Vianoce resonujú aj v cvernovke

Vianoce resonujú aj v cvernovke

Ak máte chuť na poctivé vianočné dobroty či varené víno a dávate prednosť pokojnejšej predvianočnej atmosfére, pozývame vás na Resonujúce Vianoce v bratislavskej Cvernovke. Možno práve tu vám padne do oka ten pravý vianočný darček, alebo sa necháte inšpirovať tvorivými dielňami a vyrobíte ho sami.

Občianske združenie Regenerácia generácie spolu s agentúrou RESONANCE Vás pozývajú na vianočné podujatie Resonujúce Vianoce, ktoré sa uskutoční na Luciu dňa 13. decembra 2013 v bratislavskej Cvernovke na Páričkovej 18 v priestoroch CONNECT-u na 2. poschodí. Od 14,00 hod. až do 22,00 hod. je pre vás pripravený skutočne štedrý program.

Pripravené sú pre vás rôzne ochutnávky, prednáška o zdravej výžive v podaní Wellness Teamu Zlatošovcov, varenie domácich pirohov pod taktovkou biofarmy Stupava Príroda, prezentácia domáceho špaldového chlebíka a koláčikov v podaní Adelka `s Kitchen. Nájdete tu tvorivé dielne, ručne vyrábané ekotrofeje Petry Pavelkovej a liečivé pohánkové a špaldové vankúšiky Gabiky Kubaljakovej v krásne ručne maľovaných obliečkach, ako aj "Kováčsky dvor” Róberta Riga, ktorý pre vás ukuje, čo vám na očiach uvidí.

resonance vianoce program

Zdroj: Shutterstock®

Pozrieť si môžete výstavu fotografií Tiny Turnerovej, s ktorou si môžete aj osobne podebatovať o jej potulkoch svetom. Dozviete sa viac o projekte Svet debničiek a Farmička, ale aj o tom, prečo sú pre nás včely nenahraditeľne užitočné v prezentácii projektu Včelí kRaj.

Vo večerných hodinách vám zahrá formácia Serpico Acoustic. Je zameraná na zdravý životný štýl, alternatívnu kultúru a racionálne hodnoty vo vzťahu človeka a prostredia, v ktorom žije. Ich hudba podporuje myšlienky RESONANCE, ktorou snahou je šíriť zábavným a zážitkovým spôsobom ekologické povedomie, podporovať prezentáciu tradičnej, poctivej a zdravej výživy či tvorivú prácu človeka


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Miriama Rusinová 31.10.14 16:29

MR
karma
-1.00

naozaj prospešné podujatie.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní