Naomi Campbell At Night

Naomi Campbell At Night

  • Zdieľaj:
 • 1

Zvodná, záhadná, sebavedomá, okúzľujúca… jednoducho neodolateľná. Niet ženy, ktorá by netúžila cítiť sa zvodne, záhadne, sebavedome a očarujúco, keď sa chystá v noci von… Naomi sa pokúsila zachytiť tento pocit vo svojej novej, zmyselnej dámskej vôni Naomi Campbell At Night. „Rada sa pripravujem na noc strávenú v spoločnosti… Mám rada rituál skrášľovania a upravovania sa… a zbožňujem vzrušenie z očakávania, čo môže táto noc priniesť.“, hovorí Naomi.

Naomi Campbell At NightNaomi Campbell At Night, najnovší doplnok línie úspešných vôní Naomi Campbell prichádza práve včas, v období romantických večerov babieho leta. Vôňa čerpá inšpiráciu vo veľkoleposti odovzdávania Oskarov – krásnymi ženami a nemenej krásnymi šatami – aby jej závan zvodnosti pretrval dlho potom, ako sa večer skončí. Každá žena v sebe ukrýva trochu Naomi – každá túži byť zmyselná, krásna a tajomná. Teraz Naomi vytvorila pre ženy vôňu, ktorá je mocná a blízka jej osobnosti. Naomi Campbell At Night je poctou absolútnej veľkoleposti, doplnkom rituálu večerných príprav.

Za symbol tejto vône Naomi zvolila korzet – hypnotickú silu ženskej zvodnosti. Motív korzetu podnecuje predstavivosť – oblieka, alebo vyzlieka sa táto žena? Tento obraz podčiarkuje zvodnú stránku a záhadný pôvab ikonickej supermodelky.
Naomi Campbell At Night je neodolateľne zvodná a nekompromisne ženská vôňa. Zachytáva pravú esenciu Naomi – je finálnym dotykom jej príprav na veľkolepý večer. A rovnakú náladu vyvolá aj vo vás.


VÔŇA
Naomi Campbell At Night je finálnym a najdôležitejším krokom skrášľujúceho rituálu ženy, ktorá sa pripravuje stráviť výnimočnú noc von. Evokuje zvodnú silu a rozmanitú osobnosť supermodelky. Je žiarivá, sebavedomá a zmyselná, keď sa niekde objaví, ihneď na seba strhne pozornosť. Jej triezvu krásu a dokonalú ženskosť dopĺňa vyzývavá, hravá nálada, ktorá na okolie pôsobí jednoducho očarujúco.  Naomi Campbell At Night je príťažlivá kvetinová, orientálna a drevitá vôňa plná zvodných kontrastov. Žiarivá a hravá v úvode, prerastá do intenzívne ženského kvetinového jadra, zatiaľ čo záhadnú a neochvejne zvodnú atmosféru noci v nej zachytávajú záverečné tóny opojných hrejivých drevín a ambry. Hlava Iskrivé svieže tóny osvetľujú pódium: príval povzbudzujúceho bergamotu a čerstvých zelených lístkov sa mieša so šťavnatou, zmysly štekliacou slivkou Mirabelle. Táto zmes je sviežim a zmyselným úvodom vône. Srdce Výnimočný kvetinový buket pozostáva zo zamatových tónov geránia a heliotrópu, šikovne obalených v intenzívnych exotických akordoch pre vytvorenie dojmu zmyselnosti. Základ Božská kombinácia hlbokých tónov santalu a fazuliek tonky osladená hrejivou krémovou vanilkou. Pretrvávajúca stopa čistej zmyselnosti a neodolateľnej závislosti.

 

 

                      Naomi Campbell At Night

 


Telová starostlivosť
Prvou časťou skrášľujúceho rituálu ženy je rozmaznávanie pokožky tela, jej rozžiarenie, zvláčnenie a výživa. Vôňu Naomi Campbell At Night preto sprevádza osviežujúci sprchový gél a bohaté telové mlieko. Oba produkty dodajú pokožke energiu, zvláčnenie a odhalia jej zvodnú krásu. Vyvolajú okamžite pocit zmyselnosti a sebavedomia. Takže keď si žena viaže hodvábnu stuhu svojho čipkového korzetu, usmieva sa záhadným úsmevom a vychutnáva si čaro očakávania noci, ktorú má pred sebou.


  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Miriama Rusinová 21.08.14 19:10

MR
karma
-1.00

wau, páči sa mi bonus telovej starostlivosti.

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Jesenná móda: Osvoj si 5 módnych tipov do jesenného počasia
Módne inšpirácie

Jesenná móda: Osvoj si 5 módnych tipov do jesenného počasia

 • 1
 • 23.10.2022
Zimná čiapka, ktorá pristane každej! Siahni po „beanie“, ktorú si zamiluješ
Módne inšpirácie

Zimná čiapka, ktorá pristane každej! Siahni po „beanie“, ktorú si zamiluješ

 • 1
 • 20.11.2022
Oversized tričko v centre pozornosti: Takto v ňom budeš vyzerať skvelo!
Módne inšpirácie

Oversized tričko v centre pozornosti: Takto v ňom budeš vyzerať skvelo!

 • 5
 • 26.08.2022