Ktorým znameniam nikdy neveriť? Pozor na tieto 3 kolegyne!

Ktorým znameniam nikdy neveriť? Pozor na tieto 3 kolegyne!
  • 23.10.2020
  • Radka Vargová

V práci trávi väčšina z nás značnú časť svojho dňa. Preto sa rozhodne oplatí mať dobré vzťahy so svojimi kolegami. No nie so všetkými sa dá vychádzať. Niektorým znameniam boli dané do vienka vlastnosti, ktoré nám občas dokážu dvihnúť krvný tlak. Ktorým ľuďom by ste sa preto mali vyvarovať a dať si na nich lepší pozor?

Lev

Tichá voda. Spočiatku sa javia nenápadne, milo a neškodne. Ale to iba dovtedy, kým si poriadne neprehliadnu terén a nezačnú si vymedzovať svoje teritórium. Lev má prirodzene danú vlastnosť vodcovstva, veľmi ťažko sa podriaďuje a ak sa ocitne v kolektíve, má potrebu byť stále vo vedení. Aj na úkor toho, že si všetkých naokolo znepriatelí. Lev si ide za svojim cieľom stoj, čo stoj, čo mu nebráni sa uchyľovať aj k „špinavším“ praktikám. Ohováranie a donášanie na kolegov im, bohužiaľ, nie je cudzie. Dajte si preto veľký pozor predovšetkým na ženy narodené v tomto znamení. Nezdôverujte sa im s ničím. Akceptujte ich prítomnosť, tvárte sa neutrálne a pokiaľ je to možné, oblúkom sa im vyhnite.

Pozri tiež: Horoskop na október 2020: Na čo by ste sa mali pripraviť?

ktorým znameniam nikdy neveriť

Zdroj: Shutterstock®

Strelec

Toto znamenie sa vyznačuje jednou vlastnosťou, ktorá síce nie je pozitívna, ale istým spôsobom dokáže vyvolať úžas. Strelci totiž dokážu tak ľahko klamať a klamať, až sami uveria svojmu klamstvu. Bez mihnutia oka sú schopní vytvoriť príbeh, klamstvo, ktoré ich postaví do pozitívneho svetla a naopak, stiahne dole ostatných kolegov. Majú potrebu byť neustále chválení, preto sa často podlizujú šéfom. Toto znamenie sa vyznačuje aj nerozhodnosťou, vždy si ponechávajú zadné dvierka pootvorené a názor menia zo dňa na deň.

podrazácke znamenia horoskopu

Zdroj: Shutterstock®

Vodnár

I na Vodnárov si dávajte pozor. Predovšetkým na ženy Vodnárky. Pre tieto ženy je kariéra na vrchole rebríčka a sú pre ňu ochotné urobiť čokoľvek. Doslova idú cez mŕtvoly. Vždy si v ich prítomnosti kryte chrbát. Neverte im, ak ponúknu svoju pomoc, nebude to len tak. Nikdy od nich nechcite nič navyše, mohlo by sa to obrátiť proti vám, urobili by v okamžiku z vás lenivé a neschopné kolegyne. Tomuto znameniu sa naozaj oblúkom vyhýbajte. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Katarína Konečná 23.10.20 09:54

KK
karma
105.00

Za moju pracovnú kariéru som chvalabohu až také zlé kolegyne nemala a s niektorými sa dodnes stretávam.

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 23.10.20 19:23

MM
karma
100.00

mala som problémy so "strelcami", ale rodinné, tiež poznám zopár "vodnárok" a úplne ich to vystihuje

  • 0
Odpovedať

Mária Beniačová 24.10.20 01:32

MB
karma
96.00

Prosím vás, to čo sú za nezmysly? Podľa tohto by som nemohla veriť ani vlastnej dcére a vnukom. Netreba sa riadiť znameniami, ale zdravým rozumom.

  • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 24.10.20 06:41

ĽŠ
karma
100.00

V prípade jedného z uvedených sedí presne.

  • 0
Odpovedať

Elena Švachová 24.10.20 22:54

karma
109.00

Na pobavenie dobré :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní