Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Barana?

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Barana?

Pre jednotlivé znamenia zverokruhu je charakteristické to, že ich môžeme z hľadiska partnerskej kompatibility podeliť do vhodných a nevhodných dvojíc. Našu sériu začíname Baranom a venovať sa budeme tým „hviezdnym spojeniam“, ktoré by mu mali zabezpečiť trvalé partnerské súžitie.

BARAN – LEV

Baran je vo všeobecnosti vo vzťahoch srdečný a otvorený, veď napokon ide o ohnivé znamenie. Podobne je na tom aj Lev, ktorého taktiež výrazne ovplyvňuje spomínaný živel, takže dynamika oboch znamení je v súlade. Spoločne zažijú horúcu vášeň, pri ktorej je predpoklad, že im vydrží veľmi dlho. Silné a stabilné partnerstvo, ktoré tieto dve znamenia dokážu vytvoriť, bude zároveň trošku iskriace v dobrom slova zmysle. I keď ich komunikácia a vysvetľovanie si názorov môže trošku pripomínať „taliansku“ domácnosť. Pokiaľ obaja z partnerov stlmia svoje egoistické maniere a silnú emocionálnu „žiaru“, ktorá je pre nich tak príznačná, budú sa krásne dopĺňať a dalo by sa povedať, že spoločne dokážu aj nemožné.

Pozri aj: Ktoré znamenia klamú najčastejšie? Na tieto 3 si daj najväčší pozor!

aké znamenie sa hodí k Býkovi

Zdroj: Shutterstock®

BARAN – STRELEC

Na rovnakej vlnovej dĺžke je Baran v partnerstve aj so Strelcom, ktorý sa taktiež radí k „ohnivákom“, avšak ich plamene si neprotirečia a dopĺňajú sa. Dokážu sa vzájomne naozaj veľmi dobre pochopiť, pretože mnohé zo životných situácií prežívajú totožným spôsobom. Okrem silného erotického prepojenia je teda prítomné aj to duševné, ktoré ich s veľkou pravdepodobnosťou prenesie až do spoločnej staroby. Niekedy stačí, aby sa na seba pozreli a všetko je im zrejmé – každé rozpoloženie, každá myšlienka. Náruživý a pevný vzťah tmelia spoločné plány a ciele. Obaja niekedy vnímajú svet ako bojisko a spoločnými silami vybojujú všetko, čo si zaumienia.

Býk - kompatibilita znamení

Zdroj: Shutterstock®

BARAN – RYBY

Niekedy je Baran až príliš dynamický a akčný, no a v tomto prípade by mal partnerstvo vyvažovať opačný typ osobnosti. Partner, ktorý schladí jeho prílišnú horlivosť, no zároveň mu poskytne bezpečné a príjemné útočisko. Medzi takých sa určite zaraďujú romantické a jemné Ryby. I keď sú vodným znamením, neznamená to hneď, že by mali Baranov oheň a silné emócie spláchnuť a zhasnúť. Len ho takpovediac trošku krotia. A čím to dosahujú? Je to predovšetkým ich úžasnou empatiou a odhodlaním urobiť pre milovaného človeka „prvé aj posledné“, ale tiež tým, že dávajú Baranovi priestor na sebarealizáciu a takzvane ho „nedusia“. Baran by na oplátku nemal zabúdať na romantické gestá lásky a pokojnú aj láskavú komunikáciu, ktorá je pre Ryby mimoriadne dôležitá. Takto spolu vytvoria naozaj ideálny pár.

Inšpiruj sa: Ako presádzať orchidey? Osvoj si niekoľko pestovateľských tipov


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Soňa Krátka 08.04.19 09:01

SK
karma
114.00

baran a lev, to sme my, už 35 rokov...

  • 2
Odpovedať

Elena Švachová 08.04.19 23:16

karma
109.00

Ja som s manželom Baran-Ryby a klape to.Tento rok oslávime 43 rokov :-)

  • 1
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní