Domácnosť podľa vašich predstáv

Domácnosť podľa vašich predstáv

Značka Miele je desaťročia synonymom najlepších spotrebičov pre domácnosť. Dokáže splniť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov kladúcich dôraz predovšetkým na kvalitu, moderné technológie a nadčasový sofistikovaný dizajn prístrojov.

 

Nová Generácia 6000 prekonáva zažité predstavy o vzhľade a funkčnosti domácich spotrebičov. Obyčajného pomocníka povyšujú prístroje Miele na dizajnovú vychytávku ponúkajúcu neuveriteľnú variabilitu. Je to Design for life.

 

Funkčnosť a farebnosť presne podľa vašich požiadaviek


Nový rad prístrojov Miele Generácia 6000 opäť prekonáva predchádzajúci rad ešte vyšším dôrazom na komfort, intuitívnosť a predovšetkým jednoduchosť prípravy pokrmov. Prvýkrát ponúka funkcie, s ktorými ste sa predtým stretávali iba v sci-fi románoch. Miele je opäť inovátorom a značkou určujúcou trendy.

 

 

Domácnosť podľa vašich predstáv

 


Rad Pure Line má niekoľko farebných variant a dokonale dotvorí akýkoľvek interiér a prispôsobí sa všetkým vašim požiadavkám. Na výber dáva nerezové prevedenie s tmavočiernym sklom, čierne pre hĺbku a eleganciu alebo minimalisticky briliantovobiele. Farebnú škálu dopĺňa harmonická a prirodzená havana hnedá. Priaznivci klasického dizajnu a prvotriednych kulinárskych zážitkov si určite obľúbia prísne geometrické tvary radu ContourLine.

 

 

Domácnosť podľa vašich predstáv

 

Staňte sa pre svojich blízkych šéfkuchárom
Spoločný obed či večera sa v dnešnej uponáhľanej dobe stáva často vzácnosťou. Práve preto si prajete prežiť príjemné chvíle čo najintenzívnejšie. S pečúcimi, parnými a kombinovanými parnými rúrami s množstvom noviniek a najrôznejších vychytávok sa poľahky stanete kulinárskymi mágmi. Patrí k nim napríklad MTouch, jedinečný dotykový displej pre jednoduchú voľbu požadovanej funkcie. Ovládanie je intuitívne, v menu sa rýchlo orientujete listovaním alebo rolovaním prsta po displeji a uložíte si tiež akékoľvek individuálne nastavenia.


Pečúce rúry disponujú funkciami, s ktorými ľahko vykúzlite akýkoľvek pokrm. Prajete si chrumkavý chlieb alebo žemle? Už nemusíte chodiť do pekárne, pomocou funkcie klimatického pečenia si ich pripravíte doma. Zvýšená vlhkosť vzduchu v priestore na pečenie optimalizuje výsledky prípravy jedál. Rúru použijete napríklad pri kysnutí cesta či sušení ovocia. S bezdrôtovým teplomerom jedlo nemusíte sledovať – ukazovateľ zvyšného času na minútu presne informuje, kedy bude všetko hotové. S automatickými programami ľahko vykúzlite viac než 100 druhov jedál. Príprava obľúbených jedál nie je problém. Stačí iba zvoliť prevádzkový spôsob, teplotu a dĺžku prípravy a uložiť program, ktorý si kedykoľvek navolíte znova.

 

 

Domácnosť podľa vašich predstáv

 


Mimoriadne chutný, zdravý a šetrný spôsob prípravy pokrmov, pri ktorom dochádza k zachovaniu cenných vitamínov a minerálov, ponúkajú parné rúry Miele. S novinkou MultiSteam prichádza ďalší vývojový stupeň externého vyvíjania pary. Výkonný výrobník sa postará o jej rýchlu výrobu, čo vedie k expresnému nahriatiu varného priestoru. Osem prívodov umožňuje dôsledné rozdelenie pary vo varnom priestore a okolo nerezových misiek s jedlom. Výsledkom je rovnomerne pripravený pokrm, ktorý vás presvedčí svojou lahodnou chuťou. Vďaka vareniu v troch úrovniach súčasne ušetríte čas a energiu, pretože zároveň pripravíte mäso, zeleninu a prílohy.

 

 

Tie najlepšie vlastnosti parnej a pečúcej rúry v sebe spája kombinovaná parná rúra. Nekonečné kombinácie umožňujú perfektné výsledky pečenia aj varenia. Disponuje veľkým priestorom na pečenie, takže veľmi jednoducho pripravíte menu až pre desať osôb a bez problémov upečiete celé ryby alebo hydinu. Výsledkom je pokrm šťavnatý vo vnútri, ale na povrchu s chrumkavou kôrkou, čo je typické pre kombináciu horúceho vzduchu a vlhkosti.

 

Domácnosť podľa vašich predstáv

 

S novými varnými doskami spoznáte, čo znamená sloboda pri varení. Zatiaľ čo indukčná doska FlexTouch umožňuje umiestnenie bez obmedzení, indukčná doska PowerFlex vás očarí mnohostranným a flexibilným využitím pre rôzne veľkosti riadu a extra rýchlym varením.


Žiadna kuchyňa sa nezaobíde bez kvalitného odsávača pary. Miele ponúka exkluzívnu funkciu Con@activity umožňujúcu komunikáciu varnej dosky s digestorom. Tá automaticky reaguje svojim výkonom na práve prebiehajúci proces varenia. Disponuje tiež aktívnym uhlíkovým filtrom, ktorý naviaže a neutralizuje pachy. Perfektnú údržbu umožňujú nerezové tukové filtre. Jednoducho ich vyberiete a umyjete v umývačke riadu.


Prístroje Miele Generácia 6000 predstavujú vďaka mimoriadnym vlastnostiam, funkciám a jedinečnou možnosťou individuálnej voľby ďalší krok v posune významu kuchyne ako centrálneho miesta, kde sa s chuťou stretáva celá rodina a odohrávajú sa tie najpríjemnejšie zážitky.

 

 

Zdroj foto: www.miele.sk

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Veronika Kulanová 02.07.13 09:42

VK
karma
-1.00

krasne kuchynky :D

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 12.03.14 18:57

JK
karma
100.00

kto by nesníval o krásnej kuchyni dávala som si tiež robiť pred vianocami na mieru prezreli sme si veľa obrázkov kuchýň pre inšpiráciu a rozplívali sme sa jedna bola krajšia ako druhá len čo ked všetko je o peniazoch

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní