Veľkonočné inšpirácie vo vašom tablete

Veľkonočné inšpirácie vo vašom tablete

 

 

 

Pripravte sa na príchod Veľkej noci netradične s tabletom. Prekvapte vašich blízkych a skúste nové inšpirácie na jarnú výzdobu. A keď si krásne vyzdobíte príbytok, čo takto ho rozvoňať nejakým novým receptom.

 

 

 

 

Inšpirovať sa môžete na webových stránkach či v elektronických časopisoch. Vďaka internetu v tablete to nebude žiadny problém. A na dostatočne veľkej obrazovke si tak môžete poprezerať všetko až do úplných detailov. Tablet tak dobre poslúži aj Vašim rodičom či starým rodičom, ktorý už tiež objavujú výhody technických noviniek.

 

 

Veľkonočné inšpirácie vo vašom tablete

 

 

Stačí pár klikov v pohodlí vášho domova a môžete začať tvoriť – vajíčka, sadrové odliatky, ozdoby, aranžmány, korbáče, chutné recepty. Ak cestujete na sviatky za rodinou, tablet opäť využijete – cestu autom, vlakom či autobusom spríjemní dobrý film alebo obľúbená hudba. A rovnako, ak ste nestihli vybaviť všetky pracovné povinnosti, s tabletom ich môžete mať dokončené raz dva :) A hurá oddychovať a užívať si voľna...

 

 

Veľkonočné inšpirácie vo vašom tablete

 

 
Tablet sa dá využiť na viacero spôsobov: okrem prezerania internetových stránok dobre poslúži aj na spojenie sa s blízkymi. Či už cez Skype alebo socialne siete. Taktiež Vás dopraje prezeranie fotografií, sledovanie filmov, čítanie kníh či hranie hier. Naviac, malé modely sa zmestia aj do kabelky. Keďže zaberú len pár centimetrov a tak ani nebudete vedieť, že ich tam máte.

 

 

Veľkonočné inšpirácie vo vašom tablete


 

 

Náš tip: Prestigio MultiPad 7.0 Ultra+
Odporúčaná cena: 99 eur

 


 

Zdroj foto: www.prestigio.sk

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Helena Kravcová 29.03.13 14:15

HK
karma
100.00

Dufám ,že sa mi raz podarí taký tablet vyhrať , nemôžem si ho dovoliť kúpiť...
 

  • 0
Odpovedať

Iveta Ondáková 29.03.13 14:46

IO
karma
96.00

Áno ,je to fakt už nenahraditelná súčast nášho života, práve dnes som si tam našla skvelý recept na Parížske kocky- mňam:)

  • 0
Odpovedať

Blažena Sádovská 17.01.14 20:55

BS
karma
100.00

Synovia majú tablety, ja po ňom netúžim...

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 06.03.14 21:02

JK
karma
100.00

nemám tablet ani po ňom netúžim veľkonočnú výzdobu už mám a recepty robievam tradičné

  • 0
Odpovedať

Ivana Goliašová 08.03.14 21:48

IG
karma
-1.00

Tablet je skvelá vec na surfovanie po nete, čítanie elektronických kníh. Aj keď ja ostávam verná tým klasickým a tablet fakt len na surfovanie po nete.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní