Deň pre seba – svoju krásu, zdravie a pohodu v centre krásy Marsella

Deň pre seba – svoju krásu, zdravie a pohodu v centre krásy Marsella

  • Zdieľaj:
 • 1

Kedy naposledy ste si dovolili vypnúť a vyraziť niekam von s kamarátkami? Asi musíte poriadne loviť v pamäti, kým si spomeniete na tú výnimočnú udalosť, ktorých počas roka nie je až tak veľa. Starostlivosť o domácnosť, rodinu a pracovný život vás určite v tomto výrazne obmedzuje. No väčšinou to tak býva, že ak máte deti, tak radšej všetok svoj čas venujete práve im. Preto, keď si „vyrazíte z kopýtka“, tak to musí byť veľký sviatok hodný oslavy.

Odborníci uvádzajú, že každý by si mal aspoň raz za čas vyraziť niekam von s priateľmi. Ide totižto o akúsi psychohygienu a socializáciu, ktorá vám pomôže prísť na iné myšlienky a aspoň na chvíľu vypnúť od každodenných povinností. Veď napokon nie je nič lepšie, ako poohovárať svojich partnerov s kamarátkami. Ak hľadáte príležitosť, pri ktorej by ste sa mohli s kamarátkami „vyventilovať“ a zároveň sa dozvedieť niečo nové zo sveta krásy a zdravia, tak ste srdečne vítané v centre krásy Marsella. Zapíšte si do kalendára dátum 21.3.2020 a spravte si deň pre seba, ktorý vám nik neukradne.

Pozri aj: Marcela Šarvaicová: Vďaka kolagénu som predišla operácii ruky

event pre ženy

Zdroj: akcnezeny.sk / instagram.com/centrum_krasy_marsella

Deň pre seba s Mary Kay a centrom krásy Marsella

Čo by ste povedali na relax spojený s ošetrením pleti a jej skrášlením? Na taký ten dámsky deň, ktorý si môžete spojiť aj s nákupmi? Presne taký si pre vás pripravili akcnezeny.sk a spolu s odborníčkami vám poradia, ako sa správne starať o pleť v domácom prostredí, ako mať krásnu pleť alebo od akého veku začať s pravidelnou návštevou kozmetičky. Vynechať nemôžeme ani tipy a triky pri správnom líčení pleti, pri výbere dekoratívnych produktov či tvorbe denného alebo večerného líčenia. Dermatovenerologička vám skontroluje znamienka, pripraví analýzu vašej pleti a prekonzultuje s vami všetko, čo vás trápi (teda všetko, čo sa týka pokožky).

ošetrenie pleti

Zdroj: instagram.com/centrum_krasy_marsella

Vyhraďte si sobotu pre seba a svoje telo. Počas podujatia na vás bude čakať občerstvenie a budú vám k dispozícii šikovné kozmetičky Marcelka a Romanka. Nenechajte si ujsť príležitosť, ale spravte niečo pre seba. Jednoducho si doprajte deň voľna, ktorý môžete stráviť v príjemnom prostredí kozmetického salónu Marsella.

Počet účastníčok je obmedzený, tak sa poponáhľajte a zarezervujte si svoje miesto na podujatí ešte dnes! Každá účastníčka navyše získa malý darček! Viac informácií o podujatí nájdete na akcnezeny.sk, kde si môžete priamo zakúpiť vstupenku.


  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Lenka Šluchová 05.02.20 13:49

karma
-1.00

Škoda, že je to v Bratislave. :(

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

3 tipy pre krásnu pleť podľa Katy Perry: Takto sa zbavila akné!
KRÁSA

3 tipy pre krásnu pleť podľa Katy Perry: Takto sa zbavila akné!

 • 4
 • 01.12.2022
VIDEO: Kto je nezávislá kozmetická poradkyňa a s čím všetkým vám môže pomôcť?
Poradňa

VIDEO: Kto je nezávislá kozmetická poradkyňa a s čím všetkým vám môže pomôcť?

 • 0
 • 25.12.2022
TOP aktívne zložky na aknóznu pleť: Ktorým látkam sa dozaista poteší?
Akné

TOP aktívne zložky na aknóznu pleť: Ktorým látkam sa dozaista poteší?

 • 1
 • 19.11.2022