Ako dostať chlapa pred oltár

Ako dostať chlapa pred oltár
  • 05.03.2017
  • Ján Hamrák

Určite ste čítali milión zaručených článkov ako dostať chlapa pred oltár. A určite ste sa v nich dočítali zaručené rady ako to dosiahnuť. Čo v žiadnom prípade nebudem spochybňovať. No spoločným znakom pre väčšinu týchto článkov je to, že ich autorkami sú v prevažnej väčšine ženy.

Možno by stálo za to pozrieť sa na daný ,,problém" tak povediac z druhej strany barikády - z pohľadu mužaNiektorí muži s tým problém nemajú a oženia sa ,,coby dub“. Bez komplikácií, zbytočných nervov, s radosťou, dokonca sa pred oltár ponáhľajú.

No existuje aj určitá skupina mužov, ktorým sa pred oltár nejako nechce. Ťažko povedať aká je veľká, lebo pokiaľ viem tak Slovenská akadémia vied tomu zatiaľ seriózny výskum nevenuje, ale zopár sa ich určite nájde. A čo v taký čas s nimi?

Odporúčame prečítať: K týmto 4 veciam doma chlapa radšej nepúšťajte

Ako dostať chlapa pred oltár

Zdroj: Shutterstock®

Dosť často sa stretávam u žien s názorom, že chlapi sú nechápaví. Podobne ako nič v živote neplatí absolútne ani toto tvrdenie, no pravdou je že bez vánku sa ani lístok nepohne. Vo všeobecnosti možno konštatovať, že muži sú menej vnímaví na rôzne ženské signály, a silnú túžbu ženy zlegitimizovať vzťah jednoducho prehliadnu. V takom prípade to treba dať najavo tak jasne, že to dôjde aj nechápavému chlapovi.

Odporúčame prečítať: 7 prínosov obyčajnej uhorky, o ktorých ste ani netušili

Ako dostať chlapa pred oltár

Zdroj: Shutterstock®

Pomáha aj skutočne otvorený rozhovor, kde jasne naformulujete svoje životné priority. Tajuplné (pre chlapa) triky a rôzne zaručené ťahy nechajte tak. Otvorený rozhovor je to čo väčšina chlapov ocení podstatne viac, ako rôzne ,,ženské finty". Ak zistíte, že vaše priority sú rovnaké je to super, a ak nie tak aspoň viete na čom ste.

Odporúčame prečítať: 5 tipov ako byť sebavedomejšou v práci

Ako dostať chlapa pred oltár

Zdroj: Shutterstock®

Ak sa chlap nie a nie rozhýbať skúste šokovú stratégiu, nečakajte kým sa spamätá on a urobte tento zásadný krok vy. Požiadajte ho o ruku. Treba však na to síce riadnu dávku odvahy. Môže sa totiž stať že povie nie, a tiež to nie je v našej spoločnosti práve tradičné. No podľa mňa takúto žiadosť milovanej ženy neodmietne žiadny chlap. Okrem toto ak emancipácia v spoločnosti naozaj funguje, tak prečo by nemala aj v tomto prípade?

Odporúčame prečítať: Ako si udobriť nahnevaného chlapa ???


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Pavlína Vaksmundská 05.03.17 11:49

PV
karma
113.00

Ja by som ho kľudne požiadala o ruku .. Ale ešte sa taký nenašiel ..!!!

  • 0
Odpovedať

maria macejovska 05.03.17 18:05

MM
karma
-1.00

vzdy je to o tych dvoch podla mna

  • 0
Odpovedať

Monika Filípková 06.03.17 08:37

MF
karma
56.00

Niekedy je naozaj potrebné chlapa pred oltár doslova "dokopať". Nie všetci sú takí smelí a odvážni. Ale ja som s tým našťastie problém nemala.

  • 0
Odpovedať

Soňa Kelemenová 08.03.17 13:32

SK
karma
86.00

presne toto by som urobila aj ja

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní