Jesenné nechtové trendy: Podľahneš farebnej prirodzenosti aj ty?

Jesenné nechtové trendy: Podľahneš farebnej prirodzenosti aj ty?

Každé ročné obdobie je svojím spôsobom nádherné. Kým leto je žiarivé, jeseň dokáže našu pozornosť upútať svojimi farbami. Zabudnite preto na akúkoľvek neprirodzenosť a umelosť, ale stavte na farby a jesenné nechtové trendy, vďaka ktorým budú aj vaše pazúriky reprezentatívne a hodné obdivu.

Síce francúzska manikúra je stále elegantná a nikdy ňou nič nepokazíte, prečo nezvoliť jesennú tematiku aj na svojich nechtoch? Toto čarovné obdobie si to priam žiada a uvidíte, aj v takomto prípade budú vaše nechty obdivovať všetky kolegyne v práci, ale aj susedky. Veď aj tie vaše môžu byť klenotom, ktorý je rozhodne hodný obdivu.

Pozri aj: Vrásky v okolí úst: Spoznaj osvedčené triky, ako sa ich zbaviť!

jesenné nechtové inšpirácie

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

Jesenné trendy na „pazúrikoch“

Síce jednofarebná manikúra môže niekomu pripadať príliš nudná, no ak zvolíte správnu farbu laku, budete za skutočné dámy. Túto jeseň letí sýta vínová farba, ktorú si môžete aplikovať na celé nechty, na jeden necht alebo si môžete vytvoriť zaujímavý vzor, ktorý bude vystihovať vašu osobnosť. A mimochodom, nielen sýta vínová, ale všetky možné tmavé farby lakov na nechty sú túto jeseň v kurze.

Toto obdobie nás neopúšťa ani polmesačná manikúra, preto by ste mali začať premýšľať, ako tento trend zakomponovať aj do svojej manikúry. A rovnako nezabudnite ani na jesenné vzory, ktoré budú jasným dôkazom toho, že tu máme toto čarokrásne obdobie.

Myslíte, že chrómová manikúra je poriadnym gýčom, ktorému by mali dať všetci stopku? Tak ste na omyle, pretože chrómová manikúra je populárna počas celého roka a ani túto jeseň sa jej nevyhneme. Preto dámy, zaobstarajte si zrkadlový prášok a hor sa do tvorby manikúry! Ak patríte k tzv. strakám, ktorým sa páči všetko trblietavé, tak jeseň ponúka bohaté trendy aj pre vás. Vyskúšajte metalické ombré, farebné metalické kombinácie, metalické končeky nechtov – jednoducho hoďte odlesk nechtom tam, kde a ako sa vám to páči najviac.

Pokračovať by sme mohli donekonečna, pretože tento rok je bohatý na akékoľvek trendy a pravdupovediac, nech už si ozdobíte svoje nechty akokoľvek, nikdy nešliapnete vedľa. Preto sa poďte radšej inšpirovať trendmi, ktoré sme pre vás zozbierali na Instagrame! Ktorý vyskúšate ako prvý?

Zaujme ťa: Lámajúce sa vlasy: Ochráň a spevni si ich s našimi radami!

- Anketa

LADÍTE SVOJU MANIKÚRU S AKTUÁLNYM ROČNÝM OBDOBÍM?

Odpovedalo 151 ľudí  

Áno, vždy si tvorím manikúru podľa letného obdobia
1%
Je mi to jedno - lakujem si nechty tak, ako sa mi to páči
96%
Nie, všetky nechtové trendy idú mimo mňa
3%

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

8 komentárov

Ľubica Šťastná 15.10.18 08:56

ĽŠ
karma
100.00

Niektoré sú naozaj krásne!

  • 1
Odpovedať

Mária Chromíková 15.10.18 12:21

MC
karma
109.00

Pekné aj také ,ktoré sa mi nepáčia.

  • 1
Odpovedať

Pavlína Vaksmundská 15.10.18 20:48

PV
karma
113.00

Veľmi krásne farby a variácie.. Akurát som si dnes nalakovala novým hnedým lakom . Už som sa tešila ,že si ho dám na jeseň ,presne vo farbe gaštanov.. Mám aj odtiene Marsala a vlastne všetky farby.. Ano , ladím ich podľa ročného obdobia.. V lete mám najradšej pestré ružové ;-)

  • 1
Odpovedať

Jana Komadová 15.10.18 22:00

JK
karma
100.00

Skvelá inšpirácia peknučké všetky

  • 1
Odpovedať

Jana Hromníková 16.10.18 10:52

JH
karma
-1.00

Veľmi sa mi páčia vínovo-bordové odtieňe lakov na nechty, ale ja akosi na to nemám odvahu. Väčšinou si nechty lakujem nenápadným odtieňom francuzskej manikúry a na výrazné farby mám odvahu iba na nohách :-)

  • 1
Odpovedať

Mária Maxianová 16.10.18 19:47

MM
karma
100.00

všetky sú krásne, ale bordové sú NAJ

  • 1
Odpovedať

Marta Hollá 04.11.18 10:02

MH
karma
91.00

nechám sa inšpirovať, nechty sú moja slabosť :D

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 16.06.19 10:15

JK
karma
100.00

Jedny krajšie ako druhé

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní