Swiss smile – súhra luxusu, estetiky a nadčasového dizajnu

Swiss smile – súhra luxusu, estetiky a nadčasového dizajnu
 • 25.01.2016
 • Danka Šindléryová

Kombinácia rozsiahlej expertízy, luxusu, estetiky a nad- časového dizajnu oddeľuje swiss smile od bežnej zubnej starostlivosti. Swiss smile je synonymom vývoja najžiadanejších a najinovačnejších zložení obohatených o najkvalitnejšie zložky a cenné materiály pre neprekonateľ- nú, vysokoefektívnu starostlivosť o zuby a ústnu dutinu.

Exkluzívna starostlivosť swiss smile sa opiera o švaj- čiarskeho priekopníka v dentálnej hygiene CURADEN – medzinárodne uznávaného inovátora s výnimočnou zručnosťou v dentálnej starostlivosti už viac ako 40 rokov, ako aj o priateľskú podporu viac ako 200.000 uznávaných zubárov na celom svete.

Swiss smile je prísľubom luxusnej, vysokoúčinnej starostlivosti o zuby a ústnu dutinu prispôsobenej dennému a nočnému použitiu, vďaka čomu otvára nové možnosti pre perfektne žiarivý a krásny úsmev.

Odporúčame prečítať: 9 prekvapujúcich rutín, ktoré pomáhajú vašej pleti

swiss smile – súhra luxusu, estetik y a nadčasového dizajnu

Zdroj: Shutterstock®

D’Or toothgel & toothbrush 

Zlatý zubný gél a pozlátená, ultra jemná zubná kefka

Hodnotný zubný gél obsahuje zlato vo forme úžasného 23,75 karátového zlatého prachu. Svojím protizápalovým a regeneračným účinkom zlato efektívne podporuje dentálnu starostlivosť pri náchylnosti na vznik zubných kazov a zápalu ďasien. Unikátne zloženie gélu obsahuje tiež fyziologický proteín, ktorý je prirodzenou súčasťou našich slín, čím chráni zuby pred demineralizáciou. Výnimočná, ultra jemná pozlátená zubná kefka obsahuje až deväťkrát viac vlákien než bežné zubné kefky, vďaka čomu sú v porovnaní s nimi omnoho jemnejšie a hustejšie. Zaoblené konce vlákien CUREN® šetrne, a pritom dôkladne čistia medzizubné medzery a priehlbiny ďasien pre ochranu zubov a jemnú stimuláciu ďasien. Ultra jemná kefka v pozlátenom dizajne so štýlovými čiernymi štetinkami je perfektným doplnkom vzácneho zlatého zubného gélu. Táto dvojica je synonymom absolútneho luxusu v dentálnej starostlivosti.

Snow white toothpaste
Bieliaca zubná pasta

 

Čistá bieliaca sila: vysokoúčinné zloženie tejto zubnej pasty odstraňuje dlhodobé škvrny a zaručuje prirodzený biely lesk zubov. Intenzívne pôsobiace aktívne leštiace čiastočky šetrne odstraňujú zafarbené miesta, takmer úplne bez abrazívneho efektu na zubnú sklovinu. Optické rozjasňujúce zložky prinášajú okamžitý bieliaci účinok. Prírodne protizápalový kurkumín bráni formovaniu povlaku, čím redukuje vznik zubných kazov. Unikátne zloženie tejto zubnej pasty obsahuje tiež fyziologický proteín, ktorý je prirodzenou súčasťou našich slín, čím chráni zuby pred demineralizáciou. Zloženie bez obsahu SLS (laurylsulfátu sodného) obohacuje hydratačné, ďasná upokojujúce a posilňujúce aloe vera. Pre dlhotrvajúci, zdravý a žiarivý úsmev od prvého použitia. 

Odporúčame prečítať: 5 NAJČASTEJŠÍCH CHÝB, KTORÝCH SA V ZIME DOPÚŠŤAME

swiss smile – súhra luxusu, estetik y a nadčasového dizajnu

Zdroj: Shutterstock®

Snow white toothbrushes
Bieliace zubné kefky

 

Zaoblené konce vlákien CUREN® absorbujú podstatne menej vody než bežne dostupné nylonové zubné kefky, čo umožňuje spoľahlivé uchovanie ich tvarovacej pamäti. Špeciálne navrhnuté mikročistiace častice odstraňujú zubný povlak a odolné škvrny jemne a efektívne bez toho, aby sa samé opotrebovali. Husto usporiadané vlákna CUREN® v strede kefky šetrne leštia a čistia povrch zubov. Malá, kompaktná hlava kefky a osemhranná rukoväť umožňujú držať kefku v optimálnom uhle pre jemné a efektívne čistenie aj tých najťažšie dostupných miest ústnej dutiny. Bieliace kefky – dostupné v bielom a transparentnom dizajne – sú perfektným doplnkom bieliacej zubnej pasty.

Pearl shine dental conditioner
Bieliaci zubný kondicionér

 

Pearl Shine je šetrná a hĺbková dentálna pena pre výnimočný bieliaci efekt a ochranu citlivých zubov použitím inovačnej patentovanej technológie. Mikronizovaná perleť z perlových doštičiek z pravých morských lastúr prechádza prepracovaným procesom s cieľom dokonalej a hladkej obnovy zubnej skloviny a citlivých krčkov na miestach, kde sú poškodené. Kryštalická štruktúra bielej peny efektívne priťahuje nečistoty, čím jemne ošetruje povrch zubov a predchádza formovaniu zubného povlaku. Obnovou vápniku na drsnom povrchu zubov vytvára spoľahlivú ochrannú vrstvu so žiarivo bielym perlovým leskom. Táto regeneračná dentálna pena obsahuje fluorid, xylitol, výťažok zeleného čaju a protizápalový alantoín pre účinnú ochranu pred zubnými kazmi.

Odporúčame prečítať: 6 trikov na aplikáciu podkladu ako od profesionálov

swiss smile – súhra luxusu, estetik y a nadčasového dizajnu

Zdroj: Shutterstock®

Zubná sklovina je najtvrdšou a najviac mineralizovanou látkou v tele. 97% skloviny tvorí minerál zvaný hydroxyapatit (HAP). Výnimočne čistý a prírodný nano-hydroxyapatit (nHAP) obsiahnutý v bieliacom kondicionéri je vysoko kompatibilný s ľudskou zubnou látkou. Vďaka špeciálnej štruktúre má zvláštnu schopnosť odstraňovať škvrny a baktérie z povrchu zubov (1). Zároveň v priebehu čistiaceho efektu sú častice nHAP priťahované k povrchu zubov a obnovujú vápnik na miestach, kde chýba a ktoré sú poškodené (2). Tým sa formuje ochranná vrstva (3). Aj citlivé zuby je možné chrániť a zredukovať ich bolestivosť. Extra bieliace častice perlete dodávajú zubom viditeľne krásny a zdravý žiarivý lesk.

swiss smile – súhra luxusu, estetik y a nadčasového dizajnu

Zdroj: Shutterstock®

Herbal bliss toothpaste
Revitalizačná bylinná zubná pasta

 

Čistá sila bylín: exkluzívna kombinácia výťažkov plesnivca, echinacey a zeleného čaju s chlorofylom. Vzácne a vyvážené zloženie posilňuje citlivé zuby a upokojuje zraniteľné ďasná. Protizápalové účinky výťažkov plesnivca, echinacey a zeleného čaju obnovujú bakteriálnu rovnováhu, pričom regenerujú a revitalizujú poškodené ďasná. Plesnivec, ktorý je bohatým zdrojom prírodných flavonoidov, má navyše antioxidačný efekt, čím neutralizuje škodlivé voľné radikály. Chlorofyl spoľahlivo odstraňuje nepríjemný zápach a v kombinácii s prírodnou mätovou príchuťou prispieva k dlhotrvajúcemu sviežemu dychu. Výnimočná kombinácia zložiek bez SLS (laurylsulfátu sodného) je zárukou šetrnej a kvalitnej zubnej starostlivosti, pričom protizápalovým pôsobením podporuje silné zdravé ďasná a zachovanie zdravého prostredia ústnej dutiny. 

Herbal bliss toothbrushes
Šetrné a jemné zubné kefky

 

Unikátne jemné zubné kefky pre citlivé zuby obsahujú sedemkrát viac vlákien než bežné zubné kefky, vďaka čomu sú v porovnaní s nimi omnoho jemnejšie a hustejšie. Zaoblené konce vlákien CUREN® absorbujú podstatne menej vody než bežne dostupné nylonové zubné kefky. Výsledkom toho je spoľahlivé uchovanie ich rozmerovej stability, a tým aj spoľahlivé dosiahnutie do medzizubných medzier a priehlbín ďasien pre ochranu zubov a jemnú stimuláciu ďasien. Malá, kompaktná hlava kefky a osemhranná rukoväť umožňujú držať kefku v optimálnom uhle pre jemné a efektívne čistenie aj tých najťažšie dostupných miest ústnej dutiny. Jemné kefky pre citlivé zuby – dostupné v elegantnom tmavozelenom a štýlovom čiernom dizajne s farebne zladenými štetinkami – sú perfektným doplnkom revitalizačnej zubnej pasty.

Odporúčame prečítať: Dajte zbohom opuchnutým očiam a kruhom pod očami

swiss smile – súhra luxusu, estetik y a nadčasového dizajnu

Zdroj: Shutterstock®

N° 5 toothbrushes
Jemné a ultra-jemné zubné kefky

 

Unikátne jemné zubné kefky - sensitive soft (kefka s červenými vláknami) a ultra soft (kefka s ružovými vláknami) v pôsobivom lotosovom dizajne obsahujú sedem- až deväťkrát viac vlákien než bežné kefky, vďaka čomu sú v porovnaní s nimi omnoho jemnejšie a hustejšie. Zaoblené konce vlákien CUREN® absorbujú podstatne menej vody než bežne dostupné nylonové zubné kefky. Výsledkom toho je spoľahlivé uchovanie ich rozmerovej stability, a tým aj spoľahlivé dosiahnutie do medzizubných medzier a priehlbín ďasien pre ochranu zubov a jemnú stimuláciu ďasien. Malá, kompaktná hlava kefky a osemhranná rukoväť umožňujú držať kefku v optimálnom uhle pre jemné a efektívne čistenie aj tých najťažšie dostupných miest ústnej dutiny.

In between waxed dental tape
Voskovaná dentálna páska s príchuťou mäty

 

Táto medzizubná páska efektívne odstraňuje zubný povlak a pozostatky jedla z medzizubného priestoru, čím predchádza tvorbe zubných kazov a zápalu ďasien. Voskovaná páska CUREN® je príjemná, jednoducho sa uchopuje a vkladá medzi zuby. Na rozdiel od nylonu, ktorý sa často používa na medzizubné čistenie, vlákna pásky CUREN® pri kontakte s vodou nenafukujú svoj objem. Voskovaná dentálna páska sa pri použití jemne roztiahne, takže jemne a efektívne dosiahne do medzizubných medzier bez poškodenia tkaniva ďasien. Na tmavej farbe pásky je odstránený povlak a nečistoty okamžite viditeľný, vďaka čomu je jej používanie motivačné pre začiatočníkov aj skúsených užívateľov. Má príjemne osviežujúcu mätovú príchuť.

Odporúčame prečítať: Ako zabezpečiť dlhotrvajúci make-up aj na mastnej pleti

swiss smile – súhra luxusu, estetik y a nadčasového dizajnu

Zdroj: Shutterstock®

Dentálnu starostlivosť Swiss Smile nájdete EXKLUZÍVNE v týchto parfumériách FAnn


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Miriama Rusinová 04.03.16 13:10

MR
karma
-1.00

no pozlátené.... už trošku prehnané podľa mňa.

 • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 07.04.16 12:19

karma
93.00

ja som už roky rokúce verná Curaprox :)

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní