Oslava lásky s IKEA

Oslava lásky s IKEA
  • 13.02.2016
  • PR článok

Ako v bavlnke

Niet nad pohodlie, nielen počas Valentína. Vyspite sa doružova, vďaka našim posteľným obliečkam z príjemných a hebkých materiálov.

FINEMANG, posteľné obliečky 14,99 € VINRANKA, posteľné obliečky, 34,99 €

Na leňošenie pri spoločnom filme padne vhod pohodlná deka a množstvo vankúšov. Už len zhasnúť všetky svetlá, zapáliť sviečky a vychutnávať si prítomnosť jeden druhého. 

SNABBVINGE, poťah na vankúš, 3,99 €/ FINEMANG, flísová deka 6,99 €/ FINEMANG, vankúš 7,99 €/ FINEMANG, vankúš, 8,99€/ OFELIA BLAD, vankúš 12,99 €

ikea vankuse

Zdroj: Shutterstock®

Písanie zaľúbených listov sa stále nosí! Napíšte svojej polovičke list, či romantický odkaz a ukryte ho do kabelky alebo vrecka na saku. Ak si ho nájde počas dňa v práci, ešte viac sa bude tešiť domov.

Prekvapenie zabaľte do originálneho papiera - z jednej strany je vzor, z druhej jedna farba, darčeky tak možno zabaliť rôzne.

VÄLBEKANT, samolepiace papieriky  0,99 € / KÄRESTA, kartička s obálkou 1,29 € /3ks  / KÄRESTA, baliaci papier, ružová  1,99 €/3 ks

ikea baliace a pisacie potreby

Zdroj: Shutterstock®

Vneste valentínsku atmosféru do vášho interiéru – s pomocou dekorácií z papiera alebo obrazov.

KORT, kartičky na zarámovanie 2,99 €/5ks / BILD, obraz 3,99 € - autor motívu Henri Matisse / BILD, obraz 6,49 € - autor motívu Roy Newby

ikea doplnky

Zdroj: Shutterstock®

Patríte k dvojiciam, ktoré rady cestujú? Uchovajte si zážitky v spoločnom zápisníku. HISTORISK, zápisník, 3,99 € / KÄRESTA, zápisník 1,99 € - magnetická pracka zápisník chráni a zvýrazňuje jeho atraktívny vzhľad.

ikea kancelárske potreby

Zdroj: Shutterstock®

Drevené detaily

Milujete ho? Zarámujte ho! Opustite na chvíľu digitálny svet a vystavte svoje obľúbené fotografie na stene, nočnom stolíku, či v knižnici. Vyberte si z množstva rámov rozličných farieb a veľkostí, čím váš domov získa osobnejší vzhľad a svoju lásku tak budete mať neustále na očiach.

Vytvorte si koláž spoločných fotografií z dovolenky alebo každého výročia, ktoré spolu oslávite.

RIBBA, rám 24,99 €

ikea valentin ram na fotky

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Soňa Krátka 13.02.16 09:21

SK
karma
114.00

v IKEI si kazdy najde nieco pre seba

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 05.03.16 16:21

karma
93.00

IKEA je úžasná :) radosť nakupovať

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní