Beauty poradňa GERnétic: Ako odstrániť celulitídu? Preč s ňou!

Beauty poradňa GERnétic: Ako odstrániť celulitídu? Preč s ňou!

Odpovedá Alena Kimlová z Kozmetického štúdia GERnétic www.StudioGernetic.cz

Na odstraňovanie celulitídy som čítala veľa názorov, ako kladných, tak aj záporných. Ako mám teda vlastne postupovať, aby bol výsledok aspoň trochu akceptovateľný?  Evka K.

S prichádzajúcimi teplými dňami sa pozornosť mnohých žien začína zameriavať nielen na vzhľad tváre, ale aj na vzhľad celého tela. Blíži sa doba kratších sukní, šortiek, odhalených tiel v plavkách. A slovo celulitída sa začne v ženskom slovníku vyskytovať čoraz častejšie. Predávajú sa zaručené rady, ako rýchlo tento problém minimalizovať, skúsenosti s rôznymi prípravkami, diétami, masážami, atď. Bezprostrednou príčinou vzniku celulitídy je ukladanie zvyškov látkovej výmeny v podkoží, plynúce z nedostatočného odvodu lymfou, postupné ochabovanie a stenčovanie pokožky, kvôli hormonálnym zmenám, zlá výživa, nedostatok tekutín. Nie všetky metódy a prostriedky sú účinné, a kto sa pustí do boja s celulitídou, musí sa pripraviť na dlhodobejší boj. Je veľa možností a ide len o to vybrať si tú, ktorá nám bude najviac vyhovovať a ktorú budeme schopní aplikovať a dodržiavať určitú dobu.

Pozri aj: Beauty poradňa GERnétic: Ako si udržať správne pH pokožky?

zdravá strava

Zdroj: Shutterstock®

Základom je správna strava

Základom úspechu je odľahčená strava - menej tukov a cukrov, veľa zeleniny a ovocia. Pravidelný pitný režim (nie sladké malinovky), veľa pohybu. Podporné produkty, ktoré nám umožnia celý proces odstránenia celulitídy značne skrátiť a celkovo zlepšiť stav pokožky, sú rôzne krémy, séra, toniká. Vyskúšajte už mnohými rokmi osvedčené prípravky kozmetiky GERnétic!

Lympha a Vasco Artera

Zdroj: Shutterstock®

Podporné produkty pre odstránenie celulitídy

Stimulačné tonikum Lympho podporuje prekrvenie pokožky i podkožných tkanív, urýchľuje medzibunkovú látkovú výmenu, stimuluje lymfatickú drenáž. Aplikuje sa dvakrát denne na celú končatinu. Okrem už menovaných účinkov prináša končatinám veľkú úľavu v prípade unavených nôh alebo opuchov. Ide o prípravok, ktorý je určený na ošetrenie začínajúcej celulitídy.

Ak sa problém celulitídy už viac rozvinul, je vhodné k toniku Lympho pridať veľmi vypracovaný krém Vasco Artera. Protizápalový účinok, pôsobenie proti zadržiavaniu vody, výživa pokožky vo všetkých vrstvách, stimulácia cievneho i lymfatického systému, spevňujúce a zvláčňujúce účinky na steny krvných kapilár aj žíl, robí tento produkt úplne nezastupiteľným. Až neskutočná úľava unaveným končatinám prichádza takmer okamžite po aplikácii prípravku. Pri dlhodobejšom používaní sa zlepší nielen celulitída, ale aj stav prípadných kŕčových žíl a drobných popraskaných cievok v koži. Pridanou hodnotou krému Vasco Artera je aj zoštíhľujúci účinok. Krém sa nanáša lokálne na miesta s najväčšou masou celulitídy alebo ideálne na celé končatiny. Celý proces odstránenia celulitídy urýchli ošetrenie v kozmetickom salóne, kde má kozmetička možnosť aplikovať ešte ďalšie produkty a masky. Navyše je ošetrenie na ležadle veľmi príjemnou a relaxačnou záležitosťou.

Produkty GERnétic zakúpite v kozmetických salónoch, kde vám kozmetička poradí, ako prípravky používať a môže ponúknuť aj salónne ošetrenie. Zoznam salónov na www.gernetic.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Zoran Majkovic 07.05.18 23:11

ZM
karma
87.00

Ked niekto objavi naozaj fungujuci pripravok, bude miliardar !

  • 0
Odpovedať

Zoran Majkovic 07.05.18 23:11

ZM
karma
87.00

Ked niekto objavi naozaj fungujuci pripravok, bude miliardar !

  • 0
Odpovedať

Jana Pitonakova 19.06.18 20:53

JP
karma
100.00

človek by aj vyskúšal keby vedel že to má fakt účinok...

  • 0
Odpovedať

Jana Pitonakova 19.06.18 20:53

JP
karma
100.00

človek by aj vyskúšal keby vedel že to má fakt účinok...

  • 0
Odpovedať

Monika Grígelová 10.08.18 16:16

MG
karma
55.00

Produkty vôbec nepomáhajú.. akurát tak cvičenie..

  • 0
Odpovedať

Ludmila Baďurová 27.08.18 11:32

LB
karma
-1.00

poradna GERnétic:

Dobrý den,
Není ani tak důležité cvičení jako jakýkoliv pohyb na čerstvém vzduchu.
Tělové přípravky GERnétic podporují cévní a lymfatický systém. Uvolňují těžké, unavené a oteklé nohy. Doporučuji vyzkoušet ošetření celulitidy v kosmetickém salonu pod vedením odborné kosmetičky GERnétic. Věřím, že budete mile překvapeni. V případě zájmu nás můžete kontaktovat na , rádi zodpovíme vaše dotazy a doporučíme nejbližší salon.
S pozdravem a přáním hezkých dnů
Ludmila Baďurová, odborná kosmetička a školitelka GERnétic

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní