Domáce smoothie – ten najlepší štart do celého dňa

Domáce smoothie – ten najlepší štart do celého dňa

Je to čerstvé, lahodné, plné vitamínov. Alebo jedným slovom: „smoothie“, hustý nápoj z čerstvej zeleniny a ovocia, ktorý si teraz môžete dopriať každé ráno. Na jeho prípravu vám stačia kvalitné suroviny a prvotriedny prístroj.

Ovocné i zeleninové smoothies si získali priaznivcov po celom svete. Ak zachutilo aj vám a uvažujete o kúpe špeciálneho mixéra,  inšpirujte sa prístrojmi od značky Catler. Smoothie mixér Catler PB 4050 disponuje výkonným 1000 W motorom, vďaka čomu mu nerobí problém ani drvenie kociek ľadu, spracovanie celých plodov či jemných listov šalátov a byliniek, ktoré sa pridávajú do tzv. zelených smoothies.

Nožový systém KinetixTM kopíruje tvar dna nádoby a vytvára podmienky pre rýchlu cirkuláciu potravín, vďaka čomu získate dokonale krémový nápoj. Špeciálne tvarované dno a  nožový systém boli zároveň navrhnuté tak, aby zabraňovali vzniku tzv. „mŕtvych miest“, v ktorých by sa mohli suroviny zasekávať.  

Pozri aj: Doprajte si maximum zdravia a čerstvosti

Smoothie mixér Catler

Zdroj: Shutterstock®

Smoothie mixér Catler PB 4050

Súčasťou výbavy sú dve nádoby s objemom 500 ml a viečkami. Svoje obľúbené smoothie si tak môžete vychutnať kdekoľvek - v práci, v aute, v posilňovni alebo ho pribaliť do tašky deťom ako zdravú desiatu. Nádoby sú vyrobené zo špeciálneho materiálu TritanTM , ktorý neobsahuje škodlivú látku BPA a je možné ich umývať v umývačke riadu. Sú odolné voči nárazom a poškriabaniu, čo zabezpečuje dlhú životnosť.

Model Catler PB 4050 disponuje navyše väčšou uzatvárateľnou nádobou s objemom 700 ml a tiež špeciálnou nádobou z nerezovej ocele určenou na sekanie, drvenie a mletie orechov, semienok,  korenia a iných suchých plodov.

www.catler.sk

www.facebook.com/catlersk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Soňa Krátka 20.10.17 07:35

SK
karma
114.00

podobný smoothie mixér mám doma, dostala som ho k okrúhlym narodkám ako želaný darček, má podobné vlastnosti a dokáže naozaj všetko spomínané..často ho používam, či na smoothie, alebo pri varení...dobre slúži

  • 0
Odpovedať

Soňa Kelemenová 20.10.17 08:04

SK
karma
86.00

nemám smoothie mixér doma ale mám multifunkčný kuchynský robot a smoothie si pripravujem v nom...... u nás doma je využívaný na 1000 percent.... každodenne pripravujem rôzne druhy tohto zdravého pitia... oceňujem špeciálnu nádobu na sekanie drobných semiačok...žeby som si urobila prekvapko na vianoce?

  • 1
Odpovedať

Martina Varhaníková 20.10.17 10:40

karma
110.00

Tiež mám len multifunkčný mixér a mixujem všeličo...od bylinkových koktailov po ovocné smothie, omáčky a dressingy. Občas mám vnuknutie, že by mi stačilo sa živiť len tekutím jedlom..bolo by to pre telo oveľa ľahšie strávitelné. :) No v práci máme smoothie mixér od firmy Sencor a naozaj rozmixuje všetko do jemna , čo je veľké plus. Takže by som taký privítala. :)

  • 0
Odpovedať

Daniela Bieliková 20.10.17 11:17

DB
karma
117.00

tento mixer vyzera kvalitne...paci sa mi veru

  • 0
Odpovedať

Marta Bujdošová 20.10.17 13:19

MB
karma
98.00

Ja mam tiež multifunkčný a je skoro každý deň v prevádzke, každý deň pripravujeme nejakú dobrotu, dcéra veľmi obľubuje smoothie a my sme si dokúpili aj uzatváratelné sklenené fľašky so slamkou.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní