V čom sú ženy v znamení Barana najlepšie?

V čom sú ženy v znamení Barana najlepšie?
  • 05.04.2017
  • Silvia Karasová

Ako sme už avizovali, a ako možno aj samé dobre viete, apríl, najmä jeho prvá polovica, patria výhradne ohnivému znameniu Barana. Tak ako u mužov, rovnako aj u žien, ktoré sa v tomto znamení narodili, si môžete práve v týchto aprílových dňoch všimnúť výraznejšie ich jednotlivé vlastnosti.

A síce v rovnakej miere zvyknú prevažovať tak dobré, ako i tie zlé, my sa pozrieme len na tie pozitíva. Pretože stojí za to zistiť, v čom sú ženy "Baranice" najlepšie priateľky, kolegyne, mamy, manželky, či susedy...

Odporúčame: Muž v znamení Baran - 5 vlastností, ktoré na ňom ženy milujú
 

SÚ NEZLOMNÉ

Nazvite to hoci aj tvrdohlavosťou, ak si žena narodená v tomto znamení čosi zmyslí, ide si za tým, až kým sa jej to nepodarí. Znamenie Barana im totiž dodáva potrebnú odvahu i akčnosť. A tak aj keď sa táto žena ocitne na kolenách (a veruže, život sa s nimi neraz nezvykne maznať), vždy sa postaví a s vervou sa opätovne pustí do boja. Za lepšie začiatky, konce, za lepší život. 

V čom sú ženy v znamení Barana najlepšie?

Zdroj: Shutterstock®

MAJÚ V SEBE ČOSI NEODOLATEĽNÉ

Muži tomu možno hovoria sexappeal, ženy zas charizma. Nepopierateľným faktom ostáva, že ženy zo znamenia Barana majú rady krásu, módu, ale i erotiku, vášeň, sex... Sú odviazanými a veselými milenkami, majú jasnú predstavu o tom, čo chcú, a za to ich nielen muži milujú. "Baranice" totiž dokážu svoj postoj k životu dokonale predať. Je jedno, či si potrebujú získať kolegyňu v práci na svoju stranu, alebo chcú zbaliť nového suseda. Presne vedia, ktoré svoje zbrane, kedy a ako tasiť. 

Odporúčame prečítať: 7 životných povier, ktoré sa oplatí si (ne)všimnúť

SÚ MIMORIADNE ODVÁŽNE

Rady vyhľadávajú dobrodružstvá, adrenalínové zážitky, i prekvapenia. Bez toho všetkého, bez zvýšeného krvného tlaku, či rozbúšeného srdca, alebo motýľov v bruchu by ich život stratil zmysel. Pokiaľ si veríte a myslíte, že s nimi budete držať krok, nájdete v nich skvelú spoločníčku na turistiku, potápanie, streľbu, cyklistiku, na čo si len zmyslíte. Tieto dámy totiž rady skúšajú nové veci, ničoho sa neboja a aj vďaka tomu je s nimi jednoducho sranda. 

V čom sú ženy v znamení Barana najlepšie?

Zdroj: Shutterstock®

SÚ NA CELÝ ŽIVOT

Partnerkami možno nie - pretože chlap, ktorý ich raz sklame u nich už viac nemá šancu, za to však priateľkami a spriaznenými dušami vám budú na celý život. Len to musíte dovoliť. Barani či už muži, alebo ženy si vážia toho, kto sa za nich vie odvážne postaviť a kto ich vie podržať aj v ťažkých životných situáciách. Možno nemá v živote davy priateľov, napriek svojej spoločenskej povahe, má však hŕstku takých, na ktorých je skutočné spoľahnutie. A keď medzi ne patríte aj vy, určite zistíte, aké veľké šťastie vlastne máte. 

Odporúčame prečítať: Aké vlastnosti vám dal do vienka deň vášho narodenia?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Soňa Kelemenová 06.04.17 14:54

SK
karma
86.00

presne tak, hodí sa na mna..... takáto som JA

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní