TEST: Ziaja Orange - telové maslo a sprchové mydlo

TEST: Ziaja Orange - telové maslo a sprchové mydlo
  • 15.09.2013
  • Danka Šindléryová

 Kozmetiku Ziaja nejde "nemilovať".

 

Teda aspoň v mojom prípade. Ziaja prišla na trh s líniou Orange, ktorá je úplne stvorená pre milovníkov citrusov.

 

Táto línia totižto vonia úplne ako čerstvé pomaranče. Ale pozor! Nielen že vonia po pomarančoch, ona aj obsahuje pomarančové maslo!

 

 

Prečítajte si viac o úžasnej voňavej dvojke Ziaja – sprchový gél a telové maslo.

 

Ziaja Orange - telové maslo a sprchové mydlo

 

Ako je charakterizované Ziaja Pomarančové krémové sprchové mydlo
 

Najvhodnejšie pre suchú a normálnu pokožku. Obsahuje jemné umývacie zložky rastlinného pôvodu. Na pokožku pôsobí upokojujúco, nevysušuje a nespôsobuje žiadne podráždenie. Pokožku zároveň jemne premasťuje a výrazne zjemňuje. Intenzívne hydratuje a predchádza nadmernej strate vody. Nenarúša prirodzené pH a ochrannú vrstvu pokožky. Aktívne zložky: D-pantenol, pomarančové maslo, coco-glucozidy.

 

Moje postrehy a hodnotenie:
Sprchové mydlo má 500ml v obchode ho istotne neprehliadnete. Má jednoduchý oranžový obal s načrtnutým pomarančom a základnými informáciami. Je to ideálne rodinné balenie, ktoré len tak ľahko neminiete, teda pokiaľ sa do jeho vône "nezaľúbite". Ihneď po otvorení Vás očarí čistá vôňa pomarančov. Naozaj paráda!

 

Sprchové mydlo má aj výraznú oranžovú farbu. Po nanesení na pokožku krásne pení . Je šetrné k pokožke a zbytočne ju nevysušuje. Po osprchovaní nie je pokožka nejak extra napnutá a nemusíte náhle bežať po krém, ktorý jej "uľaví" . Pokožku budete mať veľmi jemne prevoňanú.

 

 Ziaja Orange - telové maslo a sprchové mydlo

 

Avšak ja mám suchú pokožku a krémovaniu sa aj tak nevyhnem. Ziaja má v pomarančovej línii aj telové maslo, ktoré ideálne dopĺňa sprchové mydlo. Aké je toto telové maslo?

 

Ako je charakterizované Ziaja Pomarančové telové maslo
 

Najvhodnejšie pre suchú a normálnu pokožku. Dopĺňa nedostatok lipidov, regeneruje prirodzenú ochrannú bariéru. Pokožke navracia pružnosť a jemnosť. Zanecháva ju na dotyk jemnú a zamatovú. Má povzbudzjúcu pomarančovú vôňu. Aktívne zložky: vitamín E, OMEGA 3, OMEGA 6, olivový olej, pomarančové maslo.

 

Moje postrehy a hodnotenie:

Telové maslo má tiež jednoduchý oranžový obal s načrtnutým pomarančom a základnými informáciami. Pred prvým otvorením je chránené fóliou a tak viete, že maslo nebolo pred Vami otvorené.  Keďže ide o telové maslo, tak má hustejšiu konzistenciu, táto konzistencia zabezpečuje pokožku potrebnú hydratáciu. Má slabšiu vôňu ako sprchové mydlo, ale tiež cítiť čistý pomaranč.

 

Maslo sa príjemne rozotiera a pomerne rýchlo sa vstrebe do pokožky. Po nanesení vytvorí na pokožke ochrannú bariéru, ktorá zabráni strate vlhkosti! Pokožka ostane ešte dlho po nanesení prevoňaná. Pokožku naozaj krásne po celý deň hydratuje. Tak ako píše výrobca na dotyk ostane zamatovo jemná.

 

Ziaja Orange - telové maslo a sprchové mydlo

 

Mňa si táto pomarančová línia získala a môžem Vám ju len a len odporúčať. Sprchový gél 500ml stojí cca 3,75€ a tu by som povedala, len že to je veľmi výhodná kúpa. Jednoznačne kvalita predčila cenu. Telové maslo 200 ml a stojí cca 6,79€. Cena je primeraná kvalite.


Pokiaľ teda zbožňujete citrusovú vôňu, určite túto kúpu neoľutujete. Predsa len je to pomarančové opantanie zmyslov. 

Zdroj foto: www.ziaja.sk

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Blažena Sádovská 15.09.13 16:32

BS
karma
100.00

Tá vôňa musí byť neodolateľná...

  • 0
Odpovedať

Dominika Sedliaková 24.01.14 19:17

DS
karma
-1.00

veľmi ma táto značka oslovila, kde sa dá zakúpiť?

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 19.09.14 16:45

MR
karma
-1.00

wauu ešte aj sprchový gél má orandžovú farbu ale ja niesom veľmi na pomarančové a citrusové výrobky.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní