Keltský horoskop - znamenie JARABINA

Keltský horoskop - znamenie JARABINA
 • 03.08.2014
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 0

Ľudí narodených v tomto keltskom znamení spoznáte hneď podľa ich silného umeleckého cítenia. Sú to estéti telom, aj dušou, ktorí dokážu čokoľvek pretvoriť na krásu, až umelecké dielo. Fascinujú ich mnohé druhy umenia, a neostáva to len pri fascinácii.

Mnohí z nich majú talent na viacero vecí, sú skvelými výtvarníkmi, dokážu sa pohrať so slovami, aj notami. Na svoje okolie pôsobia jemne, až krehko, avšak keď ich spoznáte, zistíte, že majú obdivuhodnú vnútornú silu. Život s nimi však nemusí byť jednoduchí, a my vám prezradíme prečo. 

Keltské znamenie Jarabina

Keltský horoskop Jarabina

Zdroj: Shutterstock®

Dátum narodenia: 1.4. - 10.4., 3.10. - 11.10.


Charakteristické črty: Ako sme už v úvode naznačili, podobne ako strom, aj ľudia narodení v tomto znamení pôsobia krehko a zraniteľne. Opak je však pravdou. Len tak ľahko ich nič nezrazí na kolená, a aj keď vo svojich životoch neraz utrpia tvrdé pády, z dna sa vedia veľmi ľahko pozbierať a to bez cudzej pomoci. Každá rana od života ich posilní, až zocelí. Okrem obrovskej dávky duševnej sily, vás prekvapia aj svojou húževnatosťou, odolnosťou a cieľavedomosťou. Jarabina potrebuje vo svojom okolí skutočných priateľov, intrigánskemu prostrediu sa vyhýbajú. Najmä v mladosti sú títo ľudia veľmi nestáli, vyznačujú sa tak typickým správaním rozlietaného a pôžitkárskeho umelca. Po trvalom usadení začnú túžiť až v neskoršom veku, niektorým však bujará povaha ostane navždy.

Keltský horoskop Jarabina

Zdroj: Shutterstock®

Láska a vzťahy: Na svojich priateľov nedajú dopustiť. Vďaka spoločenskej a miestami extrovertnej povahe, o nich ani nemajú núdzu. Skutočný priateľ však v ich svete musí spĺňať isté, pomerne prísne kritéria. Veľmi si potrpia na tom, aby boli obdivovaní, so svojimi priateľmi potrebujú zdieľať rovnaké záujmy. Ak ide o skutočne dobrých priateľov, na Jarabinu sa vždy môžete spoľahnúť. Ich polovičky to ale majú pestré. Jarabiny patria k záletníkom, a je jedno, či ide o muža, alebo ženu. Radi vyhľadávajú spoločnosť opačného pohlavia, milujú flirty, a neraz sa nechajú zlákať aj na krátkodobé vášnivé vzťahy. Čo na tom, že majú partnera? Neveru nevnímajú klasicky. Svoje búrlivé životy ťažko opúšťajú, ak sa tak aj stane, budete si musieť počkať pekných pár rôčkov. Aj aj to budú musieť zakotviť v manželstve s tou jedinou pravou / pravým.

Keltský horoskop Jarabina

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie a krása: Sú to rodení pôžitkári, ktorí jednoducho milujú bohémsky život. A k nemu samozrejme patrí aj alkohol, cigarety, drogy... Jarabiny sa najmä v mladosti neštítia vyskúšať všetko možné, ženie ich jednoducho ich obrovská zvedavosť. Občas však dokážu prepadnúť svojej závislosti na dlhšie obdobie, než by chceli a prestávajú sa mať pod kontrolou. Keďže však zároveň ide o veľmi inteligentné a cieľavedomé bytosti, z toho svojho vlastného dna sa skôr, či neskôr dostanú, a nielenže sa na ňom poučia, ale neraz z neho získajú aj materiálne. Každopádne čo sa zdravia týka beztak by si mali dávať pozor na celkovú oslabenú imunitu, taktiež na pečeň, pľúca aj žalúdok. Dôraz by mali klásť tiež na chránený sex, lebo pri ich spôsobe života im hrozia rôzne zápaly, aj iné ochorenia. Inak sú to bytosti od prírody krásne, ženám stačí jemný make-up a ich charizma k nim pritiahne 99% nápadníkov. Aj preto trochu v mladom veku flákajú starostlivosť o seba a svoju pleť. Neskôr sa im to môže vypomstiť na pribúdajúcej váhe, aj vráskach. 

Keltský horoskop Jarabina

Zdroj: Shutterstock®

Práca a relax: Ako sme už spomínali, tieto osoby inklinujú k umeniu vo všetkých jeho podobách. Nájdete ich v radoch známych aj menej známych hudobníkov, spisovateľov, výtvarníkov, hercov, či tanečníkov. Sú z nich však taktiež veľmi šikovní remeselníci. Do čoho sa Jarabiny pustia to aj dokončia. V mladosti často menia pracovné pozície, keď ale nájdu svoje vysnené zamestnanie, tešte sa na oddaných a lojálnych zamestnancov. Relaxom je pre nich akékoľvek kultúrne podujatie, milujú koncerty, festivaly a cestovanie.

KELTSKÉ HOROSKOPY:

BREST - 14.7. - 24.7 a 12.1. - 22.1.

CYPRUS - 25.7. - 4.8. a 23.1. - 31.1.

JEDĽA - 3.7. - 13.7 a 2.1. - 11.1.

TOPOĽ - 1.11. - 10.11., 1.2. - 10.2., 1.5 - 10.5. a 5.8. - 14.8.

CÉDER - 11.2. - 20.2., 15.8. - 24.8.

BOROVICA - 21.2. - 2.3., 25.8. - 3.9.

VŔBA - 3.3 - 12.3., 4.9. - 13.9.

LIPA - 13.3. - 230.3., 14.9. - 22.9.

DUB - 21.3.

OLIVA - 23.9.

LIESKA - 22.3. - 31.3., 24.9. - 2.10.

JAVOR - 11.4.-20.4., 12.10. - 21.10.

ORECH - 21.4.-30.4, 22.10.-31.10

TIS - 1.5.-6.5., 1.11.-4.11.

ďalšie pribudnú už čoskoro...

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Zdieľaj:
 • 0
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní

Cukrovka 1. typu: Prečo vzniká a čo by sme o nej mali vedieť?
Zdravie

Cukrovka 1. typu: Prečo vzniká a čo by sme o nej mali vedieť?

 • 8
 • 22.04.2021
Chudnutie pomocou Youtube: Poznáš tieto bezplatné fitnes profily?
Cvičenie

Chudnutie pomocou Youtube: Poznáš tieto bezplatné fitnes profily?

 • 3
 • 02.05.2021
Ako na párovanie piva s jedlom? Spoznaj tie správne kombinácie!
Domácnosť

Ako na párovanie piva s jedlom? Spoznaj tie správne kombinácie!

 • 2
 • 26.04.2021
TOPlist