Otvorili sme nový showroom Kreatívnych papierov

Otvorili sme nový showroom Kreatívnych papierov
  • 28.05.2014
  • PR článok

Svet okolo nás je taký, aký si ho spravíme. Kreativita, nápady a drobné malé krásne veci nám ho vedia spríjemniť a rozžiariť. A aj preto sme sa rozhodli zaradiť do našej ponuky sortiment kreatívnych papierov, ktoré v šikovných rukách ožijú na malé slniečka. Každý z nás má v sebe skryté sny, predstavy, túžby. 

Niekedy možno stačí málo, odvaha začať, odvaha vyskúšať, odvaha veriť si. Stretávanie s ľuďmi, ktorí tvoria je obohacujúce. Vidia veci inou optikou a hľadajú to pekné okolo nás alebo v nás….

kreatívny papier

Zdroj: Shutterstock®

V našom showroome na Beckovskej 38/A, Bratislava, nájdete toho viac. Privíta vás stojan grafických a kreatívnych papierov od výrobcov spoločností Ajrowiggins a Cordenons s netradičnými rozmermi: 700x 1000 mm a formáty A4.

Výber z viac ako 50 farieb rôznych gramáží, povrchových úprav a efektov. Papiere sú ideálne pre: certifikáty, blahoželania, pozvánky, vizitky, menovky, hotelové materiály, foldre, luxusné balenia, výročné správy, obaly, krabičky, tašky, študentské práce, dizajnové dielka.

Vhodné pre tlačové techniky: ofsetová tlač, sieťotlač, kníhtlač, razba, razenie fóliou, vysekávanie. Podrobnejšie informácie nájdete v “Sprievodca tlače” na našej webovskej stránke: www.kreativnypapier.sk.

predajňa kreatívneho papiera

Zdroj: Shutterstock®

Prídite s nápadom, my vám poradíme s papierom! Odber možný už od 1 ks hárka – rozmer 700x1000 mm, pri rozmere A4: 1 balenie( 25 ks hárkov ) 

kreatívny papier veľká noc

Zdroj: Shutterstock®

Okrem kreatívnych papierov nájdete u nás širokú ponuku fólií pre rezanú grafiku – 3M Scotchcal™ 30 – najobľúbenejší materiál za výbornú cenu. K dispozícií máme všetky farby: 39 lesklých a 35 matných farieb. Grafická fólia sa využíva na nesvetelnú reklamu, logá, nápisy, štítky pre aplikácie na automobily, výklady, na značenie pre interiér aj exteriér. Životnosť prevedenej aplikácie je od 2 – 5 rokov v závislosti od farby. Prídte si vybrať tú vašu farbu. Samozrejmosťou je odber aj na metráž. Nebojte sa experimentovať.

Viac informácií ohľadne materiálov najdete na: www.carolline.sk/sortiment/rezana-grafika/3M-scotchcal-30/36.

vzorkovník farieb

Zdroj: Shutterstock®

caroline

Zdroj: Shutterstock®

kamenná predajňa kreatívneho papiera

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Miriama Rusinová 31.10.14 15:29

MR
karma
-1.00

wau, koľko farieb, a ponúkané tovaru :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní