Keltský horoskop – znamenie Topoľ

Keltský horoskop – znamenie Topoľ
 • 08.06.2014
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 2

Pokiaľ ste zvyknuté pozerať si horoskopy podľa klasického zverokruhu, vedzte, že okrem zvieracích vlastností, nám prislúchajú aj črty prírody. Ide o keltský typ horoskopov, ktoré majú úzky súvis s prírodou, konkrétne so stromami. Tie boli pre Keltov mimoriadne vzácne. Každý druh im dával istú energiu, ako aj charakteristické vlastnosti. Pozrite sa, čo prináša znamenie Topoľ.

Keltské znamenie TOPOĽ

Dátum narodenia: 1. 11. – 10. 11., 1. 2. – 10. 2., 1. 5 – 10. 5. a 5. 8. – 14. 8.

Charakteristické črty: Osoby narodené v tomto znamení sa vyznačujú podobne, ako samotný strom, obrovskou dávkou elegancie. Sú prirodzene dôstojné, občas však môžu pôsobiť na svoj vek príliš staro. Nie vzhľadom, ale myslením. Patria skôr ku konzervatívnym ľuďom, čo hlavne v dnešnej dobe ide miestami ruka v ruke s osamelosťou. Mladí ľudia v tomto znamení, mávajú už v rannom veku vyhranené názory, ťažko si tak nachádzajú spriaznenú dušu.

Pozri aj: Sen všetkých zamestnávateľov: Tu sú najlepší zamestnanci podľa znamenia zverokruhu

stromoskop

Zdroj: Shutterstock®

Láska:

Dlhú dobu nevedia, ako sa majú správať k opačnému pohlaviu. Sú skôr hanbliví a pri cudzích osobách až príliš mĺkvi. Keď sa im konečne podarí zblížiť sa s niekým, začnú pomaly, ale isto opúšťať svoju ulitu. Naďalej však fungujú skôr samostatne a nezávisle, boja sa naviazať na toho druhého z jednoduchého dôvodu – že sa v ňom sklamú. Lásku prežívajú veľmi intenzívne, podobne aj sklamanie. Pri rozchodoch sa správajú teatrálne, a vtedy ide bokom aj ich povestná hrdosť.

Zdravie a krása:

Títo ľudia mávajú veľmi silný vzťah k prírode, aj športu. Tople patria k vysokým štíhlym stromom a podobne sú na tom aj osoby v ich znamení. Ak takúto postavu nemajú v génoch, ich celoživotnou snahou je sa k nej dopracovať. Dámy si potrpia na úzkom páse a vysokých podpätkoch, muži zas na vypracovaných telách. Tak ako na svoj vzhľad, dávajú si pozor aj na svoje zdravie. V prípade akýchkoľvek chorôb sa ale prioritne upínajú skôr na prírodné liečivá, ako aj alternatívne postupy liečby. Radi objavujú svoje duchovno a po tejto ceste spoznávajú všakovaké smery.

Pozri aj: Šťastný deň v týždni podľa znamenia: Komu prajú pondelky a komu víkend?

keltský horoskop

Zdroj: Shutterstock®

Práca:

Aj keď môžu pôsobiť na prvý pohľad nedostupne, v týchto ľuďoch je obrovská dávka empatie. To plus rešpekt, ktorý akosi automaticky vyjadrujú, ich priam predurčuje na prácu s druhými. Nájdete medzi nimi veľa učiteľov, psychológov, ale aj lekárov, či dokonca liečiteľov. Najspokojnejší však budú v takom zamestnaní, v ktorom budú mať blízko k prírode. K svojmu životu totiž potrebujú vôňu kvetov, stromov, slnečné lúče a čerstvý vzduch.  

KELTSKÉ HOROSKOPY:


  • Zdieľaj:
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Lucia Belková 08.06.14 00:26

LB
karma
-36.00

Topoľ je môj obľúbený strom a práve som zistila, že som narodená v tomto znamení. V horoskopy absolútne neverím a ani ich nečítam, ale tak je to celkom milé.

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 07.08.14 09:27

MR
karma
-1.00

krásny článok... som rada, že som topoľ.

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Hľadáte prirodzenú krásu? Dajte svojej pleti aj líčeniu zelenú!
Novinky

Hľadáte prirodzenú krásu? Dajte svojej pleti aj líčeniu zelenú!

 • 2
 • 20.10.2022
VIDEO: Novinky od FOREO – s čím prichádza FOREO Luna 4, Luna 4 Mini a Luna 4 Go?
Elektronika

VIDEO: Novinky od FOREO – s čím prichádza FOREO Luna 4, Luna 4 Mini a Luna 4 Go?

 • 1
 • 11.12.2022
Mary Kay obohacuje rad dermokozmetiky Clinical Solutions®
Novinky

Mary Kay obohacuje rad dermokozmetiky Clinical Solutions®

 • 2
 • 20.01.2023