Registrácia Prihlásenie

Porotkyňa talentov DIANA MÓROVÁ: Tajný recept na oddych


Herečka Diana Mórová sa momentálne nezastaví ani na chvíľku. Popri divadle a rodine stíha aj hodnotiť nádejné talenty v známej šou Česko-Slovensko má talent. Aj ona si však musí nájsť chvíľku pre seba – vypnúť a oddýchnuť si. Na čo v takejto chvíli stavia všetky karty?

Oddychovať ma naučila choroba

To, že je v živote dôležité oddychovať, Dianu naučil sám život. „Nepočúvala som varovné signály, ktoré mi môj organizmus vysielal, dlhodobo som išla na 110 %-ný výkon, až som na to doplatila,“ opisuje herečka hektické životné tempo, ktoré viedlo až k vážnej chorobe. Uznáva však, že platí staré dobré - všetko zlé je na niečo dobré. „Takto som sa naučila relaxovať ja a ako oddychovať by sa mal naučiť každý z nás,“ dodáva.

Relax podľa Diany

Aký je vysnívaný relax podľa Diany? „Milujem saunu, preto ak mi to čas dovolí, idem sa do nej poriadne zohriať. V prípade, že toľko času nazvyš nemám, dám si svoj obľúbený horúci kúpeľ so soľou a spravím si taký domáci wellness,“ opisuje ideálny oddych herečka, pričom nezabúda ani na romantiku – vonné sviečky a upokojujúcu hudbu.

Diana nepohrdne ani dobrou masážou, pokojne aj v domácom prostredí, ktorú vám môže dať partner či člen rodiny. Keď však masáž, tak nesmie chýbať kvalitný masážny olej či krém. „Ja nedám dopustiť na skvelý relaxačný krém Vaxicum, v ktorom sa spája zmes éterických olejov z levandule, klinčekov a rozmarínu, doplnená o liečivý gáfor,“ vyberá herečka svojho favorita na oddych a dodáva aj tajný tip: „Tento krém je skvelý, pretože dodá pokoj duši, no pôsobí aj na pohybové ústrojenstvo. Napríklad, ak to preženiem pri cvičení a prepadne ma svalovica, Vaxicum je moja prvá pomoc.“

Zaujme ťa: Nadšenci športu, pozor: Viete, prečo vzniká svalovica po cvičení?

Vaxicum

Zdroj: Shutterstock®

Wellness v kabelke

Na wellness už nemusíte čakať. Pohlaďte svoje unavené a ubolené telo liečivými bylinkami vtedy, keď to najviac potrebuje. Aromatické účinky byliniek pomáhajú uvoľňovať nielen stuhnuté svaly, ale aj uponáhľanú myseľ. Príčinou bolestí namáhaných svalových partií sú najmä zápalové a degeneratívne procesy alebo úrazy či preťaženie svalstva. Na rýchlu úľavu od bolesti sú účinné prípravky s obsahom éterických olejov (silíc) a ich zložiek. Účinnú kombináciu gáfru a éterických olejov z rozmarínu, levandule a klinčeka obsahuje relaxačný krém Vaxicum®, vďaka čomu zlepšuje prekrvenie v mieste bolesti a pomáha pri bolestiach pohybového aparátu.

Viac informácií nájdete na stránke www.vaxicum.sk

Krém Vaxicum® hľadajte vo vašej lekárni.


Návrat hore
Autor článku

2 komentáre

Ľubica Šťastná 26.11.18 07:18

ĽŠ
karma
119.00

Žiaľ, viacero z nás naučí oddychovať iba choroba...

 • 0
Odpovedať

Katarína Hrtúsová 26.11.18 14:32

KH
karma
71.00

Súhlasim s Dianou Mórovou, že organizmus potrebuje aj oddych.Tiez " bežím" na 110%. Stále si pritom hovorím, že už spomalím.Ibaže akosi nestíham. No nechcem čakať na nútenú prestávku na oddych, takže ďakujem za clanok

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Žila som s Picassom: Novinka z edície Životy slávnych
Voľný čas

Žila som s Picassom: Novinka z edície Životy slávnych

 • 0
 • 0
 • 21.08.2019
Sebarozvoj s koučkou: Voľba postoja so slobodou voľby
Inšpirácie pre sebarozvoj

Sebarozvoj s koučkou: Voľba postoja so slobodou voľby

 • 12
 • 1
 • 17.07.2019
Leonardo 500: Luxusná publikácia v limitovanom náklade
Voľný čas

Leonardo 500: Luxusná publikácia v limitovanom náklade

 • 22
 • 0
 • 30.09.2019
TOPlist