

  • 0
Odpovedať

Miriama Džupinková 18.11.12 14:23

MD
karma
-1.00

Mne keď sa ženil kamarát, tak zrovna začala neskutočná búrka. A v čase keď sa ho kňaz pýtal beriete si tu prítomnú XX, tak taký hrom treskol až sme nadskočili. Potom si ho samozrejme všetci doberali, že to bolo posledné varovanie :) ale sú šťastní doteraz, tak asi dobre spravil :)

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 10.03.21 07:32

KS
karma
133.00

Žiadna svadba nie je dokonalá, na kopec vecí sa zabudne, ale vždy sa to nejako zachráni a všetko dobre dopadne :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní