Čo nás neminie v novom roku? Pozri na novoročný horoskop! (2. časť)

Čo nás neminie v novom roku? Pozri na novoročný horoskop! (2. časť)
  • 30.12.2013
  • Silvia Karasová

V každom z nás je aspoň malá zvedavosť na to, čo nám prinesie nový rok. Bude to svadba, dieťa, nová práca, nový chlap, peniaze, zdravie.? Pozrite sa spolu s nami na to, čo si pre rok 2014 pre vás nachystali hviezdy. Nech vám novoročný horoskop predpovedá čokoľvek, vedzte, že svoj osud máte v konečnom dôsledku v rukách len a len vy.

Blíženci

Zdravie – Rok 2014 sa bude pre vás niesť v športovom duchu. Mnohé z vás si dajú hneď začiatkom roka predsavzatie dostať svoju postavu do pôvodnej kondície. Bude vás baviť tanec, aj rôzne kolektívne športy. Do leta sa vám tak podarí dostať sa na pôvodnú vysnenú váhu. Avšak pozor si dajte pri diétach. Tie vám môžu narobiť len viac škody ako úžitku. Na svoj jedálniček radšej zahrňte len zdravšie jedlá a jedzte hlavne pravidelne. Imunitu si posilníte aj vďaka otužovaniu sa. V zime pozor na nehody. Najmä počas novembra ich budete priam priťahovať.

Kariéra – Pri zmene práce počúvajte svoju intuíciu. Nerobte unáhlené kroky a ponechajte si aj zadné dvierka. Približne do júna by ste nemali priveľmi riskovať, platí to nielen pri zmene práce, ale aj pri žiadosti o zvýšenie platu, či kariérny postup. Ak vyčkáte, dočkáte sa toho, po čom tak túžite. Kariéry aj stabilného miesta. Čo sa financií týka, bude to s vami tých cca prvých šesť mesiacov ako na kolotoči. Neriskujte ani pri investíciách, podobne vyčkajte aj s veľkými kúpami. Vaše šťastnejšie obdobie bude rozhodne v druhej polovici roka.

Cestovanie – Aj keď to mnohé z vás bude v novom roku ťahať viac ako inokedy za rôznymi výletmi a cestami do zahraničia, kroťte sa. Nielen z finančného hľadiska by to bolo pre vás mimoriadne náročné, ale aj z hľadiska vášho zdravia. Najmä prvých pár mesiacov budú pre vás dlhé a ďaleké cesty vskutku vyčerpávajúce. Ak je to možné, odložte si výlety, ale aj cesty za prácou skôr na čas leta. Ku koncu roka vás čaká vážne rozhodnutie, ktoré bude súvisieť práve s možnosťou vycestovania. Dobre si rozmyslite všetky pre a proti. Vaše rozhodnutie totiž ovplyvní vaše životy na najbližšie roky.

Vzťahy – Podobne ako pri práci, tak v oblasti lásky a vzťahov to budete mať ružovejšie skôr v druhej polovici roka. Tá prvá bude na váš vkus až priveľmi búrlivá. Nevyhnete sa s partnerom vážnejším hádkam, visí nad vami aj hrozba nevery. Či už z vašej strany, alebo zo strany vašej polovičky. Buďte obozretné, ale nezabudnite, že ak chcete svoj vzťah zachrániť, musíte na ňom popracovať. V prípade vážnych manželských kríz neváhajte navštíviť aj psychológa. V tomto roku sa vám vykryštalizujú aj ďalšie vzťahy. Zistíte kto je váš skutočný priateľ, a ľudia, ktorých do života viac nebudete potrebovať vám z neho sami vymiznú.

Pozri aj: Videorecept: Najlepšie hrnčekové palacinky zo špaldovej múky

Rak

Zdroj: Shutterstock®

Rak

Zdravie – Snažte sa viac relaxovať, meditovať a starať sa o svoje zdravie než po iné roky. Vaša imunita je dosť zanedbaná a prejaviť sa môže už čoskoro. Nepôjde však len o vírusové ochorenia, už v máji na vás môžu zaútočiť kdejaké alergie, o ktorých ste doteraz nemali ani tušenia. Veľa športujte, hýbte sa a usmievajte na svet. Ak chcete zhodiť pár nechcených kíl začnite s tým už v prvej polovici roka. Tá praje diétam všetkého druhu, ale pozor, neprežeňte to s nimi! Počas jarného a letného obdobia vás nepotrápia žiadne vážnejšie choroby, naopak v zime už budete mať sklony k prejedaniu sa.

Kariéra – Váš život nielen po kariérnej stránke ovplyvní v roku 2014 planéta Jupiter, ktorá sa považuje za planétu šťastia. To vám nebude chýbať pri hľadaní si novej práce, ale aj pri pokusoch posunúť svoje podnikateľské zámery vpred. Do polovice mája sa však pripravte na zvýšený pracovný tlak. Keď ho však prekonáte a pracovné napätie ustúpi, opäť sa vám bude robiť s ľahkosťou a radosťou. Ak máte kreatívne plány, môžete sa tešiť na prílev fantázie a množstvo nových a skvelých nápadov.

Cestovanie – Mimoriadne dobre vám spraví dovolenka pri vode. Či už pôjde o tunajšie jazerá, kúpalisko, alebo destináciu pri mori. Slnko a voda vám vženú do duší radosť zo života. Plánovanie svojej dovolenky pokojne začnite už v marci. Napriek zime a prichádzajúcej jari vy už budete naladené letne. A dobre viete prečo. Vaša intuícia vám totiž našepkáva, že toto leto bude pre mnohé z vášho znamenia vskutku výnimočné.

Vzťahy – Prvé mesiace nového roka budete vnímať ako obdobie premárnených šancí. Neváhajte a choďte smelo za hlasom svojho srdca. Na veci minulé zabudnite, ak vám bolo ublížené odpustite, ak ste ublížili vy, napravte to. Pokiaľ sa nachádzate vo vzťahu nebojte sa svojej polovičke povedať o svojich trápeniach, ani o neistote, ktorú cítite. Na vyriešenie problémov vám pomôže iba čestnosť a úprimnosť.

Lev

Zdroj: Shutterstock®

Lev

Zdravie – V roku 2014 vás potrápia najmä žalúdočné problémy. Ak budete priveľmi podliehať stupňujúcemu sa stresu a zanedbáte preventívne prehliadky, prekvapiť vás môže ešte pred príchodom jari dokonca aj vred. Komplikáciám sa môžete vyhnúť vďaka úprave vášho jedálnička. Imunitu vám posilní najmä ovocie a to hlavne v podobe čerstvých štiav. S príchodom zimy sa zas vyvarujte prejedaniu sa a nedostatku pohybu. To by mohlo narobiť nepekné problémy najmä starším generáciám.

Kariéra – Stresujúce obdobie v práci vás čaká najmä v úvode roka. Pracovné povinnosti sa vám nakopia a ľahšie tak podľahnete stresu. Pozor na vyčerpanosť a celkový kolaps. Pokúste sa nepripúšťať si komentáre vašich nadriadených, podobne tiež intrigy na pracovisku. Ak si hľadáte novú prácu, vhodný čas na zmenu príde počas leta. Nie je vylúčená ani cesta do zahraničia. Tú však skôr využijú slobodné, ktorým sa vďaka novej ponuke otvoria nevídané možnosti.

Cestovanie – Odchody do zahraničia budú pre mnohé z vás znamenať viac než len oddychové dovolenky. Otvoria sa vám možnosti, o akých ste snívali možno len potajomky. Veľmi dobre si však musíte uvedomiť všetky nástrahy, ktoré so sebou takéto cesty budú podnikať. Ak nechcete meniť svoje životy od základov, nebojte sa povedať nie. Leto už tradične patrí medzi obdobia, kedy sa potrebujete dobiť slnkom. Inak to nebude ani v novom roku. Ideálny čas na dovolenku nastane koncom augusta.

Vzťahy – Kvôli vašim pracovným starostiam a rozhodnutiam, ktoré musíte urobiť, trpí aj váš vzťah. Ste nestále a najmä v prvej polovici roka až priveľmi túžite po slobode. Marec bude zaťažkávajúce obdobie, ktoré ak neustojíte skončí sa krachom vášho vzťahu. Majte ale na pamäti to, že tam kde sa niečo končí, niečo iné zažíva. Musíte si ale dôkladne prehodnotiť svoje životné priority. Napäté mesiace preveria silu vašej lásky, aj vašu schopnosť milovať. Od augusta sa tešte na nové časy.

Panna

Zdroj: Shutterstock®

Panna

Zdravie – Dlhodobo znížená a zanedbávaná imunita vás už začiatkom roka môže doslova dokopať k lekárovi. U niektorých si to bude vyžadovať dlhodobú liečbu, možno až hospitalizáciu. Tento posledný výkrik vášho zdravia berte ako varovanie a poučte sa z neho. Zmeňte svoj životný štýl od základov, inak sa celý rok 2014 ponesie v duchu lekárov a vyšetrovaní. Veľa sa hýbte, usmievajte a zdravo sa stravujte. Nezabúdajte ani na dôležitosť pitného režimu.

Kariéra – Vyhnite sa akýmkoľvek riskantným situáciám, či už pri investovaní, alebo pri náhlom ukončení pracovného pohovoru. Ak si nie ste isté svojou pozíciou, vyčkajte. Na jar sa veci viac-menej vyriešia aj samé. Do tej doby sa ale pokúste pripraviť si vedľajšie dvierka či únikovú cestičku. Počas roka 2014 sa mnohé z vás budú hľadať, zistia, že to, čo robili doteraz ich zďaleka tak nenapĺňa. Nebojte sa hľadať nové možnosti, mnohé dokonca prídu aj samé, a to už niekedy počas leta. Pozor si dajte tiež na ohováranie, obzvlášť ak má vychádzať z vašich úst a nasmerované má byť proti vašim nadriadeným.

Cestovanie – Dovolenku budete počas leta, prípadne na jeseň už potrebovať veľmi nutne. Ste si však vedomé toho, že dovolenka úzko súvisí s míňaním peňazí. A tých bude v roku 2014 na striedačku raz veľa, inokedy málo. Skúste sa viac sústrediť na sporenie, ak sa vám to podarí, budete si môcť dopriať aspoň krátky oddych niekde pri mori. Dobijete si baterky slnečnou energiou aj morským vzduchom. Pokojne na ňu choďte aj samé. Život vám do cesty priveje prívetivých ľudí.

Vzťahy – V láske tohto roku nebudete vôbec jednať racionálne, tak ako by to od vás mnohí očakávali. Začiatkom roka sa čerstvo zamilujete, možno pôjde len o platonickú lásku, no budete ochotné pre ňu aj hory prenášať. Rok 2014 bude pre vás romantickým obdobím, plným podnetov a nových príležitostí. Prichádzajú aj zmeny, a to nielen pre single dámy, ale tiež pre tie, ktoré sú už dlhší čas v nejakom zväzku. Nespokojnosť sa vytratí a už v lete zistíte, kde ste doteraz robili chyby a ako jednoducho ich môžete napraviť.

Všetky horoskopy pre rok 2014 nájdete tu:

Novoročný horoskop časť I.

Novoročný horoskop časť II.

Novoročný horoskop časť III.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Pavlína Jankovičová 03.01.14 21:37

PJ
karma
-1.00

Dúfam, že tento rok bude lepší ako predchádzajúci...

  • 0
Odpovedať

Katarína Očkaiová 03.01.14 23:20

KO
karma
-1.00

Myslím, že na RAKA to sedí tentokrát, aspoň u mňa :-).

  • 0
Odpovedať

zuzana olexyová 04.01.14 15:05

ZO
karma
-1.00

podľa môjho horoskopu bude krásne leto -:)

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 09.01.14 22:50

JK
karma
100.00

rok ubehol ako voda a dúfam že tento bude aspoň trocha lepší ako ten vlanajší a horoskop treba brať z nadladom

  • 0
Odpovedať

Veronika Drošťáková 06.02.14 16:02

VD
karma
-1.00

u mňa sa to začína plniť - hlavne s tým zdravím, tak by som si asi vážne mala zmeniť životosprávu :/

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní