Máme nové posily na boj s vráskami!

Máme nové posily na boj s vráskami!

V dnešnej zrýchlenej dobe, dobe mobilov, sociálnych sietí, nezdravého spôsobu života a stresu si ani neuvedomujeme, aký vplyv má toto všetko na náš organizmus. Okrem toho, že trpíme nespavosťou, sa u nás môžu prejaviť civilizačné choroby. Napríklad cukrovkou trpí okolo 350 000 ľudí žijúcich v Slovenskej republike. Odraz tohto spôsobu života sa prejavuje aj tam, kde to chce každá žena asi najmenej – na našej tvári. Tvár prezradí našu momentálnu náladu, zdravotný stav, vek i to, či a akým spôsobom sa o našu pokožku staráme.

Prvé známky starnutia sa prejavujú približne od 25 rokov na povrchu pokožky (na úrovni epidermis), viac menej sú výsledkom skupiny zmien, ktoré sa dotýkajú i hlbších vrstiev kože (dermis). Môžeme na sebe pozorovať prvé mimické vrásky, pokožka je jemnejšia, krehkejšia, chýba jej jas a pružnosť. Pokiaľ chceme, aby naša pokožka vyzerala čo najlepšie, musíme jej dopriať, okrem dostatku tekutín a hydratácie, taktiež správnu starostlivosť.


LABORATOIRE BIODERMA prináša riešenie v podobe produktu MATRICIANE MULTI-DÉFENSE. Krém ideálny pre mladú ženu, vystavenú zosilneným agresívnym vplyvom vonkajšieho prostredia. Skutočný „biologický ochranný štít“, ktorý pokožke poskytuje optimálnu ochranu proti UV žiareniu a proti znečistenému vonkajšiemu prostrediu, obzvlášť v meste. Predchádza starnutiu pleti, navracia pleti vitalitu a detoxikuje ju. Je vhodný pre všetky typy pleti, vrátane tej najcitlivejšej.


AKO JEDINÍ PôSOBÍME AŽ NA ÚROVNI DERMIS.


MATRICIANE MULTI-DÉFENSE obsahuje patentovaný komplex 63 účinných, telu vlastných látok vďaka unikátnemu patentu MATRICIUM®. Tieto látky vytvoria optimálne bunkové prostredie pre skutočne hĺbkovú regeneráciu buniek. Bunky potrebujú základné látky pre svoju obnovu, rast a množenie. Počas toho, ako naše telo starne, sa tieto látky postupne vyčerpávajú, čo sa na pokožke môže prejaviť prvými vráskami. Matricium je ako „živá voda“, ktorá bunky opäť naštartuje k ich prirodzenej činnosti. Pre dosiahnutie dokonalého účinku je v kréme obsiahnutý tiež silný antioxidant Carnosin.

Máme nové posily na boj s vráskami!


Vďaka tomu bude Vaše pokožka revitalizovaná, opäť získava prirodzený mladistvý vzhľad, jas a sviežosť. Pokiaľ ste i Vy mladá žena, ktorá chce mať krásnu pleť „plnú života“, navštívte www.matriciane.sk, kde môžete získať svoj prvý MATRIX BEAUTY SET ZDARMA!

UŽ ČOSKORO VÁM AJ U NÁS PRINESIEME SÚŤAŽ O TIETO NOVINKY OD BIODERMY.
 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

8 komentárov

Valéria Džupinková 26.11.12 11:20

VD
karma
-1.00

Bohužiaľ táto kozmetika je pre mňa cenovo nedostupná, aj keď verím, že je veľmi kvalitná a zaručene pomôže proti vráskam. Ja sa zatiaľ musim uspokojiť s lacnejšou kozmetikou, ale snad si ju niekedy doprajem a vyskúšam jej účinky na vlastnej pokožke.

  • 0
Odpovedať

Zuzana Babinčáková 17.12.12 13:47

ZB
karma
-1.00

predsa chceme zakryť vrásky, chceme aby sme boli krásky :) 

  • 0
Odpovedať

Blažena Sádovská 22.04.13 14:43

BS
karma
100.00

Rada by som túto kozmetiku vyskúšala, veď každá žena chce vyzerať mladšie.

  • 0
Odpovedať

Blažena Sádovská 24.05.13 10:46

BS
karma
100.00

Roky neubúdajú, ale pribúdajú každému tak prečo nevyužiť aj túto super kozmetiku.

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 19.10.13 19:14

karma
100.00

skvelá kozmetika vrások mám už vela tak sa musím poobzerať v lekárni po ňom

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 25.10.14 15:43

MR
karma
-1.00

mali sme doma vzorku, mamina si veľmi chválila, ale je jasné že po jednej vzorke sa zázraky neudejú :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní