Emanuel Ungaro odhaľuje novú vôňu pre mužov - Ungaro L’Homme

Emanuel Ungaro odhaľuje novú vôňu pre mužov - Ungaro L’Homme

Výrazný a provokačný tvorca, Emanuel Ungaro, debutoval na módnej scéne ešte v roku 1965, no čoskoro si získal obdiv milovníkov módy pre svoj príznačný štýl, bohatý na jedinečné prvky a žiarivé farby. Od roku 1983 módny dom, nesúci jeho meno, začlenil do svojej tvorby nezameniteľný rad voňavých výtvorov tak pre ženy ako aj mužov. Vône Ungaro povzbudzujú zmysly, sú vyjadrením oslnivej elegancie a zvodnej radosti zo života.  

Muž Emanuel Ungaro je mladým, dynamickým svetobežníkom, ktorý si váži svoju slobodu a nasleduje vlastné inštinkty. Silný a vnímavý, je stelesnením večného dualizmu: rád určuje pravidlá hry, ale rád ich aj obchádza a ponecháva priestor svojim divokým stránkam. Mnohostranne zameraný muž s charizmatickou aurou sa prejavuje unikátnym štýlom a prirodzenou eleganciou, ktorá je zmesou vitálne klasického vzhľadu a jemnej rebélie.  

Testovali sme: DOLCE PARFUMOVANÁ VODA od DOLCE & GABBANA

Emanuel Ungaro L’Homme

Zdroj: Shutterstock®

Ungaro L’Homme je jeho vôňou. Je originálnym voňavým stvárnením nestarnúcej osobnosti, v ktorej sa sýtosť a sofistikovanosť spája s inovačnými prvkami elegancie a zmyselnosti, charakteristickými pre súčasných mestských mužov.

Snová a exotická, nežne zamatová broskyňa a citrusová aróma bergamotu, s dotykom čierneho korenia, otvárajú kompozíciu vône. Pôžitok zmyslov nastupuje v srdci so sýtosťou kosatca a sviežosťou šalvie, ktorú strieda levanduľa so svojou stopou nadčasovej elegancie. Moderné, mestské nuansy kože, posilnené tónmi pačuli a cédru, vracajú muža späť do dynamickej reality v absolútne mužnom základe.

Pyramída tónov

  • Hlava: zamatová broskyňa, bergamot, čierne korenie
  • Srdce: kosatec, esencia šalvie, esencia levandule
  • Základ: koža, pačuli, céder

Rodina vôní: orientálno-korenistá
Tvorcovia vône: Veronique Nyberg a Alexis Grugeon (MANE)

pánska toaletná voda

Zdroj: Shutterstock®

Flakón a balenie

Dizajn vône Ungaro L’Homme odráža dialóg medzi precíznosťou, slobodou, klasickým a moderným štýlom. Intenzita matnej modrej farby vytvára atraktívny kontrast k žiarivému striebornému uzáveru a štítku. Razba s označením je prvkom rafinovanosti. Na vonkajšom balení sú použité rovnaké farby v opačných proporciách, čo vytvára dojem perfektnej rovnováhy.

Sortiment

  • Toaletná voda 50 ml
  • Toaletná voda 100 ml 

Vôňu Ungaro L’Homme nájdete v predaji od mája 2018 vo FAnn parfumérii.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Anton Marek 28.09.18 13:58

karma
127.00

Vyzerá zaujímavo, pekný flakón aj reklama.

  • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 29.09.18 19:21

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní