Hudobný darček pod stromček, daruj zážitok na celý život.

Hudobný darček pod stromček, daruj zážitok na celý život.

Blížia sa vianočné sviatky, čas radosti, rodinnej pohody, darčekov a prekvapení. Ak hľadáte niečo špeciálne pre milovníka či milovníčku hudby, skúste darovať darček, ktorý zanechá nezmazateľné spomienky. Hudobné zážitky sú najkrajšie darčeky na celý život.

Tri tipy na darčeky pre hudobných nadšencov.

1. Koncertné zážitky: Hudobná mágia naživo

Darujte vstupenky na koncert obľúbeného interpreta či skupiny. Žiadna hudobná skúsenosť neprekoná kvalitný živý koncert. Či už ide o rockový koncert, hudobný festival alebo podujatie klasickej hudby, lístky na živé vystúpenia sú vždy skvelým darčekom. Tieto Vianoce nemusíte dlho pátrať, ani hľadať, aké veľké mená vystúpia u našich susedov.

Rok 2024 je totiž v znamení legendárnych hudobných mien, ktoré odohrajú svoj koncert priamo na Slovensku. Charizmatický Sting a jeho fantastická kapela, oscarový Jared Leto so svojou atmosferickou hudbou Thirty Seconds to Mars, mimoriadne obľúbený kráľ valčíkov André Rieu a jeho Orchester Johanna Straussa, no a žijúca legenda Rod Stewart so svojou show v štýle Las Vegas. Všetky tieto koncerty sú zážitkom, na ktorý sa nikdy nezabúda a milovníci hudby si nemôžu želať krajší darček, ktorý si pod vianočným stromčekom rozbalia.

Thirty Second to Mars

Zdroj: Thirty Second to Mars

2. Lekcie hry na hudobnom nástroji

A čo tak hodiny hudby? Zdá sa vám to trochu pritiahnuté za vlasy? Nemyslíme. Určite viete o tajnej túžbe svojho blízkeho naučiť sa hrať na gitaru alebo bicie. Začať nie je nikdy neskoro. Naopak, práve v dospelom veku sa človek dokáže z lekcií hry na obľúbený hudobný nástroj tešiť viac a výučbu si užiť.

Dnes je veľa súkromných lektorov, ktorí vyučujú hru na klavír, gitaru či bicie práve dospelých „študentov“. A vaša obdarovaná osoba môže konečne začať rozvíjať svoj skrytý talent.

Odporúčame:  VIDEO: Na čo slúži micelárna voda? Je potrebné ju z pleti oplachovať?

STING

Zdroj: STING

3. Vinylové poklady, špeciálne vydania a reedície albumov

Pokiaľ je vaša blíza osoba skutočný hudobný fajnšmeker, s najväčšou pravdepodobnosťou ocení ako darček kvalitný LP prehrávač. Ak už jeden vlastní, potom je to jasné – darujte album obľúbeného interpreta na vinylovej platni! Môže ísť o LP verziu najnovšieho albumu alebo skúste pohľadať na internete zberateľské kúsky či špeciálne vydania. Autentický zvuk vynilových platní miluje čoraz viac ľudí. Vinyly aktuálne zažívajú renesanciu a ich predaj po niekoľkých desaťročiach opäť predbehol predaj CD nosičov.

André Rieu a Emma Kok

Zdroj: André Rieu a Emma Kok

Rok 2024 prinesie na Slovensko neuveriteľnú paletu koncertných zážitkov, ktoré rozhodne stojí za to vidieť. Ide o vystúpenia svetového formátu.

10. mája sa vráti do Bratislavy uhrančivý Jared Leto a jeho skupina Thirty Seconds to Mars. Toto je jeden z tých koncertov, kedy sa viete na vlastné oči presvedčiť, že hudba má presah a dokáže vás úplne pohltiť. Koncerty tejto kapely sú ohromujúce a plné úprimného kontaktu s fanúšikmi.

Naopak, prvýkrát navštívi Bratislavu 22. mája 2024 sir Rod Stewart. Jeho hity sú nesmrteľné a formovali niekoľko generácií. Rod svojim energickým koncertom zahreje srdcia svojich fanúšikov a poskytne im zážitok, na ktorý v živote nezabudnú.

Elegantný a veľmi precítený koncert príde v prvý júnový deň do Bratislavy odohrať Sting – ikona rockovej a popovej scény. Jeho hudobné majstrovstvo láka fanúšikov rôznych vekových kategórií.

Ikonou staršej generácie sa na Slovensku celkom zaslúžene stal André Rieu. Rieu ani v roku 2024 nevynechá Bratislavu, aby mohol opäť roztancovať svoje obecenstvo tými najkrajšími valčíkmi, opernými áriami a inými hitmi klasickej hudby za sprievodu svojho neuveriteľného Orchestra Johanna Straussa a speváckych sólistov.

Thirty Second to Mars

Rod Stewart

STING

André Rieu a Emma Kok


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní