DOVE Regenerate Nourishment rad s výťažkom z červených rias

DOVE Regenerate Nourishment rad s výťažkom z červených rias
 • 01.10.2015
 • Petronela Kotlárová

  • Zdieľaj:
 • 2

Dove uvádza úplne nový ošetrujúci rad Regenerate Nourishment „ušitý na mieru“ ženám, ktoré svoje vlasy často zaťažujú farbením, žehlením či kulmovaním, ale napriek tomu ich chcú uchovať krásne vyživené a lesklé. Novinka Dove Regenerate Nourishment obsahuje výťažok z červených rias a Keratin Nutri Complex, regeneruje vlasy do hĺbky a eliminuje známky ich poškodenia.

Portfólio produktov obsahuje:

 • šampón, 
 • kondicionér,
 • masku
 • a veľmi účinné olejové sérum. 

Vlasy toho musia vydržať naozaj veľa či už ide o farbenie, natáčanie, žehlenie, alebo množstvo stylingových prípravkov. Postupom času preto dochádza nielen k ich povrchovému opotrebovaniu, ale neblahé zmeny sa môžu prejaviť aj hlboko vo vnútri vlasového vlákna. Oslabenie, častá lámavosť či suchosť na dotyk sú len niektorými z možných dôsledkov takéhoto zaťaženia. 

Dove Regenerate Nourishment obsahuje jedinečnú kombináciu zložiek, ktoré prispievajú k regenerácii vlasov a navracia im zdravý vzhľad aj v prípade výrazného poškodenia. Kľúčom k výnimočnosti nového radu je jeho inovatívne zloženie s vyživujúcimi výťažkami z červených rias a Keratin Nutri Complex. Vďaka jeho schopnosti vnútornej hĺbkovej obnovy získajú vlasy hladší, silnejší, lesklejší a zdravší vzhľad. Celej kolekcii navyše dominuje sofistikovaná vôňa zelených kvetín s nádychom šťavnatého citrusu a zeleného čaju, doplnená krémovým pižmom.

Testovali sme: Dove Pure Care Dry Oil - vlasová starostlivosť

dove-regenerate-nourishment-sampon-a-kondicioner

Zdroj: Shutterstock®

Produkty Dove Regenerate Nourishment našli inšpiráciu v prírode, konkrétne vo výnimočných vlastnostiach červených morských rias. Tie sa v priebehu miliónov rokov dokonale prispôsobili extrémnym podmienkam skalnatých pobreží oceánov so striedaním prílivu a odlivu, a získali neuveriteľnú odolnosť proti dehydratácii, výrazným výkyvom teplôt alebo zmenám slanosti vody. Riasy preto obsahujú zložky, ktoré dokážu udržiavať stálu vlhkosť, množstvo stopových prvkov, minerálnych látok a pýšia sa excelentnými regeneračnými účinkami. 

Rad Dove Regenerate Nourishment obohatený o výťažky z červenej riasy a Keratin Nutri Complex, pomáha dopĺňať živiny a naprávať vnútornú štruktúru poškodených vlasov.

Testovali sme:  Dove rad Oxygen & Moisture

nový ošetrujúci rad Regenerate Nourishment DOVE

Zdroj: Shutterstock®

Prehľad produktov:

• Šampón 

Napomáha odstraňovať známky poškodenia, dopĺňa vlasom živiny a posilňuje ich zvnútra. Aplikujte na vlhké vlasy, jemne premasírujte a opláchnite. Šampón možno používať denne. Dostanete ho za nezáväznú odporúčanú spotrebiteľskú cenu 4, 49 eura. 

• Kondicionér

Vyživí vlasy do hĺbky, zanechá ich lesklé a pevné na prvý pohľad aj na dotyk. Naneste ho od stredu vlasov po končeky a opláchnite. Možno používať denne. Dostanete ho za nezáväznú odporúčanú spotrebiteľskú cenu 4, 49 eura.

Olejové sérum Dove

Zdroj: Shutterstock®

• Maska vlasy

Hĺbkovo obnovuje a vyživuje. Dopĺňa potrebné látky a kompenzuje poškodenia vzniknuté nadmerným zaťažovaním. Naneste ju od stredu vlasov ku končekom a nechajte päť minút pôsobiť. Používajte raz týždenne, v prípade rozsiahlejšieho poškodenia aj častejšie. Dostanete ju za nezáväznú odporúčanú spotrebiteľskú cenu 5, 29 eura.

• Olejové sérum

Je vôbec prvým produktom svojho druhu v portfóliu značky Dove. Inovatívny prípravok spája výživné oleje a regeneračné vlastnosti pre dosiahnutie okamžitého lesku. Jeho pravidelné používanie zároveň vlasy posilňuje a zabraňuje ich štiepeniu. Stačí do končekov votrieť 3-4 pumpičky a vlasy upraviť ako obvykle. Dostanete ho za nezáväznú odporúčanú spotrebiteľskú cenu 6, 99 eura.

Testovali sme: Dove Intensive Repair kondicionér

dove-nourishment-olejove-serum

Zdroj: Shutterstock®


  • Zdieľaj:
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Jana Komadová 02.10.15 15:06

JK
karma
100.00

Dove kozmetika je supwt a torto vyzera lákavo a luxusne

 • 0
Odpovedať

Marianna Rajniaková 03.10.15 20:31

MR
karma
109.00

novinky od dove vyzerajú lákavo,asi ich vyskúšam hlavne olejové sérum

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní