Novoročné predsavzatie - dotiahnite ho do konca!

Novoročné predsavzatie - dotiahnite ho do konca!

 • 17
 • 0

Jednou z najzávažnejších civilizačných chorôb našej doby je nadváha. Tá nás trápi nielen z estetického hľadiska, ale má aj závažné zdravotné dopady.

Telá mnohých z nás sú už tak zmätené z rôznych diét, pokusov o chudnutie a jojo efektov, že už sa nám chudnúť vôbec nedarí.

Preto je potrebné nasadiť ucelený program, ktorý nám pomôže nielen schudnúť, ale vysnenú váhu si aj udržať. K tomu sa hodí napríklad aj produktová rada Figuactiv firmy LR Health & Beauty.

Obezita je veľmi závažné civilizačné ochorenie, ktoré je spojené s celým množstvom zdravotných komplikácií vrátane cukrovky, a predstavuje tak nielen zdravotné, ale aj celospoločenský ekonomický problém. Ľudí, ktorí trpia nadváhou či obezitou s jej komplikáciami pribúda, čo výrazne zaťažuje rozpočet zdravotníctva. Nie nadarmo tu hovoríme o epidémii tretieho tisícročia,“ hovorí MUDr. Pavel Hanzelka, konzultant LR Health & Beauty.

Odporúčame prečítať: Jarná očista: Ako zbaviť telo toxínov

Novoročné predsavzatie - dotiahnite ho do konca!

Zdroj: Shutterstock®

Choroba ako cukrovka, zvýšený cholesterol alebo bolesť kĺbov, sú následkami nadváhy, ktoré môžu ovplyvňovať náš život a byť veľkou hrozbou. Účinnou prevenciou je tak dodržiavanie zdravého životného štýlu a štíhlej línie. Firma LR Health & Beauty predstavuje ucelený a efektívny redukčný program – 28 DAYS BODYMISSION. Ten bude zostavený zákazníkovi priamo na mieru špeciálnym online diétnym sprievodcom, pripraveným odborníkmi.

Počas 28 dní by mal zákazník zdravo chudnúť a cítiť sa motivovaný, udržiavať zdravý životný štýl. K tomu mu naviac môžu pomôcť špeciálna stránka body-mission.com/sk, ku ktorým získa klient prístup práve po zaúpení 28-denného balíčka. Obsahuje fitness videá, pestré recepty a zaujímavé príbehy užívateľov programu a fungujú ako diétny on-line manažér. Klienti sa tu tiež môžu zúčastniť súťaže o hodnotné ceny a to pomocou zdieľania najobľúbenejšieho okamžiku svojho 28 DAY BODYMISSION.

Odporúčame prečítať: Sviežosť a prirodzená krása budú kráľovať jari

Novoročné predsavzatie - dotiahnite ho do konca!

Zdroj: Shutterstock®

Systém je založený na náhrade dvoch hlavných jedál produktami z rady Figuactiv. Jedno hlavné jedlo je pritom klasické, ideálne pripravované podľa pravidiel zdravej výživy. Ostatné jedlá sa odporúčajú prekladať ovocno-zeleninovými desiatami. Pri dodržiavaní takéhoto postupu sa príjem kalórií pohybuje medzi 1000 a 1500. V prípade neúčinnosti tejto pozvoľnej diéty môže zákazník pristúpiť na rýchlejšiu verziu, kedy nahradí všetky tri hlavné jedlá produktami Figuactiv. Denný príjem sa potom pohybuje medzi 600 a 1000 kcal. 

Odporúčame prečítať: Kolostrum: Účinná zbraň v boji proti vírusom

Novoročné predsavzatie - dotiahnite ho do konca!

Zdroj: Shutterstock®

Počas redukcie váhy súčasne dodávame telu naviac bielkoviny formou proteínového nápoja na noc a počas diéty užívame špeciálnu vlákninu, ktorá znižuje chuť do jedla a tiež sa podieľa na znižovaní hladiny cukru v krvi, čo má význam u obéznych diabetikov,“ hovorí MUDr. Pavel Hanzelka.

V rade Figuactiv je na výber medzi proteínovými nápojmi, polievkami, tyčinkami a chrumkavým müsli mnohých príchutí.


 • 17
 • 0
Návrat hore
Autor článku

0 komentárov

Čo čítajú ostatní

Inšpirácie

Leto v znamení jedinečnej chuti Starbucks Rwanda single - origin

 • 26
 • 1
 • 09.07.2020
Domácnosť

TOP ovocie a zelenina na gril: Ktoré druhy si ugrilovať už toto leto?

 • 64
 • 2
 • 17.07.2020
Pre ženy

Ako oddialiť menštruáciu pred dovolenkou? Pomáhajú babské triky?

 • 76
 • 0
 • 27.07.2020
TOPlist