Kultové tenisky, ktoré budú nosiť tváre Reebok Classic (Gigi Hadid a Kendrick Lamar) sa volajú Club C

Kultové tenisky, ktoré budú nosiť tváre Reebok Classic (Gigi Hadid a Kendrick Lamar) sa volajú Club C

  • Zdieľaj:
 • 4

V sezóne jar/leto 2017 predstavia Reebok a Kendrick prostredníctvom strhujúceho príbehu vývoj modelu Club C.

Jeho názov je ‘Hold Court’ a stelesňuje vzťah k dedičstvu, ihrisku a osobným vášňam Kendricka. Ako sám hovorí: “Prevezmi zodpovednosť, nájdi svoje ihrisko a vášeň”.

Film ukazuje Kendricka v prostredí rôznych ihrísk, vrátane tenisového kurtu z jeho strednej školy – Comptom High. Je hrdinom v uliciach z detstva, kde získaval všetky schopnosti, ktoré z neho urobili umelca, akým je dnes. Obrázky a séria krátkych filmov zachytávajú Kendricka, ako hovorí o hodnotách, ktoré sú vlastné nielen jemu, ale aj samotnému modelu tenisiek. Patria medzi ne odvaha, sebavedomie a sebavyjadrenie.

Odporúčame prečítať: Trápi vás vypadávanie vlasov či viditeľné jazvy na hlave? Vyskúšajte hair tattoo!

Kultové tenisky, ktoré budú nosiť všetci sa volajú Club C

Zdroj: Shutterstock®

 “Model Club patrí medzi moje najobľúbenejšie tenisky. Je čistý, nepreplácaný a má neuveriteľný dizajn. Predstavuje hodnoty, ktoré sú pre mňa dôležité. Záleží mi na mojich koreňoch, a na tom, odkiaľ pochádzam. Predstavuje všetko, čo je skutočné,povedal Kendrick o teniskách.

Keď si tento model obuješ, zaplaví ťa určitý pocit. Evokuje odvahu, sebavedomie, a nadvládu na kurte. Záleží mi na tom, aby som dosiahol úspech a táto obuv to reprezentuje. Stelesňuje vášeň, chuť a hlad po úspechu, bez ohľadu na to, aké je tvoje ihrisko.”

V kampani nosí Kendrick model Club C 85 Tonal Gum jar/leto 2017, ktorého elegantné a čisté línie sú skutočne neodolateľné, ako na ihrisku, tak aj mimo neho.

Odporúčame prečítať: Chcete ušetriť? No rozoznáte toxické kozmetické napodobeniny???

Kultové tenisky, ktoré budú nosiť všetci sa volajú Club C

Zdroj: Shutterstock®

"Po svojom debute v roku 1985 sa model Club C stal nielen kultovou funkčnou obuvou tenisových kurtov, ale aj nadčasovým a klasickým kúskom streetovej módy. Vďaka premyslenému a jednoduchému dizajnu sa teší obľúbenosti športovcov na kurtoch, aj v uliciach," dodáva Todd Krinski, globálny viceprezident Reebok Classic and Entertainment.

"Dnes predstavuje Club C modernú streetovú ikonu, ktorá zostáva verná svojmu pôvodnému dizajnu, a to aj po viac ako 30 rokoch. V 2017 plánujeme oslavovať tento model kontinuálnym uvádzaním jeho edícií počas celého roka.

Edícia Reebok Classic Club C 85 bude dostupná vo všetkých veľkostiach v cene €89.95 na Reebok.sk a v predajni Stripes v Poluse. Pre viac informácií navštívte Reebok.com/ClubC.

Odporúčame prečítať: K týmto 4 veciam doma chlapa radšej nepúšťajte


  • Zdieľaj:
 • 4
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Soňa Kelemenová 07.03.17 08:00

SK
karma
86.00

už len aby boli aj pohodlné....

 • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 07.03.17 08:16

MM
karma
100.00

tenisky a rifle sú večné

 • 0
Odpovedať

Monika Filípková 07.03.17 10:38

MF
karma
56.00

Tenisky podľa môjho vkusu, len cena by mohla byť o niečo nižšia.

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 09.03.17 14:06

JK
karma
100.00

Tenisky moc nenosím no jedny by sa zišli

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní