TEST: Nivea - spevňujúce telové mlieko do sprchy

TEST: Nivea - spevňujúce telové mlieko do sprchy
 • 03.07.2015
 • Danka Zimová

Telové mlieko do sprchy je podľa mňa skvelý vynález. Neviem komu napadla v hlave táto myšlienka, ale pomyselne skladám klobúk dolu.

 

Z duše som neznášala natierať sa telovým mliekom, obzvlášť v zimných mesiacoch. Vtedy som po teplom kúpeli či sprche túžila ihneď sa zakukliť do župana alebo teplej deky a nie sa ešte krémovať, predlžovať čas a strácať teplo, ktoré do mňa počas sprchy preniklo.

 

Telové mlieka od Nivei používam odkedy sa dostali na trh. Vyskúšala som každé jedno okrem telového mlieka do sprchy po opaľovaní, ale aj na to si robím zálusk. :) V podstate mi je jedno, ktoré použijem, no v obľube mám predovšetkým Kakao & mlieko a Výživné telové mlieko do sprchy.

 

Dnes sa bližšie pozrieme na Spevňujúce telové mlieko do sprchy s obsahom koenzýmu Q10.

nivea telove mlieko do sprchy

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Túžite po pevnej a pružnej pokožke? Máte málo času, ale napriek tomu sa o seba chcete starať a účinne spevňovať svoju pokožku? NIVEA Spevňujúce telové mlieko do sprchy kombinuje účinnú starostlivosť s pohodlím a šetrí váš čas vďaka jedinečnej, vodou aktivovanej formule s perličkami koenzýmu Q10, masážnymi perličkami a osviežujúcim mentolom.

* Vysoká koncentrácia koenzýmu Q10 v žltých perličkách dodáva bunkám potrebnú energiu a obnovuje pružnosť a pevnosť pokožky.
* Masážne perličky zlepšujú prekrvenie pokožky a poskytujú ľahký masážny efekt. Zároveň jemne odstránia odumreté bunky a zanechajú pokožku krásne hladkú a hebkú.
* Chladivý efekt mentolu vás pri rannej sprche osvieži a naštartuje váš deň.

nivea telove mlieko do sprchy

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Myslela som si, že telové mlieka do sprchy sú už dosť známe verejnosti, ale nikdy nehovor nikdy. Presvedčila som sa o tom aj prednedávnom, kedy sme sa nejako dostali k téme telových mliek do sprchy a moja kamarátka si myslela, že sa jedná o produkt na báze 2 v 1. Preto by som vás len chcela uistiť, že produkt nie je 2 v 1, ale že sa najskôr musíte klasicky osprchovať a až potom naniesť telové mlieko na pokožku celého tela a kvalitne sa premazať. Pri používaní práve spevňujúceho telového mliečka do sprchy si dávam záležať na partie ako si bruško a stehná. Po nakrémovaní potom stačí už len zvyšky mlieka zmyť pod prúdom vody. Mlieko do sprchy v sebe obsahuje častice, ktoré sa pri dotyku s vodou aktivujú, takže ihneď pôsobia na pokožku. Potom sa stačí iba pekne osušiť a obliecť. 

nivea telove mlieko do sprchy

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Konzistencia telového mlieka sprchy je taká redšia, ale to nevadí, aspoň sa s ním v sprche príjemne maže. Obsahuje v sebe také mini žlté perličky, ktoré sú cítiť, ale pokožku to nijako nedráždi. Vôňa spevňujúceho telového mlieka do sprchy je veľmi príjemná, ale nedokážem ju k ničomu prirovnať. Prezradím len toľko, že to nie je taká typická vôňa, na akú sme u značky Nivea zvyknuté. Čo sa týka telového mliečka, svoju funkciu krásne plní. Ako je to však so spevnením pokožky? Samozrejme, netreba rátať slepo s tým, že sa namažete a z večera do rána sa stane s vašou pokožkou zázrak. Určitý blahodárny vplyv to má, no produkt treba brať skôr ako doplnok k zmene životného štýlu. 

nivea telove mlieko do sprchy

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

11 komentárov

Martina Zahoranová 04.07.15 13:28

MZ
karma
92.00

určite vyskúšam

 • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 04.07.15 19:38

karma
93.00

mne sa veľmi páči jeho vôňa :)

 • 0
Odpovedať

Miroslava Zelinkova 05.07.15 06:00

MZ
karma
-1.00

Mám ho je super

 • 0
Odpovedať

Ľubica Križanová 06.07.15 11:09

ĽK
karma
106.00

Veľmi dobrý krém, spevnil mi pleť, používam ho doteraz :-)

 • 0
Odpovedať

Veronika Kupcová 08.07.15 20:37

VK
karma
105.00

milujem ten chladivý pocit po kúpeli a hlavne teraz keď je vonku tak teplo

 • 0
Odpovedať

Jarmila Janišová 18.08.15 00:44

JJ
karma
-1.00

dať Nobelovú cenu kto tento sprchový gel vymyslel

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 18.08.15 09:37

MR
karma
-1.00

mala som doma vzorku a bola som spokojná :)

 • 0
Odpovedať

Libuše Šumná 18.08.15 16:26

karma
113.00

používám ho a jsem spokojená

 • 0
Odpovedať

Karolína Lehotová 08.09.15 08:03

KL
karma
-1.00

Zaujalo ma toto telové mlieko do sprchy...pôjdem si ho zakúpiť :-)

 • 0
Odpovedať

Marta Hollá,st 08.09.15 13:27

MH
karma
-1.00

ja osobne som z neho až taká nadšená nie som. vonia síce pekne, no celkovo nápad telového mlieka do sprchy si ma nezískal. uprednostňujem klasický sprcháč a potom telové mlieko.

 • 0
Odpovedať

Gabriela Vrabľová 16.11.15 14:05

GV
karma
83.00

toto telové mlieko do sprchy aktuálne používam a som s ním spokojná, pretože pokožku zanechá vláčnu a dodá jej energiu

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní