TEST: Opálená počas celého roka

TEST: Opálená počas celého roka

BIODERMA Photoderm Autobronzant

 

Nebojte, nezabudli sme ani na dámy, ktoré obľubujú bronzovo hnedú pokožku počas celého roka. Nie som zástancom opaľovania v soláriách, aj keď sama som si tak, už pár krát pomohla pri špeciálnych príležitostiach. Pokožke to určite neprospieva. Veľmi ju to vysušuje a samozrejme zrýchľuje starnutie a tvorbu vrások. Rovnako úž nedokážem vydržať v lete na slnku tak, ako to bolo kedysi. Slnko je teraz silné až príliš.

 

Tak som vyskúšala samoopaľovacie prípravky, aj keď som dosť váhala. Pri krémových som nebola moc spokojná. Ale pred viac ako 1,5 rokom som dostala odporúčanie na samoopaľovací sprej od BIODERMY.

 

Opálená počas celého roka

 

Tento rad Photoderm Autobronzant je určený práve pre nádherne opálenú pokožku. Sprej je určený rovnako pre citlivú pokožku, ktorú mám aj ja. Moja pokožka či už na tvári, alebo pleti ho prijala veľmi dobre.

 

Vyskúšala som ho už vo všetkých ročných obdobiach, je zatiaľ jediný čo sa mi osvedčil. Úžasné je, že sa veľmi jednoducho aplikuje a hlavne je to rovnomerné nanášanie. Pri opaľovacích krémoch som mala rôzne fľaky, alebo dokonca v záhyboch pokožky tmavé čiary. A rovnako sa mi rýchlo zafarbilo aj oblečenie. Čo bolo už úplne zlé.

 

Nanášanie: Pri ňom je výborné to, že ho netreba ďalej rozotierať a mne sa veľmi pekne vsal do pokožky a zostala po ňom veľmi príjemná a jemná. Dokonca aj príjemne voňavá. Samozrejme sprejovať treba z diaľky cca 20cm, tak ako pri laku na vlasy. V lete bolo úplne úžasné, že pri aplikácii mi dokonca doprial osvieženie - príjemne ma schladil. Samozrejme aj napriek tomu, že nejde o krém som sa snažila si vždy urobiť pred jeho použitím peeling.

 

Už po prvej aplikácii som mala na pokožke jemný nádych do bronzova, ale je potrebné aplikovať aspoň 3-krát. Ja som tak robila každý tretí deň. Opálenie bolo prirodzené a jemnúčko bronzové. Hlavne na tvár a krk som ho používala dosť často, nakoľko tam mám problém sa opáliť. Dokonca ani na oblečení po ňom nezostávajú stopy.

 

Takže za mňa môžem tento šetrný spôsob občasného opáleného vzhľadu vrelo odporučiť :)

 

 

 

Opálená počas celého roka

 

 

 

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

12 komentárov

Marta Hollá 04.03.13 18:27

MH
karma
91.00

no neviem, ja som voči samoopalovacím produktom skeptická....

  • 0
Odpovedať

Blažena Sádovská 05.03.13 16:09

BS
karma
100.00

Mňa slnko chytí hneď ako ma vidí, takže problém s opaľovaním nemám.

  • 0
Odpovedať

Helena Kravcová 05.03.13 18:38

HK
karma
100.00

 Ja mám problemy s opaľovaním hneď  má opali do červená...

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 21.09.14 14:10

MR
karma
-1.00

tak toto som teda ešte neksúšala.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní