Registrácia Prihlásenie

Beauty poradňa GERnétic: Zoštíhľujúci telový zábal Marine Essence


Odpovedá Alena Kimlová z Kozmetického štúdia GERnétic www.StudioGernetic.cz

V kozmetickom salóne mi kozmetička odporučila kúru celotelových zábalov z morských rias. Rada by som trochu formovala postavu. Zábal sa nazýva Marine Essence a príliš mi nevonia. Je to vhodné?

Prírodnú vôňu morských rias považujte za pridanú hodnotu tohto produktu. To znamená, že riasy neobsahujú žiadne syntetické vonné látky, a to je pre pokožku aj celé telo veľmi priaznivé. Morské riasy majú široké využitie. Používajú sa v liečebných, uzdravujúcich aj estetických programoch a sú naozajstným zásobníkom dôležitých látok. Obsahujú minerálne látky, celú škálu vitamínov vo vysokej koncentrácii a dôležité aminokyseliny. Stimulujú bunkový metabolizmus, aktivujú krvný a lymfatický obeh, podporujú lipolýzu a odvádzajú odpadové látky z tela. Dôležitou riasou tohto produktu je červená riasa Lithothamnium calcareum, ktorá rastie v hĺbke 10 – 15 metrov. Táto riasa je vďaka svojej biologickej účinnosti a obsahu aktívnych látok skutočným elixírom sviežosti a zdravia. Zábaly Marine Essence sú ideálnym prostriedkom prípravy na chudnutie, pretože udržujú vitamínovú a minerálnu rovnováhu v organizme, ktorá je veľmi dôležitá pre správne fungovanie organizmu.

Testovali sme: Beauty poradňa GERnétic: Ako si poradiť so suchou a svrbiacou pokožkou

Telový zábal Marine Essence

Zdroj: GERnétic

Samotná procedúra je príjemná relaxačná záležitosť, uvoľňuje napätie a pôsobí priaznivo voči únave a vyčerpaniu. Odporúčam vám celotelové zábaly doplniť aj pravidelnou domácou starostlivosťou prípravkom Lympho a Adipo Gasta. Lympho je svieže tonikum, ktoré otvára póry, umožňuje lepšie prekrvenie, a tým vstrebávanie aktívnych látok. Adipo Gasta je výnimočný prípravok podporujúci vyprázdňovanie tukových buniek vďaka špecifickým rastlinným výťažkom, ktoré prenikajú do tukových buniek, a tak pomáhajú tuk premeniť na mastné kyseliny. Tie prechádzajú do krvi a premieňajú sa na energiu. Krém Adipo Gasta umožňuje lokálne formovanie postavy, čo je úplne unikátne. Keď počas svojej redukčnej kúry odľahčíte stravu a venujete denne 30 minút pohybu, ktorý vás baví, potom zoštíhlenie prebehne príjemnou cestou čo nevidieť. Navyše vyhladí pokožku a zlepší stav celulitídy.

Produkty GERnétic zakúpite v kozmetických salónoch, kde vám kozmetička poradí, ako prípravky používať a môže ponúknuť aj salónne ošetrenie. Zoznam salónov na www.gernetic.sk.


Návrat hore
Autor článku

2 komentáre

Ľubica Šťastná 09.12.19 07:37

ĽŠ
karma
110.00

Určite nielen príjemná relaxačná záležitosť.

 • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 09.12.19 10:40

SK
karma
117.00

Nooo, rada by som sa nechala takto rozmaznávať....

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Sen všetkých zamestnávateľov: Tu sú najlepší zamestnanci podľa znamenia zverokruhu
Znamenia horoskopu

Sen všetkých zamestnávateľov: Tu sú najlepší zamestnanci podľa znamenia zverokruhu

 • 57
 • 7
 • 18.10.2019
Lojalita vo vzťahu k partnerovi či zamestnávateľovi: Tieto 3 znamenia v nej vedú
Znamenia horoskopu

Lojalita vo vzťahu k partnerovi či zamestnávateľovi: Tieto 3 znamenia v nej vedú

 • 109
 • 5
 • 16.12.2019
Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Ryby?
Znamenia horoskopu

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Ryby?

 • 55
 • 0
 • 16.10.2019
TOPlist