Máte už nakúpené vianočné darčeky?

Máte už nakúpené vianočné darčeky?

Vianoce sa blížia míľovými krokmi a je tu najvyšší čas na nákup vianočných darčekov.

Niekedy prichádzajú inšpirácie na vianočné darčeky spontánne, inokedy chce obdarovaný pomôcť a sám prezradí, čo by si pod vianočný stromček prial. Iných treba pri kúpe vianočných darčekov inšpirovať.

V dnešnej rubrike Pre ženy si predstavíme zopár darčekov, ktoré rozhodne nikoho neurazia. Inšpirujte sa naším výberom a možno vás niečo osloví ku kúpe vianočného darčeka. 

Odporúčame prečítať: Vianočné prípravy - na čo nezabudnúť

vianocne darceky

Zdroj: Shutterstock®

Kniha

Kniha je vhodným darom pre všetkých, ktorí radi čítajú a majú celkovo ku knihám pozitívny vzťah. V prípade, že viete o obľúbených žánroch, ktoré darovaný rád číta, máte ,,vyhrané“. V prípade, že nie, nezúfajte. Viaceré kníhkupectvá dnes ponúkajú darčekové poukážky, ktoré sú limitované cenovým kreditom. A tak si každý môže vybrať knihu podľa svojej chuti.

Odporúčame prečítať: Filmy vyhradené ženám

kniha darcek

Zdroj: Shutterstock®

Parfém

Parfém je naozaj vďačným darom najmä z toho dôvodu, že ho do ,,kvapky“ využijete. Mužské parfémy sa vo všeobecnosti vyberajú ľahšie než tie ženské. Výhodou parfémov sú ich rôzne cenové kategórie a množstvo vonných skupín, a preto bez darčeka neodídete. Asistentky v parfumériách vám taktiež vedia pomôcť. 

Odporúčame prečítať: Spôsoby, ako zo seba vyťažiť čo najviac energie

parfem

Zdroj: Shutterstock®

Kozmetické darčekové kazety

Ďalším praktickým darom sú kozmetické darčekové kazety pre obe pohlavia. Dnes ich ponúkajú mnohé drogérie, parfumérie a iné obchody. Takýmito kazetami určite potešíte nielen starých rodičov, ale aj všetkých tých, ktorí preferujú praktické a využiteľné dary pre každý deň.

Odporúčame prečítať: Filmy, ktoré vás rozosmejú

darcekove kazety

Zdroj: Shutterstock®

Album so spomienkami

Netradičný dar, ktorý nepredstavuje ani tak finančnú hodnotu ako hodnotu pre naše srdce. Týmto darom potešíte všetkých tých, ktorí si ctia svoju rodinu či blízkych nadovšetko a radi na nich spomínajú. Potešte takýmto darom svojich blízkych a zaspomínajte si spolu s nimi na krásne nezabudnuteľné momenty, ktoré navždy zostanú vo vašich srdciach. 

Odporúčame prečítať: Ženské dni - čo nám pomôže?

fotoalbum

Zdroj: Shutterstock®

Relaxačný pobyt

Finančne náročnejším, no zaručene potešiteľným darom pre každého, je relaxačný pobyt v obľúbenom wellness zariadení. Mnohé zľavové portály ponúkajú v dnešnej dobe množstvo cenovo výhodných pobytov.

Odporúčame prečítať: Podľahnite zmyselnej čokoláde

relaxacny pobyt

Zdroj: Shutterstock®

OTÁZKA PRE VÁS:

Máte už nakúpené vianočné darčeky?

Preferujete originálne alebo tradičné vianočné darčeky?

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com 

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Martina Zahoranová 18.12.14 08:03

MZ
karma
92.00

mám už prichystané vianočné darčeky , dokonca aj zabalené :-) sú rozne podľa toho čo si kto prial , snažila som sa aby boli všetci spokojný

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 21.05.20 11:47

KS
karma
133.00

Vianočné darčeky začínam nakupovať vždy v predstihu aspoň mesiac dopredu. Na poslednú chvíľu už nakupujem iba drobnosti :-) Tak aspoň neprežívam Vianoce v strese a môžem sa venovať iným veciam, ktoré treba do Vianoc postíhať, ako je pečenie a upratovanie :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní