VIDEO: Ako si vybrať vizážistku na svadbu?

VIDEO: Ako si vybrať vizážistku na svadbu?

  • Zdieľaj:
 • 5

Prípravy na svadbu si vyžadujú veľa času i trpezlivosti a neraz dajú zabrať nielen neveste, ale aj ženíchovi, rodine a blízkym. V tomto procese je nevyhnutné zariadiť obrovské množstvo vecí, a to vrátane priestorov, jedla, pozvánok, oblečenia, dopravy a podobne. Určite veľa času a energie nevesta vyvinie napríklad na výber vhodných šiat. Takmer každá žena od určitého veku sníva o krásnych bielych šatách, či už honosných a princeznovských, jednoduchých, no elegantných, alebo i trochu sexi a štýlových. Dôležitý je však aj výber správnych doplnkov, ktoré krásne doladia celkový vzhľad nevesty počas jej veľkého dňa. Doplnkom sú nielen topánky, šperky či kytica, ale aj účes a líčenie.

I ženy, ktoré sa bežne nelíčia, sa vložia počas dňa D do rúk vizážistu, ktorý dokáže podtrhnúť ich prirodzenú krásu. Vďaka perfektnému make-upu sa môže nevesta počas svojho dňa cítiť ešte krajšie a výnimočnejšie. Výber vhodného vizážistu preto neradno podceňovať. Malo by ísť o osobu, ktorá narába so štetcami a líčidlami so skutočným citom pre detail a vie naplniť tajné sny nevesty. Mala by počúvať želania nevesty, no rovnako by jej mala vedieť poradiť s výberom vhodného líčenia, ktoré neveste s ohľadom na jej vek, črty tváre či farbu pleti a očí maximálne pristane. Spolu s Mary Kay sme si pre vás pripravili video, v ktorom sa budeme rozprávať o výbere vizážistu a o tom, prečo by ním mala byť práve vaša kozmetická poradkyňa.

Pozri aj: VIDEO: #SelfCareSunday – Starostlivosť o pleť s Mary Kay

Kozmetická poradkyňa a vizážista v jednom

V našom novom videu vám prinášame rozhovor s nezávislou kozmetickou poradkyňou Mary Kay Ivetou Garaj Ecsekovou, ktorá nám čo-to prezradí o výbere vizážistu na svadbu. Prečo sa oplatí mať svoju vlastnú kozmetickú poradkyňu, ktorú si práve môžeme vybrať za svadobnú vizážistku? Toto spojenie prináša obrovské množstvo výhod. V prvom rade je potrebné zmieniť, že kozmetická poradkyňa je vlastne takou osobou 2 v 1, ktorá nielen vyčaruje krásny make-up v deň D, ale hlavne vie žene poradiť v otázkach správnej starostlivosti o pleť.

Netreba totiž zabúdať na to, že líčenie vyzerá vždy dobre hlavne na zdravej a peknej pleti. Kozmetická poradkyňa vie svojej klientke poradiť s výberom vhodných produktov s ohľadom na typ a stav jej pleti, vie jej tiež pomôcť pri riešení niektorých problémov s pleťou a hlavne ju naučiť, ako sa správne starať o pleť. To znamená, že kozmetická poradkyňa vie klientke pomôcť pripraviť jej pleť na svadbu a v deň D jej na základe dohody tiež vyčaruje krásny make-up. Viac sa však už o tejto téme dozviete v našom videu. Želáme príjemné sledovanie.

Pozri aj: VIDEO: Ako správne naniesť make-up? Rob to ako profesionál!


  • Zdieľaj:
 • 5
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Ľubica Šťastná 23.09.20 07:13

ĽŠ
karma
100.00

Inšpirujúce video!

 • 1
Odpovedať

Kristína Sekeráková 28.09.20 08:10

KS
karma
133.00

Tak v dnešnej dobe sociálnych sietí, som si vizážistku na svoju svadbu vybrala práve na základe recenzií a názorných ukážok na facebooku. Hneď mi ponúkla výhodný balíček pre nevestu, ktorý zahŕňal ošetrenie pleti, skúšku líčenia a samotné líčenie na deň ,,D,,. Myslím, že aj takto spoznáte profíčku :-)

 • 0
Odpovedať

Ivana Hlôšková 04.10.20 00:47

IH
karma
-1.00

Ja som si vyhliadla úspešnú vizážistku, absolvovala som aj skúšku líčenia, no "nebola som to ja" v tom make-upe. Tesne pred svadbou som od poradkyne Mary Kay vyhrala líčenie, tak vo svadobný deň som využila služby už zaplatenej vizážistky a v pondelok po svadbe na fotenie má líčila mamička 5 detí z MK a s ňou som nakoniec bola viac spokojná. Ale mám aspoň dve skúsenosti

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 09.11.20 21:12

JK
karma
100.00

Rada som si pozrela

 • 0
Odpovedať

Simona Káčerová 04.01.21 18:23

SK
karma
108.00

Skvelé video.

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Vyhraj Toaletný stolík Emilie du Chatelet v hodnote 259 € od therese.sk
SÚŤAŽE

Vyhraj Toaletný stolík Emilie du Chatelet v hodnote 259 € od therese.sk

 • 9
 • 01.12.2022
Vyhraj 4x Eau de Parfum L´Exquis (15 ml) v hodnote 33,10 €
SÚŤAŽE

Vyhraj 4x Eau de Parfum L´Exquis (15 ml) v hodnote 33,10 €

 • 4
 • 14.11.2022
Vyhraj 3x balíček prípravkov NUANCE ABSOLUTE CAVIAR AND PEARL
SÚŤAŽE

Vyhraj 3x balíček prípravkov NUANCE ABSOLUTE CAVIAR AND PEARL

 • 4
 • 10.10.2022