Aké sú najlepšie zážitkové vianočné darčeky? S týmito zaboduješ!

Aké sú najlepšie zážitkové vianočné darčeky? S týmito zaboduješ!

Blíži sa deň, kedy váš blízky príbuzný oslavuje okrúhle narodeniny. Dnešná doba je význačná tým, že každý si to, čo potrebuje kúpi sám a hneď. Preto každý všetko má, nič nepotrebuje a vy si robíte starosti s tým, čo by mohlo potešiť. Naposledy som s touto otázkou bojovala aj ja sama a tak sa podelím so svojimi nápadmi. Pod stromčekom určite potešia skoro každého. Veď zážitkové vianočné darčeky sú dozaista jedinečne. Stačí správne vybrať a nadchnete nimi každého!

Pozri aj: Nastenka a Marfuša po viac ako 50. rokoch: Na ktorej sa podpísal zub času?

wellness

Zdroj: Shutterstock®

1. Wellness pobyt pre dve osoby 

Tento darček ocenia hlavne ženy, a to bez rozdielu na vek. Každá žena sa rada necháva rozmaznávať. Pracovitým včeličkám sa uvoľní svalstvo a pobyt prospeje hlavne telu. Hektickým ženám, ktoré sú v neustálom strese sa spomalí aspoň na chvíľu čas a môžu vypnúť. Žienky domáce si užijú ticho a pokoj.
Doprajte mame, sestre, tete, starej mame, kamarátke 3-dňový víkendový pobyt strávený v bazénoch, jakuzzi, saunách, tepidáriu, vírivkách a na masážnych stoloch. Určite na tento darček nikdy nezabudnú. Trápite sa, s kým strávia tento víkend? Choďte s nimi vy a strávte spolu čas. Naše tipy –Vysoké Tatry, Krompachy, Piešťany, Rajecké Teplice, Dudince, Liptovský Ján, Bešeňová, Bardejov.

Pozri aj: Vybrali sme najkrajšie vianočné stromčeky: Vieš, čo je trend 2018?

škola šmyku

Zdroj: Shutterstock®

2. Škola šmyku

Tréning v škole šmyku kombinuje skvelý zážitok a mimoriadne cenné vedomosti pre každodenný vodičský život. Tento darček je jedna z najlepších vecí, ktorú môžete svojim blízkym ponúknuť. Jazdenie autom je neoddeliteľnou súčasťou našich životov, no zároveň je to najnebezpečnejšia moderná ľudská činnosť. Oplatí sa preto poznať spôsoby, ako si zachovať čo najviac bezpečia a pohody za volantom. (www.superdrive.sk)

Odporúčame: Ako prestrieť štedrovečerný stôl? Urob to ako profesionálka! ​

let helikoptérou

Zdroj: Shutterstock®

3. Vyhliadkový let helikoptérou

Trocha adrenalínu, krásna lokalita i pekné počasie sú zárukou nezabudnuteľného zážitku pre muža aj ženu. Zvoľte vyhliadkový let nad rodným krajom, kde uvidíte domov iným pohľadom. Neváhajte a preleťte ponad Liptov alebo Vysoké Tatry, kde budete mať pohoria na dosah. Vyhliadkové lety trvajú väčšinou okolo 8 min.

Odporúčame: Vegánske Vianoce: Ako zvládnuť toto obdobie napriek životnému štýlu?

návšteva salóna krásy

Zdroj: Shutterstock®

4. Poukážka do salónu krásy

Šikovné ruky vizážistov, kozmetičiek a kaderníkov vytvoria nový imidž obdarovaného. Je to tiež istý druh adrenalínového športu, kde nikdy neviete, ako to môže dopadnúť. Preto je tento dar vhodný pre ľudí, ktorí majú radi zmeny a nebránia sa im. Rovnako ich môže potešiť aj kvalitná masáž. Každý salón ich už ponúka. Sú rôzne druhy a tak môžete prekvapiť aj nejakou exotickejšou.

Odporúčame: Rodičia, pozor, tu je pravda: Ako môžu darčeky deťom uškodiť?! ​

adrenalínový zážitok

Zdroj: Shutterstock®

5. Adrenalínový zážitok

Máte skvelého kamaráta a kamarátku, ktorí sa dajú nahovoriť na čokoľvek? Darujte im originálny zážitok:

  • skok na gumenom lane bungee jumping – prekrásna okolitá panoráma Štrbského plesa zabezpečí zážitok skoku do hĺbky sedemdesiatich metrov zo skokanského mostíka K-20. Okrem toho doprajete pocit prekonania seba samého.
  • jazda vo formule – posaďte sa, pripútajte a poprajte šťastnú cestu na okruhu v Senici alebo v Dunajskej Strede.
  • splavovanie rieky – odporúčame favoritku medzi riekami a to rieku prameniacu pod Kráľovou Hoľou, rieku Hron.
  • paragliding na Donovaloch.
  • let stíhačkou – hodnotný darček, za ktorým vycestujete do okresu Zvolen.


Investujte do zážitku, ktorý si bude každý pamätať a spomínať naň dlhé roky!

Pozri aj: Vyrob si ich sama: Inšpirácie na vianočné pozdravy a menovky!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní