Čo si muži myslia o umelých nechtoch?

Čo si muži myslia o umelých nechtoch?
  • 26.03.2017
  • Ján Hamrák

Muži si všímajú na ženách mnoho rôznych vecí. Nebudem sa hneď na začiatku hrať na neviniatko a otvorene priznám, že snáď každý muž si na žene všimne výrazné poprsie, pery, či zadok. Je to tak, môžeme si aj stokrát nahovárať, že nie. Čo sa budeme hrať na niečo, čo nie je pravda však? Ale boli by ste prekvapené koľko chlapov si všimne na žene práve jej nechty. No a tie umelé z toho nevychádzajú práve najlepšie.

Sám za seba (výhradne iba za seba) ešte dodávam, že ja sa žien s dlhými krikľavými umelými nechtami tak trochu podvedome bojím. Ešte asi vo mne ostalo niečo z malého chlapca, ktorý v detstve pozeral staré ruské rozprávky. V nich takmer vždy boli zlé staré škaredé čarodejnice s dlhými pazúrmi, a ja som sa ich riadne bál. Naozaj veľmi, veľmi bálsmiley.

Odporúčame prečítať: Z pohľadu chlapa: umývačka riadu. Áno či nie?

Čo si muži myslia o umelých nechtoch?

Zdroj: Shutterstock®

Najkrajšie sú, a podľa mňa vždy budú prirodzené, pekne upravené, vlastné zdravé nechty. Ak sú ešte pekne namaľované tak sú o to krajšie. Umelé vyzerajú naozaj všelijako, len nie prirodzene. A neverili by ste, čo všetko môže mužovi, ak zbadá na žene dlhé umelé nechty prebehnúť hlavou. Od vecí, ktoré v žiadnom prípade nemôžem publikovať, až napríklad po to, že si uvedomí, že so ženou s dlhými umelými nechtami mu výrazne pribudnú domáce povinnosti.

Odporúčame prečítať: 7 užitočných rád ako vrátiť život vášmu oblečeniu

Čo si muži myslia o umelých nechtoch?

Zdroj: Shutterstock®

Neveríte? Uvediem názorný príklad: Napríklad muž vraví žene: miláčik dal by som si na večeru zemiakové placky. Žena: prepáč drahý, no mám umelé nechty, ja zemiaky načistiť nemôžemwink. A takto by sa dalo pokračovať dlho. Možno trochu schválne preháňam, no ak vidím ženu s dlhými krikľavými nechtami, tak mi v podstate ihneď napadne asociácia, že je to nejaká „pipinka“ čo ani nevie ako vyzerá sporák v kuchyni.

Odporúčame prečítať: Trápi vás pálenie záhy? Takto to ide aj bez liekov!

Čo si muži myslia o umelých nechtoch?

Zdroj: Shutterstock®

Nech si každý (každá) robí so svojimi nechtami čo len chce. Niekomu sa páči to, niekomu zase hento. Božechráň aby som niekomu vnucoval svoj názor. No vždy predtým ako idem písať článok na podobnú tému (kde sa ako muž idem vyjadrovať k ženským veciam, ktorým v podstate vôbec nerozumiem) tak sa popýtam reprezentatívnej vzorky mužov na danú vec (čítajte ako: spýtam sa na to kamarátov na pive medzi rečou pri sledovaní futbalu).

Odporúčame prečítať: Čo neviete o zázvore a jeho zázračných účinkoch!

Čo si muži myslia o umelých nechtoch?

Zdroj: Shutterstock®

No a názor väčšiny je jasný. Dlhé umelé nechty určite nie. Vlastné, pekne upravené, aj namaľované, to je jedno. Dosť bolo dlhých pazúrov, dosť bolo umelín. Na nechtoch, aj inde. Ale o tom zase niekedy inokedywink.

Odporúčame prečítať: Tieto hrady a zámky by ste mali aspoň raz vidieť – I. časť


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Lucia Šeptáková 26.03.17 07:26

karma
108.00

Tiež si myslím,źe najkrajšie sú prirodzené,pekne upravené nechty.

  • 0
Odpovedať

Marie Gutmannová 26.03.17 09:55

MG
karma
104.00

Je pravdou, že my ženy dokážeme veľa vymýšľať ...v dobrom :) a muži majú "na vec" iný pohľad :)

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 26.03.17 17:01

MM
karma
100.00

prirodzenosť nadovšetko a to nielen pri nechtoch

  • 0
Odpovedať

Pavlína Vaksmundská 28.03.17 19:12

PV
karma
113.00

Presne.. Super.. Mne sa tiež páčia len prirodzené - svoje , krásne upravené , niekedy nalakované , a niekedy stačí len prepílnikovať ..Mala som jediný a poslednýkrát umelé gélové.. Už nikdy viac.. !! Kým som si naspäť vypestovala svoje krásne, trvalo to mesiac..

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 26.05.20 07:18

KS
karma
133.00

Mne osobne sa umelé nechty nepáčia, niet nad prirodzenosť :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní