Čínsky horoskop – 7 znamení aká je Opica v láske?

Čínsky horoskop – 7 znamení aká je Opica v láske?
  • 29.01.2016
  • Silvia Karasová

Rok 2016 sa pred pár dňami (22.januára) prehupol do čínskeho znamenia Opice. Tá bude tentokrát vo svojom ohnivejšom nastavené a do životov nám podľa čínskeho horoskopu prinesie viacero turbulentných zmien. Tie sa nevyhnú ani oblasti lásky. Tam, kde boli už dlhodobo hádky a nezhody, môže vniesť definitívne riešenie. Vzťahy v roku 2016 budú aj o odlúčení, schádzaní, nachádzaní nových lások, či posúvaní partnerstiev do iných, lepších sfér. Pozreli sme sa na to, aká je Opica v láske. Jej charakteristické vlastnosti totiž vo väčšej, či menšej miere, rok pod jej vplyvom, prenesie aj do našich životov. Takže čo v láske očakávať?

Odporúčame prečítať: Ako bude vplývať Opica na vzťahy v roku 2016?

Čínsky horoskop – 7 znamení aká je Opica v láske?

Zdroj: Shutterstock®

Opica je v láske hravá, ale nenechajte sa zmiasť. Je mimoriadne inteligentná a zároveň prešibaná, takže len tak ľahko vám u nej nič neprejde. Pozor obzvlášť na podvody, klamstvá, pavučinu lží a najmä na neveru. To vám u nej neprejde, a za „odmenu“ sa vám ešte dôkladne a bolestivo pomstí.

Opica je tiež extrémne súťaživá. Vo vzťahu potrebuje rovnocenného partnera, pasivitu z duše neznáša a tak polihovaním, či bedákaním u nej nič nedosiahnete. Zároveň má veľké ambície, no nie je to len obyčajný snilko. Svoje túžby sa intenzívne snaží premeniť na realitu.

Odporúčame prečítať: Rok 2016 – rok OHNIVEJ OPICE

Čínsky horoskop – 7 znamení aká je Opica v láske?

Zdroj: Shutterstock®

Opica má iskru. Jej sexappeal kričí už z diaľky, má neodolateľnú charizmu a to tak v mužskom, ako aj ženskom prevedení. V láske ani sexe nemá zábrany, rada si užíva a skúša nové veci. Na čom si však potrpí je to, aby ju dotyčný / dotyčná naozaj milovali.

Opicu nepodceňujte. Je bystrá a má skvelú pamäť. Nesnažte sa ju preto obalamutiť nejakými výmyslami a sľubmi. Vie byť taktiež vypočítavá, svoje záujmy však šikovne dokáže zakrývať úsmevom a šarmom.

Opica je láskavá. Keď miluje, nie je čo riešiť. Svojej láske je ochotná mnohé obetovať, prispôsobiť sa, zmeniť. Avšak nikdy nie natoľko, aby stratila samú seba. Opica potrebuje cítiť, že nielen miluje, ale je aj milovaná. Iba vtedy si láske naozaj a naplno oddá.

Odporúčame prečítať: Novoročný horoskop – čo nám prinesie rok 2016?

Čínsky horoskop – 7 znamení aká je Opica v láske?

Zdroj: Shutterstock®

Opica je spontánna. A pocítite to nielen vo vzťahu s ňou, ale aj v roku, ktorému vládne. Nebojí sa riskovať, podporuje v nás odvahu v kombinácii s pozitívnym myslením, veselosť, priamočiarosť a chuť zažívať dobrodružstvá. Ako tieto vlastnosti, ale zúžitkujeme, je na každom z nás.

Opici nikdy nechýba plán. Má skvelé, pokojne môžeme napísať, že vrodené strategické schopnosti. Myslí aj na zadné vrátka a preto ju nič nedokáže prekvapiť. Niekto si môže pomyslieť, že je dieťa šťasteny, fakt je ale taký, že Opica jednoducho dokáže rozpoznať svoju príležitosť za každých okolností. A v láske to v jej prípade platí dvojnásobne. 

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Soňa Krátka 29.01.16 07:56

SK
karma
113.00

...takze,pozor na opicu!

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní