Ktoré znamenia klamú najčastejšie? Na tieto 3 si daj najväčší pozor!

Ktoré znamenia klamú najčastejšie? Na tieto 3 si daj najväčší pozor!

Každý z nás už v živote klamal a ak hovoríte, že vy nie, tak klamete. Niektorí ľudia majú však akúsi väčšiu tendenciu nehovoriť  úplnú pravdu, zahmlievať ju alebo dezinterpretovať skutočnosti. A to ani nemusí byť myslené v zlom, ba práve naopak, môže ísť aj o takzvanú milosrdnú lož. Dnes sa pozrieme na tri znamenia zverokruhu, ktoré majú podľa hviezd o čosi väčšie sklony ku klamstvu.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Zažili ste už na vlastnej koži vrtkavosť tohto pohyblivého vzdušného znamenia? Blíženci bývajú veľmi inteligentní a na všetko zvedaví ľudia. Ich neposednosť a akčnosť ich však často núti meniť pravidlá hry, čím vytvárajú dojem neserióznosti. Stáva sa aj to, že v kratšom časovom horizonte upravujú a aktualizujú svoje postoje a názory. A nielen to! Aj ich dlhodobejšie plány podliehajú zmenám. Preto sa veľmi nespoliehajte na ich sľuby. Aj keď v danom momente, keď vám niečo sľúbia, to môžu myslieť naozaj úprimne. Horšie to je však už vtedy, keď majú dohodu naplniť. Dokonca vás dokážu skalopevne presviedčať o tom, že vám vlastne nič nesľúbili. Okrem toho mávajú veľkú predstavivosť, takže ich niekedy môžete prichytiť pri tom, ako si napríklad prifarbujú historky zo svojho života.

Pozri aj: Toxické kamene: Tieto radšej ani nechytaj do rúk!

ktoré znamenia klamú najčastejšie

Zdroj: Shutterstock®

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Na prvý a niekedy aj druhý pohľad by sa mohlo javiť, že sú Váhy pravdovravné a čestné. Áno, v niektorých záležitostiach sú naozaj až neočakávane úprimné a otvorené. Ak však ide o veci, ktoré považujú za mimoriadne dôležité, v ich prípade je to predovšetkým prestíž a ich prijatie spoločnosťou, tak tu už s klamstvom problém nemajú. Potrebujú ním kamuflovať svoju zraniteľnosť a stáva sa, že poprú aj svoje pravé názory, pokiaľ je väčšinová mienka odlišná. Dosť často sa stáva aj to, že ľudia tohto znamenia klamú samých seba, aby nemali veľké vnútorné pnutia. Pretože zachovanie akéhosi  psychického balansu je pre nich mimoriadne dôležité.

„Pravda je nezvratná. V panike ju môžeme odmietnuť, v nevedomosti sa jej vysmiať, v zlomyseľnosti ju prekrútiť, ale ona zostáva...“ (Winston Churchill)

znamenia a klamstvo

Zdroj: Shutterstock®

Býk (20. 4. – 20. 5.)

Toto znamenie je vyrovnané a dalo by sa povedať, že sa nedá len tak ľahko niečím vyviesť z miery. Pre Býka sú pohoda a pokoj naozaj veľmi dôležitými elementmi, bez ktorých nie je schopný normálne fungovať. Pokiaľ teda hrozí konflikt, ktorý by rozbúril pokojné vody okolo neho, bez problémov radšej zaklame. Býci majú tiež talent na formulovanie tých „správnych“ odpovedí, pretože vedia, čo v danom momente chcete počuť. A oni predsa nemajú potrebu dohadovať sa o niečom. Okrem tohto ovládajú aj celý repertoár milosrdných lží, ktorými dokážu upokojiť aj vyhrotené situácie. Nie vždy je to však na prospech veci. Býkovi teda nemožno všetko veriť, no počítajte aj s tým, že neverí ani on vám. Je mimoriadne podozrievavý, úplne sa otvorí len najbližším a ani on sám nechce byť vo väčšine prípadov pre druhých čitateľný.

Inšpiruj sa: Ako sa zbaviť molí v domácnosti? Tieto 100 % účinné triky ocení každý


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Anton Marek 12.04.19 10:57

karma
127.00

Jedno som čakal, jedno ma prekvapilo a jedno ani nie :)

  • 2
Odpovedať

Jana Komadová 13.04.19 07:55

JK
karma
100.00

Dcéra je blíženec niečo na ňu sedí

  • 3
Odpovedať

Vlasta Mäsiarová 18.04.19 14:03

karma
100.00

... Ešteže tam nie som... Super

  • 1
Odpovedať

Lenka Petrušová 01.05.19 11:25

LP
karma
-1.00

Svätá pravda, z vlastnej skúsenosti môžem povedat. Zaujal ma citát „Pravda je nezvratná. V panike ju môžeme odmietnuť, v nevedomosti sa jej vysmiať, v zlomyseľnosti ju prekrútiť, ale ona zostáva...“ (Winston Churchill)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní